24 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Skylight wprowadza na rynek Cal Max, ponadgabarytowy inteligentny kalendarz, który pomoże Ci utrzymać porządek w rodzinie

Skylight wprowadza na rynek Cal Max, ponadgabarytowy inteligentny kalendarz, który pomoże Ci utrzymać porządek w rodzinie

Firma Inteligentne ramki do zdjęć świetlik Uruchamia nową wersję Skylight Calendar, inteligentnego kalendarza rodzinnego. the Świetlik Cal Max Działa podobnie do obecnego modelu, ale ma bardziej elegancki, unowocześniony wygląd oraz ogromny 27-calowy ekran. Według firmy można go już dziś zamówić w przedsprzedaży w cenie od 599 dolarów, a wysyłka nastąpi w czerwcu.

Cal Max prawie podwaja rozmiar istniejącego 15-calowego kalendarza Skylight, przeznaczonego do wyświetlania wielu kalendarzy w znajomym układzie i synchronizacji z usługami online, aby wszystko było aktualne. Ulepszony 27-calowy ekran dotykowy o wyższej rozdzielczości (2560 x 1440 QHD w porównaniu do 1920 x 1080 HD) zapewnia więcej miejsca i lepszą jakość, dzięki czemu można łatwo przeglądać harmonogramy wszystkich osób.

Nowy, antyodblaskowy, trawiony wyświetlacz i wymienne ramki zaprojektowano tak, aby urządzenie lepiej komponowało się z wystrojem domu. Opcje będą obejmować klasyczną białą lub czarną ramkę oraz aluminiową i grafitową ramkę z cieniami. Ramki można wymienić, jeśli chcesz coś zmienić. Będą one dostępne w sprzedaży w czerwcu, kiedy urządzenie zostanie wysłane. Opcja Shadow Box dodaje 129 dolarów do kosztu nakładek.

Skylight Cal Max ma mniejszą ramę i wymienne ramki. Jest to ramka z naturalnego aluminium, wykonana z cienia.
Zdjęcie: Świetlik

Nowy model jest również cieńszy i można go zamontować wyłącznie na ścianie.
Zdjęcie: Świetlik

Prąd został przetestowany 15-calowa wersja kalendarza Skylight — który ma te same funkcje, tylko mniejszą konstrukcję i nie ma ekranu przeciwodblaskowego — i jak dotąd stwierdziłem, że jest to najlepsze rozwiązanie, jakie przetestowałem, ponieważ ma jedno miejsce, w którym cała rodzina może widzieć i zarządzać wszystkim ich harmonogramy.

Przez lata próbowałem wielu rozwiązań tego problemu, w tym gigantyczne kalendarze ścienne ścieralne na sucho, kalendarze cyfrowe wbudowane w lodówkę, inteligentne głośniki czytające harmonogram dnia moich dzieci i konfigurujące powiadomienia na ich smartfonach na każdy dzień. Wydarzenia. Jednak z różnych powodów (zbyt dużo prac konserwacyjnych, brak wsparcia dla tej czy innej usługi kalendarza i łatwość zignorowania) żaden z nich nie działał niezawodnie.

READ  Destiny 2 wydaje się ostatnio trzymać za ręce taśmą klejącą

Jednakże odkąd umieściłem Kalendarz Skylight na stole śniadaniowym, tak aby każdego ranka rodzina mogła je zjeść, znacznie lepiej udało nam się utrzymać porządek w naszych harmonogramach. Podczas gdy inteligentne wyświetlacze, takie jak Echo Show, mogą wyświetlać Twój kalendarz, sztuczka, która działa dla nas w przypadku Skylight, polega na tym Tylko Kalendarz pokazuje – cały czas.

15-calowy kalendarz Skylight ma grubszą ramę i można go ustawić poziomo, a także można go ustawić na stole.
Zdjęcie: Świetlik

Nowy Skylight Cal Max jest przeznaczony do montażu na ścianie z możliwością orientacji pionowej lub poziomej.
Zdjęcie: Świetlik

To nie jest wielofunkcyjny inteligentny wyświetlacz, taki jak Echo Show czy Nest Hub, co oznacza, że ​​nikt go nie zobaczy Młodzi Tytani, ruszajcie! Zamiast przeglądać wydarzenia z ich dnia. Jest to urządzenie dedykowane do Twojego kalendarza. Istnieje kilka innych powiązanych funkcji — planowanie obowiązków, planowanie posiłków i listy rzeczy do zrobienia — ale głównym wydarzeniem jest kalendarz. Jeśli chcesz, możesz także uzyskać wygaszacz ekranu ze zdjęciami, chociaż po pierwszym roku wymaga to rocznej subskrypcji za 39 USD.

Oprócz widoczności kolejną funkcją, którą lubię w Kalendarzu Skylight, jest możliwość edytowania i dodawania wydarzeń bezpośrednio na ekranie dotykowym urządzenia. Możesz także przewijać dzień i tydzień oraz przeglądać kalendarze wszystkich osób jednocześnie. Interfejs jest bardzo podobny do interfejsu internetowego Kalendarza Google i podobnie umożliwia kodowanie kolorami różnych kalendarzy.

Skylight współpracuje z większością głównych usług — pomyślnie zaimportowałem do niego kalendarze Google, Apple i Outlook (obsługiwane są także Yahoo i Cozi) — możesz też tworzyć własne kalendarze za pomocą tej usługi, a także zarządzać nimi w aplikacji na smartfony Skylight.

Odkryj cyfrowy kalendarz ścienny… Tak, to ten z kablem zasilającym.
Zdjęcie: Świetlik

Podczas gdy testowany przeze mnie 15-calowy model za cenę 300 dolarów może wyświetlać okresy czasu trwające od pięciu do siedmiu dni i około ośmiu godzin dziennie, uważam, że większa wersja jest przydatna dla większych rodzin lub tych, którzy po tym okresie nadal znajdują się na etapie wielozadaniowości. -Zajęcia szkolne.

READ  YouTube twierdzi, że nie spowalnia Firefoksa, a jedynie blokuje reklamy

Bardziej elegancki wygląd również do mnie przemawia; Nie chcę montować testowanego modelu na ścianie. Jest dość duży, a ekran może rozpraszać uwagę (nawet przy włączonej automatycznej regulacji jasności). 27 cali byłoby za duże na mój blat kuchenny. Tak czy inaczej możesz po prostu zamontować go na ścianie, ale po zamontowaniu pionowo będziesz mógł oglądać cały dzień na raz, a ekran przeciwodblaskowy zapewni lepsze kadrowanie zdjęć, gdy nie są używane.

Cal Max kosztuje 599 dolarów, a ponieważ dostępna jest wersja 10-calowa za 159,99 dolarów i wersja 15-calowa za 299,99 dolarów z tą samą funkcjonalnością, płacicie dużo więcej za większy ekran i ładniejszy wygląd. Skylight twierdzi jednak, że zmodernizowany sprzęt umożliwi korzystanie z nowych funkcji oprogramowania jeszcze w tym roku. To mnie trochę martwi. Z mojego czasu spędzonego z oryginałem wynika, że ​​jego najlepszą cechą jest prostota – jest tak dużo funkcjonalności, że może stracić tę doskonałą ostrość.

Skylight Cal Max jest już dostępny w przedsprzedaży za 599 USD lub 629 USD za opcję ramki Shadow Box. Wysyłka do klientów rozpocznie się w czerwcu.