15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Solutions 30 Rozszerza portfolio usług i zasięg geograficzny w celu wsparcia rozwoju 5G w Polsce

Solutions 30 Rozszerza portfolio usług i zasięg geograficzny w celu wsparcia rozwoju 5G w Polsce

Solutions 30, europejski lider rynku rozwiązań dla nowych technologii, poinformował dziś o przejęciu 100% firmy Sirtel Sp. z oo specjalizuje się w usługach dedykowanych dla sieci komórkowych Polska. Dzięki tej transakcji Solutions 30 wzmacnia swoje ambicje na polskim rynku, wzmacniając portfolio klientów w zakresie zasięgu regionalnego i sieci telefonii komórkowej.

Założona w 1996 roku firma Sirtel specjalizuje się w zarządzaniu programami wdrażania sieci mobilnych i współpracuje z największymi producentami i graczami sprzętu telekomunikacyjnego, w tym Ericsson, Nokia, Huawei czy Cellnex. Oparte na WarszawaFirma działa w regionach południowych, zachodnich i centralnych Polska Wspierany przez wieloletnich partnerów techników terenowych z zespołem 50 techników. Sirtel osiągnął sprzedaż na poziomie prawie 3 milionów w 2021 r., a rozwiązania 30 zostaną w pełni zintegrowane ze sprawozdaniami finansowymi Grupy. 1 lutego 2021.

Ta nowa strategiczna akwizycja jest częścią strategii Solutions 30 mającej na celu poszerzenie portfolio i pozycjonowanie się na rynku 5G. Europa. Sirtel wdroży 30 rozwiązań, aby rozszerzyć zasięg regionalny Polska Podobnie jak Provisina, Alcore i Acquisitions, sieci komórkowe stworzą nową platformę, aby zyskać popularność w branży. Zintegrowany Poparłem taką ekspansję Hiszpania, Włochy i Wielka Brytania.

Wojciech Pomykała, Prezes Zarządu Solutions 30 Poland „Bardzo się cieszę, że mogę powitać zespoły Sirtell w tym kluczowym momencie naszej ekspansji Polska Z niecierpliwością czekamy na dalszy rozwój ogromnego wdrożenia 5G i wdrożeń FTTH. To przejęcie wzmocni naszą pozycję w branży telekomunikacyjnej i zwiększy nasz zasięg geograficzny, dając nam dodatkową konkurencyjność dzięki dodatkowym możliwościom i aktywom.

Rozwiązania około 30 SE

Solutions 30 Group to europejski lider rozwiązań dla nowych technologii. Celem jest, aby postęp technologiczny, który zmienia nasze codzienne życie, był dostępny dla wszystkich, osób fizycznych i przedsiębiorstw. Wczoraj były to Komputery i Internet. Dziś jest to technologia cyfrowa. Jutro będą to technologie, które połączą świat bardziej w czasie rzeczywistym. Z ponad 30 milionami wezwań od instalacji i siecią ponad 15 700 lokalnych techników, Solutions 30 obejmuje obecnie wszystkie Francja, Włochy, Niemcy, Holandia, Belgia, Luksemburg, The Półwysep Iberyjski, Zjednoczone Królestwo, I Polska. Kapitał zakładowy Solutions 30 SE wynosi 107.127.984 akcji, co odpowiada liczbie teoretycznych głosów, które mogą zostać wykorzystane.
Rozwiązania 30 SE są notowane na giełdzie EuroNext Paris (ISIN FR0013379484-kod S30). Kody: MSCI Europe Ex-Wielka Brytania Mały kapelusz | SBF 120 | CAC ŚREDNIA 60 | Następne 150 | Technologia CAC | CWC PME.
Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji: www.solutions30.com

READ  WIDEO: ZOBACZ: Skrajnie prawicowy polski poseł wyrzucony z parlamentu za zdmuchnięcie świec chanukowych

kontakt

Partnerzy osobiści:
Relacje Inwestorskie – Telefon: +33 1 86 86 00 63 – [email protected]

Analitycy / Inwestorzy:w Natalie Boment – Telefon: +33 6 85 82 41 95 – [email protected]

Prasa – Rysunek 7:Leslie Jung – Telefon: +44 7818 641803 – [email protected]Charlotte Fryzjer – Telefon: +33 6 78 37 27 60 – [email protected]

© OMX, źródło GlobeNewswire – Komunikaty prasowe UE