30 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Odpowiedź Phila Spencera na Starfield i Redfall Delay: „Słyszymy komentarze”

Odpowiedź Phila Spencera na Starfield i Redfall Delay: „Słyszymy komentarze”

wiadomości, które Redvale I gwiezdne pole Został przesunięty z powrotem do 2023 roku, wywołując fale dziś rano, nie tylko dlatego, że oczekiwano, że w tym sezonie świątecznym będzie to główne wsparcie dla konsoli Xbox. Od tego czasu założył ją dyrektor generalny Xbox, Phil Spencer Świergot Aby odpowiedzieć, uznając rozczarowanie fanów, jednocześnie mówiąc, że „oczekuje się, że jakość będzie stale dostarczana” i że Xbox „słyszy opinie”.

W tweecie Spencera czytamy: „Te decyzje są trudne dla zespołów tworzących gry i naszych fanów. Chociaż w pełni popieram danie zespołom czasu na wydanie tych wspaniałych gier, gdy będą gotowe, słyszymy opinie. spójności, a my będziemy nadal pracować, aby lepiej spełnić te oczekiwania”.

Starfield został pierwotnie ustawiony na listopad 2022 roku, ponieważ oczekiwano, że będzie jedną z największych gier na konsolę Xbox tego roku. On i Redfall dołączą do innych głośnych ekskluzywnych gier, takich jak The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 w przyszłym roku.

Wstępne ogłoszenie o opóźnieniu mówi również, że wkrótce zobaczymy „pierwsze głębokie wejście w rozgrywkę zarówno w Redfall, jak i Starfield”, co może wskazywać na letnią prezentację Xbox/Bethesda 12 czerwca.

Kiedy w końcu się pojawi, będzie to pierwsze poważne spojrzenie fanów na obie gry. Jak dotąd nie została wydana żadna rozgrywka, chociaż Bethesda zapewniła wiele wglądów w Starfield – od towarzysza botów w grze po wariacje w grze.

Jak dotąd nie ustalono żadnych oficjalnych dat dla Starfield ani Redfall, ale obecnie oczekiwany harmonogram dla obu to pierwsza połowa 2023 roku.

READ  Przejęcie Microsoft-Activision Blizzard zostało zatwierdzone przez brytyjski organ regulacyjny CMA

Casey jest niezależnym pisarzem dla IGN. Zazwyczaj można go znaleźć mówiącego o grach JRPG na Twitterze pod adresem @caseydavidmt.