28 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Transmisja na żywo dla społeczności |  CU29 |  aura

Transmisja na żywo dla społeczności | CU29 | aura

Dzisiaj, podczas naszej pierwszej w tym roku transmisji na żywo dla społeczności, ujawniliśmy, co będzie dalej Nieskończona aura Podzieliliśmy się także szczegółami na temat tego, co czeka trzeci rok serii Halo Championship Series (HCS).

Jeśli przegapiłeś transmisję, gorąco polecamy ją obejrzeć, aby szybko zorientować się, czego się spodziewać Brak finałuNastępna aktualizacja, opis podejścia studia do gry w przyszłości, niektóre z dłuższych głównych funkcji w fazie aktywnego rozwoju i prace nad HCS.

Aktualizacja zawartości 29

Nieskończona auraNastępna bezpłatna aktualizacja, Aktualizacja zawartości 29 („CU29”) pojawi się 30 stycznia i wprowadzi nową mapę Areny, nową paletę przedmiotów Przymierza, nowe funkcje Kuźni, nowe rdzenie pancerza i nagrody za personalizację oraz pierwszą z trzech bezpłatnych operacji – począwszy z Wojny Halo– Pod tytułem „Duch Ognia”.

Bądź na bieżąco z Halo Waypoint w nadchodzących dniach, ponieważ przyjrzymy się bliżej niektórym kluczowym elementom najnowszej aktualizacji:

Patrząc w przyszłość, potwierdziliśmy także kilka funkcji, o które prosili gracze w trakcie aktywnego rozwoju, w tym funkcję „Match Composer” do dobierania graczy, nowe sposoby zdobywania wcześniejszych treści dostosowywania, zaktualizowany model sieci i nową inicjatywę zapobiegającą oszustwom.

W miarę zbliżania się premiery będziemy mieli więcej do przekazania na tych frontach, ale na razie cieszymy się, że możemy pozwolić zespołowi gotować i nie możemy się doczekać tych znaczących aktualizacji, które pojawią się jeszcze w tym roku.

HCS 2024

Czekać na dalsze informacje Witam.gg I pamiętaj, aby podążać @HCS Za najnowszą konkurencyjną cenę aura Aktualności.

Na razie to wszystko, co mamy, ale cieszymy się, że w przyszłym tygodniu będziemy mieli o wiele więcej do przekazania, gdy będziemy coraz bliżej premiery CU29, która odbędzie się 30 stycznia!

Do tego czasu życzę ci słodkich snów o zbroi Mjolnir Mark IV…

READ  Przewodnik po systemie Ars Technica, wydanie „Znowu niedrogie procesory graficzne”