22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Samsung Galaxy Unpacked Wydarzenie 2022

Samsung Galaxy Unpacked Wydarzenie 2022

Klienci wypróbowują smartfony Samsung Galaxy w sklepie w Seulu w Korei Południowej, 5 lipca (SeongJoon Cho/Bloomberg/Getty Images)

Podczas środowej premiery produktu Samsung po raz kolejny utrudni sprzedaż składanych telefonów. Będzie próbował pokazać, że smartfony mogą teraz oferować elastyczność obracania i składania bez uszczerbku dla wydajności lub funkcji.

Oczekuje się, że Samsung ogłosi kolejną generację Flipa 4 – otwieranego jak klapka, wzornictwa przypominającego składane telefony z początku XXI wieku – a także Z Fold 4, który otwiera się jak książka, tworząc tablet.

Sprzęt prawdopodobnie otrzyma ulepszenia aparatu, nowy zawias i cieńszy korpus oraz trwalszą baterię. Mówi się, że okładka Flip ma ulepszony interfejs, umożliwiając łatwy dostęp do powiadomień, widżetów kontrolnych i funkcji portfela, bez konieczności odblokowywania telefonu.

po, po złowieszczy początek Wraz ze swoim Galaxy Fold w 2019 r. Samsung nadal promuje koncepcję składanych smartfonów, często w bardzo wysokich cenach. Ale Dan Ives, analityk Wedbush Securities, powiedział CNN Business, że składane wysiłki Samsunga pozostają „epickim rozczarowaniem” dla firmy.

„To było podejście podobne do Everestu, aby odnieść sukces w składanej koncepcji – projekt, ceny, preferencje i nawyki konsumentów sprawiają, że Flip and Fold jest bardzo wyspecjalizowaną częścią bazy Samsunga” – powiedział.

READ  Quake II otrzymuje remaster