8 czerwca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Oczywiście to, co zaadoptuje Max, będzie wielkim, głupim bałaganem do naprawienia

tyle, ile masz Cele w mediach cyfrowych, nowo wprowadzony na rynek film „Max” firmy Warner Bros. Odkrycie to niechciany prezent, który wciąż daje. Kilka dni później nadal tam jest Coś niemal głupio inspirującego w uruchomieniu „nowej” usługi przesyłania strumieniowego w trakcie strajku scenarzystów, który skupiał się głównie na niechęci studia do dawania scenarzystom projektów strumieniowych należnego im wynagrodzenia, po prostu Aby to zrobić w sposób, który skraca wszystkie odpowiednie kredyty do jednej kategorii „Twórcy” pracują nad zaciemnieniem i maskowaniem Granica między wieloma kreatywnymi pracami.

Jak się okazuje, ta atrybucja jest twórczym nieporozumieniem To nie było nawet bardzo drobne i Podpalenie, które przynajmniej możemy szacunek, w sposób skorumpowany. A Nowy raport z Czas dostawy Stwierdza, że ​​dyrektorzy WBD nawet nie wiedzieli, że zamierzają przejść na tę konkretną prowizję, ponieważ zakładka Twórcy była najwyraźniej produktem udręczonych Personel IT, który stanął przed trudnym zadaniem integracji ogromnej biblioteki treści Warner Bros. Discovery Together — HBO, Discovery i inne obiekty Warner Bros. – W jednej usłudze z niewystarczającą trasą. Zamiast analizować wszystkich scenarzystów, reżyserów, producentów i innych, którzy stworzyli te programy, filmy, programy specjalne, seriale animowane i tak dalej.– aw obliczu pośpiechu, by wyciągnąć Maxa za drzwi – wybierz ważne rzeczy Zamiast tego coś „twórców”. Najwyraźniej kierownictwo WBD nie wpadło na to, dopóki ludzie nie zaczęli, Prawidłowy Krzycz do nich po tym, jak Max został zwolniony na początku tego tygodnia.

Sedno tego wszystkiego polega oczywiście na tym, że przynajmniej z punktu widzenia konsumenta tak naprawdę nie było powodu do pośpiechu każdy Kto to jest; Nikt poza kierownictwem WBD nie wzywał studia do wspólnego łączenia HBO Max i Discovery +, szczególnie w przypadku bardzo biednego lub pośpiesznego faceta.każdy. Pomysł, że nikt na wyższych poziomach najwyraźniej nie pomyślał o tym, jak obsługiwać kredyty Ludzie tworzący treści, z których wszyscy korzystają, to tylko wisienka na torcie.

READ  Wygląda na to, że AEW właśnie zarezerwowało mecz Buried Alive z nową nazwą w Revolution

the Czas dostawy W raporcie zauważono, że rozwikłanie tego gigantycznego stosu „twórców” może zająć tygodnie obsługi, ponieważ nie jest to tylko kwestia naciśnięcia przycisku i sortowania Wszyscy, którzy pracowali np. Szaleni ludzie, lub którykolwiek z setek innych programów i filmów, których to dotyczy, we właściwych miejscach. Poproszone o komentarz, HBO najwyraźniej skierowało reporterów do ich komentarza „próbujemy to naprawić, przysięgamy, proszę przestań krzyczeć” na początku tego tygodnia, który w rzeczywistości wcale nie przestał krzyczeć.