26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Saturday Night Live” prawdopodobnie powróci w październiku z udziałem muzyków – ostateczny termin

„Saturday Night Live” prawdopodobnie powróci w październiku z udziałem muzyków – ostateczny termin

Sobotnia noc na żywo Powinien trwać prawie cały sezon po tym, jak Gildia Pisarzy i studia osiągnęły wstępne porozumienie w sprawie zakończenia strajku.

Sezon 48 programu NBC został skrócony o trzy odcinki, gdy scenarzyści wycofali się na początku maja.

Jak podaje portal Deadline, serial, który tradycyjnie rozpoczyna się pod koniec września lub na początku października, obecnie prawdopodobnie powróci 7 lub 14 października, w oczekiwaniu na głosowanie ratyfikacyjne WGA.

Zasadniczo oczekuje się, że komitet negocjacyjny WGA zarekomenduje porozumienie i prześle je Radzie WGA Zachód i Radzie WGA Wschód pod głosowanie, które prawdopodobnie odbędzie się we wtorek. Prawdopodobnie zniesie to zakaz zbliżania się i umożliwi autorom powrót do pracy, dopóki umowa nie zostanie ratyfikowana.

POWIĄZANE: Daty premier nowych i powracających seriali w 2023 r. w telewizji, telewizji kablowej i transmisji strumieniowej

Po zakończeniu poprzedniego strajku scenarzystów 12 lutego 2008 r. rozpoczęto produkcję 33. sezonu serialu. SNL 18 lutego w odcinku z 23 lutego. dawny SNL Członek obsady W 30 Skała Tina Fey była gospodarzem wieczoru z gościem muzycznym Carrie Underwood.

Jednak ostatnim razem aktorzy także nie strajkowali, co stwarza dodatkowe wyzwania.

SNLtakie jak codzienne programy wieczorne i reality show, w tym Taniec z gwiazdamiobjęte są kodem sieci SAG-AFTRA, co oznacza, że ​​teoretycznie każdy może wrócić do pracy.

Powiązany: Premiera 32. sezonu Dancing With The Stars odbędzie się zgodnie z planem, a po niej Matt Walsh Umowa WGA

Ponieważ jednak SAG-AFTRA nadal czeka na powrót do rozmów z AMPTP i nadal strajkuje, niektórzy pracownicy mogą nie chcieć wracać do pracy do czasu rozwiązania problemu, co uważa się za co najmniej dwa do trzech tygodni. Tak szybko, jak to możliwe.

Czy tacy ludzie jak Chloe Fineman, Heidi Gardner, Colin Jost, Ego Nwodim, Keenan Thompson i Bowen Young – z których niektórzy regularnie uczestniczyli w pikietach – byliby skłonni wrócić w takich okolicznościach? Czy wszyscy powrócą w sezonie 49?

READ  Książę Karol i książę William traktują księcia Harry'ego „ostrożnie”, dopóki nie wyjdą jego pamiętniki

Istnieje możliwość, że garstka z nich wybierze drogę Mayima Bialika, którego był świadkiem Teoria Wielkiego Wybuchu I Mów mi Kat Gwiazda postanawia nie wracać do gospodarza Niebezpieczeństwo! Chociaż ten teleturniej podlega temu samemu kodowi sieciowemu.

Potem jest casting. James Austin Johnson, który stał się hitem dzięki wcielaniu się w Donalda Trumpa i Joe Bidena, oraz Sarah Sherman, której dziwaczny styl stał się wirusowy dzięki szkicowi klopsików, w tym sezonie otrzymają awans z głównych graczy na status repertuaru.

Czy Marcelo Hernandez, Molly Kearney, Michael Longfellow i Devon Walker, którzy powrócą w 2022 roku?

Twórca i reżyser Lorne Michaels również musi podjąć decyzje dotyczące nowych członków obsady. Słyszeliśmy, że przyglądał się niektórym osobom, ale nie wydał żadnej ostatecznej oceny.

Opcje hostingu będą również nieco bardziej skomplikowane, ponieważ jest mało prawdopodobne, że jakikolwiek członek SAG-AFTRA będzie chciał gościć do czasu sfinalizowania umowy. Większość gospodarzy poprzedniego sezonu stanowili aktorzy, w tym Miles Teller, Steve Martin, Martin Short, Austin Butler, Aubrey Plaza, Michael B. Gordon, Pedro Pascal, Woody Harrelson i Jenna Ortega.

W zeszłym sezonie gościli także muzycy tacy jak Jack Harlow i Megan Thee Stallion. Taylor Swift, świeżo po rekordowej trasie koncertowej, a ostatnio jej nowy chłopak SNL Gospodarz, Kansas City Chiefs Travis Kelce, to oczywisty wybór.

POWIĄZANE: „Taylor Swift: Eras Tour” w weekend otwarcia zarobi 100–125 mln dolarów

Fani w Internecie krytykują takie osoby jak reprezentantka Alexandria Ocasio-Cortez, wschodzący raper Ice Spice i kolega z drużyny Kelsey, Patrick Mahomes.

Więcej wyjaśni się w ciągu najbliższych 48 godzin.