24 maja, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Starfield i Redfall w Bethesdzie przełożone do 2023

Starfield i Redfall w Bethesdzie przełożone do 2023

gwiezdne polenajwiększy tytuł pochodzący od należącej do Microsoftu Bethesdy, został przesunięty na pierwszą połowę 2023 roku, Według tweeta ze studia. Gra miała pierwotnie zostać wydana 11 listopada 2022 r., na cześć The Elder Scrolls V: SkyrimData wydania. Nowa gra o eksploracji kosmosu, o której Bethesda opublikowała kilka cennych szczegółów (i jak dotąd nie ma rzeczywistego materiału z rozgrywki), zapewni ci dodatkowy czas na rozwój, i tak też jest. RedvaleNadchodząca strzelanka z wampirami w trybie współpracy Arkane, która została niespodziewanie ogłoszona w zeszłym roku.

Możliwe, że zostaną pokazane obie gry Kolejne gry Bethesdy zostaną pokazane 12 czerwca, więc jest prawdopodobne, że to wczesne ogłoszenie ma na celu ustalenie z góry oczekiwań. Mówiąc o ustalaniu oczekiwań, jeśli Bethesda natrafi na któreś z nich Szóste rękopisy szejka Zrzuty ekranu, należy pamiętać, że prawdopodobnie (niestety) jeszcze wiele lat dzieli go na konsole i komputery PC.

Niewiele gier uniknęło znacznych opóźnień podczas pandemii, kiedy produkcja i współpraca są trudniejsze w domu, a nie w biurze. W tym momencie przewidywana data premiery każdej gry, niezależnie od firmy, jest prawie przesunięta. Na przykład kontynuacja The Legend of Zelda: Breath of the Wild Niedawno przesunięty z planowanego wydania wakacyjnego do 2023 r..

READ  Wyciekło dziewięć zdjęć „Pixel Watch” – i jedna dziwna historia