14 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Mała syrenka” ma ponad 10 milionów dolarów zapowiedzi – ostateczny termin

„Mała syrenka” ma ponad 10 milionów dolarów zapowiedzi – ostateczny termin

EKSKLUZYWNIE, późny czwartkowy wieczór: Źródła mówią nam, że zrobił to Rob Marshall z Disneya mała Syrenka Śpiewa dzisiaj wysokie nuty Ponad 10 milionów dolarów w zapowiedziach. Jeśli kwota ta przekroczy 10,8 miliona dolarów, oznaczałoby to szósty najwyższy wynik przedpremierowy wśród tytułów z oceną PG i G w historii kina. Śledzenie powiązało film Halle Bailey z 4-dniowym startem w wysokości 120 milionów dolarów podczas Dnia Pamięci.

Pamiętaj, że krytyczny podgląd obejmuje pokazy dla fanów w środy o godzinie 18:00 w 500 kinach premium oraz wczesne pokazy rozpoczynające się dzisiaj o godzinie 15:00.

bardziej imponujące, Mała syrenaNajlepszy w podglądzie jest film aktorski Disney Animation, Alladyn, Z Weekendu Dnia Pamięci 2019; Zdjęcie Willa Smitha zarobiło 7 milionów dolarów, zanim zarobiło 31,3 miliona dolarów w pierwszy piątek, w porównaniu do 116,8 miliona dolarów w 4 dni. Mała syrena Z łatwością pokonuje również 2,3 miliona dolarów w zapowiedziach (początek 20:00) na 2015 rok. Kopciuszek To było 23 miliony dolarów pierwszego dnia i 67,8 miliona dolarów na początku. Ale, Mała syrena Pływanie jest wolniejsze niż akcja na żywo Disneya piękna i Bestia Od 2017 roku, który zarobił 16,3 miliona dolarów, w porównaniu do piątkowych 63,7 miliona dolarów i 174,7 miliona dolarów.

Folie dziewiarskie damskie, np zmierzch Na przykład często otrzymujesz złą reputację z powodu ładowania z przodu. Jednak gdy masowo atrakcyjny film Disney Princesses zaczyna się od otwarcia, po prostu nie odpuszcza. piękna i Bestia Spadł tylko o -2% między czwartkowym/piątkowym a sobotnim podglądem. zamrożony 2 W podobnym okresie było to +19%. Alladyn, w którym wystąpiła księżniczka Jasmine, spadła tylko o -4% między czwartkową/piątkową nocą a sobotą.

Chociaż krytycy Mała syrena Spadek do 68% świeżych, publiczność Rotten Tomatoes bardzo zadowolona na poziomie 95%

Dopiero zaczynamy tutaj.