21 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Steelers będą nieaktywni przez 16 tydzień przeciwko Bengals

Steelers będą nieaktywni przez 16 tydzień przeciwko Bengals

W dzisiejszym meczu Steelers z Cincinnati Bengals zabraknie wielu zawodników z powodu kontuzji, z których trzech jest nieaktywnych po czwartkowym wykluczeniu z gry.

Rozgrywający Kenny Pickett oraz obrońcy Minkah Fitzpatrick i Trenton Thompson są dziś nieaktywni, wszyscy zmagają się z kontuzjami.

Po odpadnięciu Fitzpatricka i Thompsona oraz zawieszeniu Damontae Kazee, zespół będzie polegał na kilku zawodnikach, którzy zastąpią jego zespół.

Jednym z tych graczy będzie weteran linebacker Patrick Peterson.

„Kiedy poza sezonem rozmawialiśmy z Patem o sprowadzeniu go tutaj, była to jedna z rzeczy, które go ekscytowały i która go ekscytowała, a także możliwość zrobienia różnych rzeczy” – powiedział koordynator obrony Terrell Austin. „W niektórych naszych pakietach zachowywał się trochę bezpiecznie, więc kiedy napotkaliśmy te trudne warunki, przeniesienie się tam było dla niego naturalne. Dokonał tam kilku rzeczy i ma odpowiednie umiejętności, aby to zrobić. „

Jego chęć postępu nie umknęła jego kolegom z drużyny.

„To niesamowite” – powiedział liniowy obrońca TJ Watt. „Dla takiego gościa, który po prostu wskakuje w tę rolę i nie ma na to żadnych skarg, jest to prawdziwy gracz zespołowy. Facet, który będzie członkiem Galerii sław w narożniku, po powrocie do bezpiecznego miejsca, stał się graczem zespołowym. ”

„Zabawnie było widzieć go na ramieniu w tym tygodniu, ale taką ma mentalność. Będziemy go potrzebować, aby wykonał dla nas kilka ważnych zagrań. Jestem podekscytowany możliwością zobaczenia go w polu karnym”. „

Gdy Pickett będzie pauzował trzeci tydzień z rzędu, Mason Rudolph będzie rozgrywającym.

„Mason ma do niego zaufanie” – powiedział koordynator ofensywy Eddie Faulkner. „Czujemy się dobrze, że go tam umieściliśmy. Mason jest profesjonalistą. Zawsze nim był. Z tego punktu widzenia jesteśmy pewni, że go tam umieścimy”.

W piątek Steelers dokonali kilku zmian w składzie, a aktywowani przez nich gracze byli gotowi do gry dzisiaj. Obrońca Elijah Riley został przeniesiony z listy rezerwowych/kontuzjowanych do 53-osobowego składu, a liniowy obrońca Kieron Johnson został przeniesiony do 53-osobowego składu ze składu treningowego.

Dodatkowo obrońca Myles Jack i obrońca Eric Rowe zostali przeniesieni z składu treningowego na listę aktywnych/nieaktywnych zawodników i powrócą do składu treningowego po meczu.

Riley został umieszczony na liście rezerwowych / kontuzjowanych 20 listopada po kontuzji w meczu Steelers z Cleveland Browns w 11. tygodniu.

Riley rozegrał w tym sezonie 10 meczów i ma na swoim koncie siedem odbiorów, w tym trzy zatrzymania solo, jeden worek i dwa wślizgi za porażkę, a także dwie drużyny specjalne.

Johnson został pierwotnie podpisany do składu treningowego 10 października. Został przeniesiony na listę aktywnych/nieaktywnych zawodników w 13. tygodniu meczu przeciwko Arizona Cardinals, 14. tygodnia przeciwko New England Patriots i 15. tygodnia przeciwko Indianapolis Colts. .

Johnson został wybrany przez Eagles w szóstej rundzie draftu do NFL 2022. W zeszłym sezonie rozegrał 16 meczów, większość z nich w drużynach specjalnych.

Jack podpisał kontrakt z drużyną treningową 20 listopada. Jack, który ostatnio grał w Philadelphia Eagles, zanim poinformował ich, że przed sezonem odchodzi na emeryturę, nie jest obcy Steelersom. Pierwotnie podpisał kontrakt z zespołem jako nieograniczony wolny agent poza sezonem 2022.

Jack spędził jeden sezon w drużynie Steelers, zanim został zwolniony na początku darmowej agencji w 2023 r. Jack zagrał w 15 meczach w 2022 r., zaczynając od 13. Zakończył sezon 104 odbiorami, najwięcej w drużynie, z czego 61 to solo. Miał trzy odbiory za porażkę i trzy obronione podania.

Rowe został podpisany do składu treningowego 20 listopada. Jest to jego dziewiąty sezon w NFL.

Został wybrany przez Philadelphia Eagles w drugiej rundzie draftu do NFL 2015. Od tego czasu grał w drużynach New England Patriots, Miami Dolphins, a ostatnio w Carolina Panthers.

Zagrał w 62 meczach, w tym 38. Zebrał 300 odbiorów, w tym sześć za przegraną, trzy przechwyty, w tym jeden oddany po przyłożeniu i dwa worki.

Pełna lista nieaktywnych znajduje się poniżej.