24 maja, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Google Fit pojawi się z Fitbit po godzinie Pixel

Google Fit pojawi się z Fitbit po godzinie Pixel

Tutaj wieńczy się przejęcie Fitbit przez Google o wartości 2,1 miliarda dolarów, z Pixel Watch jest oficjalny Pojawi się jeszcze w tym roku z w pełni zintegrowanym doświadczeniem Fitbit. Co to oznacza dla Google Fit? Od jakiegoś czasu byliśmy ciekawi, ale wygląda na to, że Fitbit i Google Fit mają tylko plany koegzystencji.

W wywiadzie z ludźmi w cnetJames Park, założyciel Fitbit, odpowiedział na kilka palących pytań dotyczących pierwszej próby Fitbit, aby dostarczyć oprogramowanie zdrowotne do urządzeń, których nazwa nie ma nazwy. Jeśli przegapiłeś to wcześniej, Google Pixel Watch będzie dostarczany z Fitbit jako zestaw zdrowotny, wraz ze śledzeniem snu, śledzeniem tętna, aktywnymi minutami i nie tylko.

Ale ważnym pytaniem na ten temat było to, co dzieje się z Google Fit z Fitbit, który pojawił się na obrazie. W końcu obie aplikacje mają ten sam cel, a Google Fit od lat prowadzi program w Wear OS jako pakiet zdrowotny platformy. Najwyraźniej Google nie planuje odłożyć Fit na półkę, mówi Park.

Myślę, że na razie Google Fit i Fitbit będą nadal takie same – nie sądzę, abyśmy chcieli zakłócać doświadczenie jakiejkolwiek grupie użytkowników. Obie grupy użytkowników, które są dość duże, przypominają aplikację, z której korzystają z kilku powodów. W tej chwili nie widzimy powodu, aby to zmieniać.

Od jakiegoś czasu było jasne, że Google nie do końca wiedział, co zrobić z Fit and Fitbit, z produktami takimi jak Nest Hub 2. generacji i urządzenie do śledzenia snu zasilane przez Soli w stanie zawieszenia przez jakiś czas. Ale na razie wydaje się, że takiej sytuacji będziemy się trzymać, na dobre lub na złe.

Wywiad Parka zawiera kilka innych interesujących ciekawostek na temat wypróbowania Pixel Watch z Fitbit. Powiedział, że Fitbit chce „wnieść jak najwięcej korzyści z Fitbit do Pixela” i że będzie „działał w obie strony”, łącząc usługi Google z doświadczeniem Fitbit. Jeśli chodzi o czujniki, Park nie mógł podzielić się dokładnie tym, co zaoferuje Pixel Watch, ale celem jest wprowadzenie najbardziej zaawansowanych czujników w całej gamie. Poprzednio, Zauważyliśmy, że się pojawia Pixel Watch dzieli swoje czujniki zdrowia z Fitbit Charge 5.

Możesz przeczytać plik pełny wywiad Więcej przemyśleń Parka na temat Pixel Watch i jego związku z Fitbitem, a także nasz zasięg, aby uzyskać więcej informacji na temat samego Pixel Watch.

READ  Sony zmusza deweloperów do oferowania dwugodzinnych bezpłatnych wersji próbnych PS Plus

Więcej o zegarku Pixel:

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji: