14 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Fan buduje swój niesamowity atak na grę wideo Titan na PC

Fan buduje swój niesamowity atak na grę wideo Titan na PC

Tak, był urzędnik Atak na Gigantów gier wideo, ale nigdy nie byli w stanie uchwycić pełnej szybkości i rozmiaru renderowania, więc niezależny programista pomyślał, że spróbuje to zrobić i wydać za darmo. Co zrobił, potem trochę.

Swami szczegółowo opisuje historię swojej małej firmy w tym filmiewyjaśniając, co zaczęło się jako zabawny mały eksperyment na początku 2021 r. pękać Po tym, jak jego dziewczyna przekonała go do opublikowania krótkiego filmu z jego rozgrywki na TikTok. Przytłaczająco pozytywna reakcja zainspirowała Swammy’ego do dalszego rozwoju wersji demonstracyjnej, budując na huśtawce w mieście, najpierw dodając kilku Tytanów do pojedynku, a następnie – po katastrofalnej mieszance – tryb wieloosobowy w trybie współpracy.

Do stycznia 2022 roku gra wyglądała całkiem nieźle!

BEZPŁATNA GRA FANÓW ATTACK TYTAN – Zwiastun (Gra fanów Swammys AOT)

Jak widać, główną atrakcją tej gry w porównaniu z oficjalnymi wersjami jest system swingu, który znajduje się w Swammy Wiele Szybciej i bardziej za darmo. Jeśli grałeś ostatnio człowiek Pająk Gry, na przykład, będą tutaj prawie jak w domu, zwłaszcza jeśli grasz w tę grę z perspektywy trzeciej osoby (można w nią grać z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby).

Do połowy 2022 r. Projekt Swammy zebrał miliony wyświetleń w mediach społecznościowych i setki tysięcy pobrań. A teraz znowu wybucha, ponieważ ogłoszono, że całość jest przebudowywana, ponieważ próbuje przenieść ją na Unreal Engine 5:

Jeśli chcesz grać w tę grę taką, jaka jest dzisiaj, na pewno możesz, Z linkami do pobrania dostępnymi tutaj. Zwróć uwagę, że chociaż dostępne są wersje zarówno na komputery PC, jak i na Androida, to wersja na komputery PC jest tą, która wykonuje całą pracę, ponieważ wersja na Androida jest teraz w „ostatecznej wersji”, ponieważ „nieustanne nękanie i groźby” Swammy’ego nie mają żadnego powodu, aby kontynuować „pracę nad tym, w trosce o moje zdrowie psychiczne”.

READ  Ogłoszono Soul Hackers 2 na PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One i PC

Pobranie i rozpoczęcie gry jest bardzo łatwe—Chociaż jest tutaj film, jeśli potrzebujesz pomocy– A po tym, jak się z tym bawiłem dziś rano, rozumiem dużo hałasu wentylatora. Jasne, jest dość sztywna na brzegach, a takie rzeczy jak interfejs wydają się takie, jakie są, ale biorąc pod uwagę fakt, że jest to praca jednoosobowa i jak fajna jest podstawowa czynność kołysania i dźgania rzeczy, myślę, że to jest bardzo fajny.