16 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Stanowisko trenera Lakers Darvina Hamma kwestionowane po przerwie w szatni: Źródła

Stanowisko trenera Lakers Darvina Hamma kwestionowane po przerwie w szatni: Źródła

LOS ANGELES — Po dziewiątej porażce w 12 meczach Los Angeles Lakers osiągnęli nowy najniższy poziom w sezonie, pogłębiając obawy dotyczące kierunku sezonu, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji.

Obecnie istnieje głęboki rozdźwięk między Darvinem Hammem a szatnią Lakersów, twierdzi sześć źródeł mających bezpośrednią wiedzę o sytuacji, rodząc pytania dotyczące pozycji głównego trenera. Ludzie rozmawiali Sportowiec Pod warunkiem zachowania anonimowości, aby mogli swobodnie wypowiadać się w tej sprawie. Źródła te opisały rozpad pomiędzy trenerem a zespołem wynikający z dużej rotacji i niedawnych zmian w składzie Hamma, co doprowadziło do nierównego rytmu gry wielu zawodników w całym składzie.

W środę na Crypto.com Arena drużyna Miami Heat, grająca bez supergwiazdy Jimmy'ego Butlera, pokonała Lakers 110-96. Porażka spadła z Los Angeles do 17-18 (po raz pierwszy od 11 listopada ich zespół spadł poniżej 0,500), co daje im przewagę nad Golden State Warriors zaledwie o 0,001 punktu procentowego i zajęcie 10. miejsca w Konferencji Zachodniej. Lakers mają bilans 3-9 od zdobycia tytułu In-Season Championship w Las Vegas 9 grudnia. Przegrali trzy mecze z rzędu, a środowa porażka pogłębiła zamieszanie.

Głębiej

Grasz z LeBronem, Stephem i KD? Prawdopodobnie: to był tydzień Hollingera

W ostatniej próbie odwrócenia losów Los Angeles Ham wykorzystał swój dziesiąty wyjściowy skład w sezonie i trzeci w trzech meczach: Austin Reeves na pozycji rozgrywającego, Taurean Prince na pozycji rzucającego obrońcy, Cam Reddish na małym napastniku, LeBron James na mocnym napastniku i Antoni. Davis jest w centrum. Lakers stracili -3 punkty w ciągu 13 minut, które grupa rozegrała w środę przeciwko Miami.

Niedawna zmiana składu stanowi kontynuację niepokojącego trendu, ponieważ Lakers mieli trudności ze zidentyfikowaniem najlepszych składów lub zapewnieniem ciągłości w tym sezonie, niezależnie od tego, jak zdrowy jest zespół. Zaniepokojenie wzrosło w ostatnich tygodniach.

Decyzja Hamma o umieszczeniu na ławce rezerwowych D'Angelo Russella i wystawieniu Jamesa, Prince'a, Reddisha, Jareda Vanderbilta i Davisa w składzie bez rozgrywającego drugiego wyboru od 23 grudnia w Oklahoma City została uznana przez wiele stron wewnętrznych za wstrząsającą dla wielu stron. źródła, które wypowiadały się. Dla tej historii.

READ  Giants wybierają Alabamę na rywala z J.C. Lathamem w pierwszej rundzie draftu do NFL

Lakers dokładali wszelkich starań przez całe lato, włączając w to sprowadzenie pięciu najlepszych strzelców z finałów Konferencji Zachodniej (James, Davis, Reaves, Russell i Hachimura, w tej kolejności). Jednak ponad jedną trzecią sezonu później trzech z tych zawodników – odpowiednio trzeci, czwarty i piąty najlepiej opłacany zawodnik w drużynie Russell, Hachimura i Reeves – wchodził z ławki. Reeves schodził z ławki przez większą część sezonu, mimo że Hamm latem reklamował go jako przyszłego All-Stara i zajmował trzecie miejsce w drużynie pod względem strzelonych bramek. Rola Russella zmalała od czasu Las Vegas, a czas gry Hachimury zmieniał się w zależności od podstawa nocna. Podstawa.

Po środowej porażce szatnia została otwarta, zanim Hamm zwrócił się do mediów, co jest rzadkością. Davis jako pierwszy przemawiał spokojnie i przygnębiony, nie używając urazów jako wymówki.

„Teraz jest wszystkiego po trochu” – powiedział Davis. „Nie wykonaliśmy zadania. Ten zespół grał dziś mocniej od nas, grał lepiej od nas dzisiaj, był bardziej fizyczny od nas. Wykonaliśmy dziś wieczorem swoją robotę. Zatem teraz jest wszystkiego po trochu. Jeśli będziemy kontynuować ten trend, będzie to nie będzie dla nas działać.” Zatem oczywiście musimy się tego dowiedzieć raczej wcześniej niż później.

„Nieobecność chłopaków nie jest wymówką. Nie ma dla nas wymówek. Jak powiedział trener (przed meczem), mamy wystarczająco dużo w szatni, aby wygrać, ale musimy po prostu wyjść i rywalizować.
Kiedy Davis tam był, James, którego szafka znajduje się bezpośrednio obok szafki Davisa, ubrał się i opuścił szatnię, nie rozmawiając z reporterami.

Hamm w końcu odezwał się do mediów 30 minut po syrenie. Następnie powiedział, że Lakers, mimo że James, Davis, Reeves i Russell grali łącznie we wszystkich meczach z wyjątkiem ośmiu, „nie osiągną żadnej spójności”, dopóki nie będą w pełni zdrowi. Hachimura (naderwanie lewej łydki), Russell (siniak kości ogonowej) i Gabe Vincent (operacja lewego kolana) to trzej gracze, którzy są obecnie kontuzjowani.

„Musimy zadbać o zdrowie” – powiedział Hamm. „…A kiedy już wrócisz do zdrowia, chłopaki będą musieli wrócić do rytmu, a my musimy znaleźć spójną całość, ogólną spójną rotację, za którą będziemy mogli podążać. Kiedy masz do czynienia z różnymi graczami wchodzącymi i wychodzącymi z drużyny powtarzający się skład, prawie niemożliwe jest znalezienie rytmu. To po prostu bycie. Na serio. To nie jest lekceważenie nikogo.

READ  Seahawks podnoszą poziom Seana Manniona i wskazują na status Geno Smitha w porównaniu z 49ers – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Następnie Hamm posunął się nawet do wskazania, że ​​łatwiej jest grać bez gwiazdy – tak jak Heat bez Butlera – niż gdy zespół zmienia się w składzie i z niego wychodzi, jak to miało miejsce w przypadku Lakers przez większość Gry. rozdział.

„Uważam, że mnożniki (gracze rotacyjne) mają większy wpływ niż… jeśli stracisz jednego ze swoich dużych psów, zastanów się, jak sobie bez nich poradzić” – powiedział Hamm. „…A kiedy masz kluczowych graczy, kluczowych graczy, którzy się zmieniają – ten facet tęskni za trzema lub czterema. Ten facet tęskni za trzema lub czterema. A zdarza się to jeden po drugim i dlatego jest to trudne. … Musimy to rozwiązać. Jestem rozczarowany.” „Mam nadzieję, ale niech mnie diabli, jeśli się rozczaruję”.

Zapytany, czy rozważyłby powrót do wyjściowego składu zespołu, w skład którego wchodzą Russell, Reeves, Vanderbilt, James i Davis, Hamm powiedział, że zespół rozważa wszystkie możliwości.

„Myślę, że wszystko jest na stole i ma sens” – powiedział Hamm. „Żaden kamień nie pozostanie nieodwrócony. Jesteśmy tutaj, aby zbadać wszystko, co w naszej mocy, aby naprawić statek.

Głębiej

Dręczeni kontuzjami Lakers mają trudności ze znalezieniem „spójności”, ale niektóre problemy wykraczają poza zdrowie

Tymczasem Reeves, który przemawiał za Hammem, powtórzył Daviesowi podobne zdanie, mówiąc, że zespół nie może wykorzystywać zmiennych składów jako wymówki.

„Bez względu na skład, bez względu na zmianę, bez względu na to, co się stanie, musimy być lepsi jako zespół i wygrywać mecze” – powiedział Reeves. „Jesteśmy więcej niż wystarczająco utalentowani, aby wygrywać mecze. Mamy wystarczającą głębię. Mamy wystarczające umiejętności. Musimy to rozgryźć”.

Perspektywa Davisa i Reevesa w porównaniu z Hammem uwydatnia rozbieżność między tym, jak szatnia postrzega bieżące problemy zespołu, a tym, jak Hamm przytacza kontuzje, harmonogram i zmiany w składzie w związku z niespójnością zespołu, zwłaszcza od czasu IST.

READ  Zamknięcie MLB: Aktualizacje na żywo, ponieważ mówi się, że liga przyjmuje „groźny ton” przed upływem własnego terminu

Hamm potwierdził po meczu, że po meczu zespół odbył zebranie, co częściowo jest powodem tak długiego czasu na otwarcie szatni. Zanim Davis rozmawiał z mediami, reszta zawodników w szatni Lakersów wyszła. Atmosfera w szatni jest „nieśmiała” – powiedział Reeves.

„Przegrywamy” – powiedział Reeves. „Za każdym razem, gdy przegrywasz, atmosfera musi się zatrzymać, wiesz? Jeśli tam pojadę i atmosfera nie uspokoi się po trudnym okresie, przez który przeszliśmy, będę się martwić.

Później wyjaśnił, że w atmosferze nie było nienawiści zawodników, co było godną uwagi różnicą, biorąc pod uwagę, gdzie w zeszłym sezonie o tej porze znajdowała się szatnia.

„Kiedy mówię, że atmosfera się popsuła, nie oznacza to, że się nie lubimy” – powiedział Reeves. „Przegrywamy. Powinniśmy być źli. Nie powinniśmy być zadowoleni po meczach ze sposobu, w jaki gramy. Ale nie chcę tego zmieniać, bo się nie lubimy. Wszyscy w drużynie szatnia radzi sobie.”

Lakers przeszli przez wiele przeciwności losu podczas prawie dwóch lat pracy Hamma na stanowisku głównego trenera, w tym startu w zeszłym sezonie z wynikiem 2-10, który zakończył się dotarciem do finału Konferencji Zachodniej. Zatem Hamm w drugim roku swojego czteroletniego kontraktu trenerskiego pokazał, że potrafi dotrzeć do swoich zawodników. Jednak dla Jamesa i 39-letniego Daviesa czas gra kluczową rolę, a biorąc pod uwagę znaczne zmiany w składzie i dostosowania w ciągu ostatnich kilku tygodni, cierpliwość zaczyna się kończyć.

Dostaje the odbijać się, odbijać sięcodzienny biuletyn NBA z Zach harper w fałsz Sharania, w twojej skrzynce odbiorczej każdego ranka. Szyld wyższy Tutaj.


(Zdjęcie: Darvin Hamm: Harry Howe/Getty Images)