15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Sitters Club” Netflixa został odwołany po dwóch sezonach

„Sitters Club” Netflixa został odwołany po dwóch sezonach

Klub opieki nad dziećmi Będzie musiał znaleźć nowy sposób na zarobienie pieniędzy: Netflix odwołał dramat w gimnazjum po dwóch sezonachSiostrzana strona Czas dostawy raporty.

Oparty na klasycznej serii książek Anne M. Martin, Klub opieki nad dziećmi Koncentruje się wokół grupy przyjaciół z gimnazjum, którzy rozpoczynają opiekę nad dziećmi w swoim rodzinnym mieście Stonybrook w stanie Connecticut. Sophie Grace, Momona Tamada, Shay Rudolph i Malia Baker zagrali jako Dziewczyny, a Alicia Silverstone i Mark Feuerstein grali matkę i ojczyma postaci granej przez Grace Christie. Rachel Schkert pracowała jako twórca i prezenterka.

„Chciałem być częścią świata, który stworzyła Anne M Martin, odkąd skończyłem siedem lat i musiałem być przez dwa niesamowite sezony” – powiedział Schkert w oświadczeniu. „To było spełnienie marzeń. Chociaż jestem bardzo smutny, że nie wracam do Stoneybrook przez kolejne 20 sezonów, jestem bardzo dumny z niesamowitego programu stworzonego przez naszą niesamowitą obsadę i ekipę oraz ze sposobu, w jaki przyniósł szczęście i komfort tak wielu kiedy byli najbardziej w potrzebie. Dziękuję Walden Media i Netflix za umożliwienie nam przedstawienia Christie, Claudii, Stacy, Mary Ann, Dona, Jessego i Mallory nowemu pokoleniu fanów, o których wiem, że pokochają ich tak samo tak jak mamy przez wiele lat.”

Debiutując na Netflix w lipcu 2020 r., Klub opieki nad dziećmi Został odnowiony na drugi sezon trzy miesiące później. Drugi sezon zadebiutował w październiku ubiegłego roku; Przeczytaj podsumowanie końcowe tutaj. Anulowanie kończy się uruchomieniem serialu z łącznie 18 odcinkami.

Linia TV przepływ karty wyników Zaktualizowano, aby odzwierciedlić wiadomości. Będziesz tęsknił za spędzaniem czasu z Klub opieki nad dziećmi? Podziel się swoimi przemyśleniami na temat anulowania w komentarzu poniżej.