9 czerwca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Siedmiu graczy NFL gotowych na przełomowy sezon w 2023 roku: Kenny Pickett i Toney Cadarius na pierwszych stronach gazet

2023 NFL Do sezonu pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale nigdy nie jest za wcześnie, aby patrzeć w przyszłość. Z bezpłatną agencją i Draft NFL Teraz mamy za sobą większą jasność co do tworzenia składu Per-32 drużyny NFLa jeśli uczestniczysz, być może część z nich zaczęłaś fantastyczna piłka nożna badania.

Zarówno dziennikarze, jak i fani spędzają ten czas, próbując wyprzedzić historię. Jeśli potrafisz dobrze przewidywać przyszłość, możesz nieźle zarobić na zakładach sportowych lub przejąć kontrolę nad własną ligą fantasy. W zeszłym sezonie widzieliśmy przełomowe kampanie kilku graczy, w tym Geno Smith, Jalen Hurts, Josh Jacobs, Tony Pollard i Talanoa Hufanga. Każdy z tych graczy był ważny dla swoich drużyn w 2022 roku. Kim są gracze, którzy zrobią duży krok naprzód w 2023 roku?

Poniżej podzielimy przez siedem NFL Gracze, którzy są nastawieni na kampanię hakerską.

Steelers mają teraz 19 kolejnych sezonów bez passy, ​​tylko jeden nieśmiały przed wyrównaniem rekordu moc era. Ostatni rok był trudny, ponieważ Pittsburgh odbił się od 2-6, aby zakończyć 9-8. Steelers musieli wygrać cztery ostatnie mecze, aby odnieść dziewięć zwycięstw!

184,9 podań Picketta w meczu zajęło 28. miejsce NFL Jego siedem konkursów zajmuje 33. miejsce. Same liczby nie są imponujące, ale Pickett pokazał duży potencjał w 2022 roku. Kampania debiutanta Picketta to historia dwóch połówek. W ostatnich ośmiu meczach trafił tylko raz, po ośmiu w pierwszych pięciu meczach. Może już zaczyna się rozkręcać?

zdać TD-INT

2-8

5-1

jardów na próbę

5.8

6.4

Klasyfikacja ruchu

66,8

84,0

W tygodniach 10-17 Pickett miał trzy zwroty w czwartym kwartale i cztery „hit drive”, Zgodnie z referencją Pro Football. Dwóch biegaczy w tygodniach 16 i 17, aby utrzymać Steelers w zwycięskiej kolumnie. To dość imponujące, że Pickett odpowiedział na brzęczyk jako starter w czwartym kwartale pod koniec roku.

Z wieloma dodatkami w linii ofensywnej i bronią, takimi jak Deontay Johnson, młodzieniec George Pickens, Pat Freyermuth, Darnell Washington, Nagy Harris i Jaylen Warren, Beckett jest świetnym kandydatem do skoku jako student drugiego roku.

główny gracz

Już czas, prawda? Tony złapał zaledwie 14 podań na 171 jardów i dwa przyłożenia w siedmiu meczach sezonu regularnego, w których Chiefs rozegrali po tym, jak został pozyskany w ostatecznym terminie wymiany, ale zagrał potwora w grze. moc Zwycięstwo LVII z przyjęciem przyłożenia, a potem najdłuższy powrót z kopnięcia, jaki kiedykolwiek mieli moc data.

Po odejściu JuJu Smitha-Schustera oczekuje się, że Toney będzie stałym elementem ofensywy w 2023 roku. Chociaż w porównaniu z tradycyjną grą WR1 jest postrzegany głównie jako gracz narzędziowy, dyrektor generalny Brett Veach uważa, że ​​Toney będzie grał kluczową rolę w posuwaniu się naprzód.

„Wiążemy z nim wiele nadziei” – powiedział Veitch. „Mam na myśli to, że nie bez powodu został wybrany w pierwszej rundzie.” „Jest powód, dla którego go wymieniliśmy i czuliśmy, że jest utalentowany w pierwszej rundzie i myślę, że jeśli pozostanie zdrowy i będzie nadal spędzał tę chemię ze sztabem trenerskim i Patem, i myślę, że wykonuje w tym świetną robotę, ja myśl, że niebo jest dla niego granicą.”

główny gracz

Seahawks mieli prawdopodobnie najlepszą klasę draftu w zeszłym roku, a headlinerem był lewy wślizg Charles Cross, biegnący z powrotem Kenneth Walker i Defensywny debiutant roku, biegający z tyłu Tariq Woolen. Jednak dobry wślizg Abraham Lucas zdecydowanie zasługuje na to, by znaleźć się wśród tych wielkich nazwisk.

Lucas wystartował we wszystkich 16 meczach, które rozegrał w zeszłym sezonie i pozwolił na dziewięć worków przy 975 ofensywnych snapach, na PFF. Otrzymał wynik PFF 68,5. Chociaż pozwolił na więcej worków na snap niż Cross, lewy wślizg miał niższy wynik PFF (63,7) i pozwolił na 20 więcej nacisków niż Lucas, według SI.com.

Lucas mógłby rozwinąć się w Pro Bowlera. Oczekuję, że będzie miał czystszą i bardziej spójną kampanię w 2023 roku.

główny gracz

Mógłbyś z łatwością umieścić tu szerokiego odbiornika Tytanów, Treylona Burksa, ale mnie interesuje drugi ścisły koniec w Tennessee. Chig Okonkwo złapał zaledwie 32 podania na 450 jardów i trzy przyłożenia w swoim debiutanckim sezonie, ale udowodnił, że jest wszechstronnym rozgrywającym, o którym wielu myślało, że może wybić się z Maryland. Wheel Trails wybiegł z boiska z pozycji obrońcy, pracował na środku pola i złapał 48-jardowe podanie ekranowe przeciwko Chiefs.

Oprócz tego, że być może jest specjalnym twórcą gier, kolejnym powodem, dla którego Okonkwo tworzy tę listę, jest zespół szerokiego odbiornika Tennessee. Nowy koordynator ofensywy, Tim Kelly, będzie musiał zaplanować grę z myślą o Okonkwo, jeśli chce poprawić jeden z najgorszych podań w NFL. Poszukaj Okonkwo i Burksa, którzy będą kluczowymi punktami w grze podań dla Tytanów w 2023 roku.

główny gracz

Wyglądało na to, że Eagles przechwycili Deana z jego wyborem w trzeciej rundzie, ale to jeszcze nie jest jasne. Nie odegrał większej roli w swoim debiutanckim sezonie z powodu Keizera White’a i TJ Edwardsa, ale obaj są teraz w różnych drużynach. Dean zanotował tylko 13 połączonych wślizgów i jeden wślizg za porażkę w 2022 roku, ale może być początkowym rozgrywającym Philly w tym sezonie.

Jest zawodnikiem niewymiarowym, ale Dean błyszczał w obronie futbol uniwersytecki Historia w Gruzji. Jest inteligentnym graczem, który potrafi grać na stoku i utrzymywać się w ukryciu. Dean może być potrójnym graczem w trakcie tworzenia w 2023 roku. Nie szkodzi też, że pracuje również z kilkoma byłymi kolegami z college’u.

główny gracz

Owusu-Koramoah zrobił krok wstecz w 2022 roku z 70 połączonymi wślizgami, czterema obronionymi podaniami i dwoma wymuszonymi fumble w 11 meczach. Ale to nie zmienia faktu, że jest atletycznym modelem, który może nosić różne kapelusze w obronie. Jest kilka powodów, dla których mogę oczekiwać, że JOK będzie miał swój najlepszy sezon w 2023 roku.

Brown dodał do linii defensywnej Dalvina Tomlinsona i Zadariusa Smitha, co powinno otworzyć drogę dwóm pomocnikom. Poza tym Browns zatrudnili, jak sądzę, dobrego koordynatora obrony w postaci Jima Schwartza. Schwartz nie atakuje z dużą szybkością, ale polega na swoich liniach defensywnych, które są destrukcyjne i wywierają presję na pomocników. Myślę, że to jest dobre dla JOK.

główny gracz

To jest zabawne. 49ers stracili dwóch z trzech najlepszych startujących z zeszłego roku, ponieważ Samson Ipokam podpisał kontrakt z Indianapolis Colts, podczas gdy Charles Omeniho jest teraz z Chiefs. To otwiera drzwi dla Jacksona, który w 15 meczach rozegranych bez startu w swoim debiutanckim sezonie zanotował 14 połączonych wślizgów, 6 uderzeń QB, 8 obronionych podań, jedno przechwycenie i trzy worki.

Jackson agresywnie pchał podającego z sytuacji za dwa punkty do środka przeciwko ofensywnym strażnikom, ale otrzymał również powtórzenia jako tradycyjny koniec obrony z ręką w błocie. To, co wyróżnia Jacksona, to fakt, że dwa z jego trzech zwolnień nastąpiły po tym, jak rozgrywający wyszedł z kłopotów z pierwszym prześladowcą. Nie porzucił zabawy.

Jednocześnie nie jest tajemnicą, że debiutancki sezon Jacksona mógł potoczyć się znacznie lepiej. Pod koniec roku stał się niezdrowo nieaktywny – w tym trzy mecze po sezonie w San Francisco.

„Myślę, że Drake wiele pokazał w tym roku, kim może być, ale musi dojść tam, gdzie może być” – powiedział główny trener 49ers, Kyle Shanahan. przez Niners Wire. „Myślałem, że był bliżej tego na początku roku. To był długi sezon i myślę, że nauczył się w miarę upływu roku, jeśli stracisz trochę pary w tej lidze, będzie po prostu trudniej. lonży i myślę, że w miarę upływu roku i pod koniec, zajęło mu to dużo czasu, a jego ciało nie było jeszcze gotowe na to, czego potrzebowaliśmy.

Chociaż sposób, w jaki Jackson zakończył swój debiutancki sezon, nie napawa optymizmem, tak powinien rozpocząć rok. Po raz kolejny Jackson będzie miał okazję wystąpić u boku Nicka Bosy. Jest wybitnym sportowcem i jeśli znajdzie tę konsekwencję pod okiem nowego koordynatora defensywy Steve’a Wilkesa, rok 2023 może być dla niego wielkim rokiem.

READ  Fanatycy zastępują Adidasa jako oficjalnego partnera w hokeju na lodzie