29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Sony zwraca pieniądze posiadaczom Last of Us 2 na PS4, którzy kupili wersję na PS5 po pełnej cenie

Sony zwraca pieniądze posiadaczom Last of Us 2 na PS4, którzy kupili wersję na PS5 po pełnej cenie

Według doniesień Sony zwraca pełną cenę posiadaczom The Last of Us 2 na PS4, którzy kupili wersję na PS5.

Wygląda na to, że niektórzy gracze nie byli świadomi istnienia ścieżki aktualizacji, która umożliwiłaby właścicielom wersji ostatniej generacji zakup nowego PS5 za 10 USD/10 GBP.

Mając to na uwadze, Sony rzekomo zaczęło automatycznie zwracać pieniądze graczom, którzy kupili The Last of Us Part 2 Remastered po pełnej cenie, jeśli posiadają już cyfrową kopię The Last of Us Part 2 na PS4.

„Jako posiadacz cyfrowej edycji gry The Last of Us Part II na PS4, cyfrowa aktualizacja do wersji cyfrowej na PS5 będzie dostępna po znacznie obniżonej cenie w dniu premiery 19/24 stycznia.” Wiadomość wysłana do graczy Mówi się, że czyta.

„Nie chcemy, abyście przegapili tę okazję, dlatego w geście dobrej woli zwróciliśmy pieniądze za zakup The Last of Us Part II Remastered w przedsprzedaży na PS5, abyście mogli zakupić cyfrową aktualizację w dniu premiery .

„Można mieć pewność, że kupując aktualizację cyfrową, otrzymasz także wszelkie bonusy za zamówienie w przedsprzedaży zawarte w pierwotnym zamówieniu w przedsprzedaży. Twój zwrot środków zostanie zwrócony na pierwotną metodę płatności.

„Może to zająć do 60 dni, zanim informacja pojawi się na Twoim wyciągu. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziemy w stanie zwrócić środków na Twoją pierwotną metodę płatności, kwota zostanie zaksięgowana w Twoim portfelu PlayStation Network.

READ  Plotki Apple o zaktualizowanych iPadach mogą oznaczać nowe chipy lub nowe ołówki

Kluczowe cechy The Last of Us Part 2 Remastered obejmują ulepszoną grafikę, nowy tryb przetrwania dla jednego gracza o nazwie No Return oraz trzy „Lost Levels” zawierające grywalne sekwencje wycięte wcześniej z gry.

„The Last of Us Part 2 to niezbędna gra i to najlepszy sposób, aby w nią zagrać” – wynika z recenzji gry na PS5 opublikowanej przez VGC. „W przypadku właścicieli oryginalnej gry opłata za aktualizację jest dodatkowo pokrywana przez No Return i The Lost Levels, z ulepszoną grafiką i wrażeniami dotykowymi, co jest miłym, jeśli nie całkowicie koniecznym ulepszeniem.

„The Lost Levels pozwala zajrzeć pod maskę rzadko spotykanych gier od twórców Naughty Dog i mamy nadzieję, że zachęci innych do zrobienia tego samego. No Return jest na pierwszy rzut oka dziwny, ale w praktyce jest to tryb, którego mechanika skradania się zawsze warto.” Znakomite w grze podstawowej.