17 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Selena Gomez wspomina swój przeszczep nerki w 2017 roku

Selena Gomez wspomina swój przeszczep nerki w 2017 roku

Selena Gomez i Francia Raisa mają długą historię. (zdjęcie: Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)

Selena Gomez, która przeszła przeszczep nerki w 2017 roku, po raz kolejny mówi o tym, jak bardzo Jak poznałeś swojego ojca? Aktorka Francia Raisa oddała nerkę.

— powiedział Gomez w piątkowym odcinku programu Moja droga…serial na Apple TV+, który przedstawia „ikony zmieniające gry”, w tym aktywistkę Malalę Yousafzai i nieżyjącego już magazynu Vogue Redaktor André Leon Talley. „Pomysł, że ktoś nawet nie zgadnie, że jest dawcą, był niesamowicie przytłaczający”.

the Tylko morderstwa w budynku Gwiazda przypomniała sobie, że w pewnym momencie jej „najlepsza przyjaciółka” powiedziała, że ​​zostanie przebadana, aby sprawdzić, czy jest potencjalną partnerką, i wydawało się, że następnego dnia – w rzeczywistości trzy dni później – dostali medyczne zielone światło .

„To był jeden z tych momentów, kiedy czułam się obserwowana” – powiedziała Gomez, która potrzebowała przeszczepu w wyniku zmagań z toczniem. „Wiem, że miałem dużo szczęścia, więc rozumiem, że nie zdarza się to wielu ludziom i znam wynik niektórych z tych sytuacji i jak poważne są te sytuacje, więc nie lekceważę tego spotkało mnie to w ten sposób”.

Gomez, która również była otwarta na temat swojego zdrowia psychicznego, udokumentowała datę, w której została posadzona tatuażem pasującym do tatuażu należącego do Raisy.

Chociaż nie jest jasne, kiedy odcinek został nakręcony, wyemitowano go prawie cztery miesiące po spekulacjach, że ta dwójka była w złych stosunkach. Gomez powiedział w wywiadzie udzielonym w listopadzie 2022 r Toczący się kamień jaką była Taylor Swiftmój jedyny przyjaciel Naprawdę w branży”, Raisa podobno skomentowała „interesujące” w poście na Instagramie na temat cytatu, na co Gomez później odpowiedział: „Przepraszam, że nie wymieniłem wszystkich, których znam. „

Mówiono, że lata temu kobiety pokłóciły się o niektóre prace Gomeza”.Niezdrowe wyboryA potem znów jest blisko (prezydent powiedział Yahoo Life w lipcu, że po operacji musiała dostosować swoją dietę).

READ  Cindy Morgan umiera: gwiazda „Caddyshack” miała 69 lat

Ale nie powinno być żadnych pytań o to, gdzie jest teraz Gomez.

„Myślę, że musiało się to stać w taki sposób, abym dotarła do miejsca, w którym jestem” – powiedziała Gomez o przeszczepie w serialu. „Miałem przez to przejść, żeby zrobić coś dla innych”.