22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Seahawks podnoszą poziom Seana Manniona i wskazują na status Geno Smitha w porównaniu z 49ers – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Seahawks podnoszą poziom Seana Manniona i wskazują na status Geno Smitha w porównaniu z 49ers – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Gdy Seahawks wejdą na stadion Levi’s w niedzielę, 49ers mogą zmierzyć się z Drew Lockiem.

W sobotę rozgrywający drużyny treningowej Seattle, Sean Mannion, dołączył do głównego składu w świetle kontuzji pachwiny Geno Smitha, która odniosła go w środku tygodnia, co może wykluczyć go z kluczowego meczu NFC West.

Jeśli Smith nie będzie mógł grać, 31-letni Mannion będzie rezerwowym Drew Locka. Lock, były zawodnik Denver wybrany w drugiej rundzie draftu w 2019 roku, nie rozpoczął meczu w 2023 roku, ale wystąpił dwa razy. W tych meczach Lock wykonał cztery z 12 podań na odległość 66 jardów, bez przyłożeń ani typów.

W wygranym 31-13 wyjazdowym meczu San Francisco z Seattle w Święto Dziękczynienia Smith wykonał 18 z 27 podań na 180 jardów, bez przyłożeń i jednym przechwytem. Został zwolniony sześć razy za stratę 48 jardów.

Pozorna kontuzja Smitha pojawia się w kosztownym momencie dla Seattle, ponieważ desperacko potrzebuje zwycięstwa, aby utrzymać się w wyścigu o dywizję, zamiast spaść do 6-7. W drużynie Seahawks zabraknie także linebackera Franka Clarka (skośny), a linebacker Jordyn Brooks (kostka), defensywnego ataku Jarrana Reeda (ścięgno podkolanowe), linebackerów Kennetha Walkera III (skośny) i Zacha Charbonneta (kolano) budzą wątpliwości.

Wraz z Mannionem Seattle wzmocniło także linebackera Patricka O’Connella, prawdopodobnie ze względu na głębię na pozycjach Clarka i Brooksa.

Ale San Francisco również będzie pozbawione kilku kluczowych graczy. Defensywny Arik Armistead (stopa, kolano), ciasny koniec Ross Doyley (kostka) i skrzydłowy/powracający Ray Ray McCloud (żebro) zostali wykluczeni.

Strażnik Spencer Buford (kolano), obrońca Elijah Mitchell (kolano) i narożnik Darrell Luter Jr. (ścięgno podkolanowe) budzą wątpliwości.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk

READ  JAK OGLĄDAĆ Kaitlyn Clark bije rekord punktacji kobiet w NCAA podczas dzisiejszego meczu Iowa z Michigan