29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Sam Waterston odchodzi z Law & Order, a jego miejsce ma zająć Tony Goldwyn

Sam Waterston odchodzi z Law & Order, a jego miejsce ma zająć Tony Goldwyn

Prokurator okręgowy Jack McCoy jest nieobecny. Sam Waterston odchodzi z serialu Law & Order po ponad 400 odcinkach. Ostatni odcinek zostanie wyemitowany w czwartek, 22 lutego. Tony Goldwyn, najbardziej znany z roli Fitza w serialu ABC „Skandal”, został nowym prokuratorem okręgowym.

Waterston dołączył do serialu Dick Wolf Mother w 1994 roku. Pozostał głównym członkiem obsady aż do zakończenia pierwotnej emisji serialu w 2010 roku. Kiedy serial został wznowiony z 21. sezonem w 2022 roku, wrócił do tej roli.

Waterston, który od dziesięcioleci jest ostoją branży rozrywkowej, otrzymał za tę rolę trzy nominacje do nagrody Emmy i 11 nominacji do nagrody Screen Actors Guild, z czego jedną w 1998 roku.

Przed powrotem serialu w 2022 r. Waterston opowiedział więcej różnorodny Po powrocie na plan po ponad dziesięciu latach określił to doświadczenie jako „absolutnie surrealistyczne”.

„To cofnięcie się w czasie. Zbudowali 42 zestawy w każdym szczególe, od książek na półkach po linoleum na podłodze. Dobrze wiesz, że tego wszystkiego nie zrobiono za ciebie, ale nie możesz Ucieknij od poczucia, że ​​otrzymałeś „Ta możliwość cofnięcia się w czasie w swoim własnym życiu. Znowu zanurzenie się w konfliktach w czasie. „Celem programu zawsze było skłonienie ludzi do rzucania butami w telewizję. .. Mam wrażenie, że „Prawo i porządek” mogłoby wnieść coś do publicznej dyskusji, ponieważ wszyscy jesteśmy o coś źli. Wszyscy jesteśmy teraz bardzo źli z powodu czegoś i źli na siebie nawzajem. Dla nas przedstawienie tych ważnych kwestii i nie dojście do wniosków, ale raczej do jakiegoś rozwiązania, które można przeżuć, może być użyteczną usługą.

Wolff opisał wówczas postać Waterstona jako „absolutną świadomość serialu” i dodał: „Nie mogę się doczekać, aż będę mógł naśladować karierę prokuratora okręgowego Nowego Jorku Roberta Morgenthau, który służył do 90. roku życia”. „Nie wiem, jak długo będę w „Prawie i porządku”” – odpowiedział Waterston. Jeśli jednak moja kariera będzie się toczyć dalej tak jak Roberta Morgenthau, nie będę miał na co narzekać.

READ  Taylor Russell dostaje widok VIP na imprezę Harry'ego Stylesa pośród plotek o randkach

To nie pierwsza zmiana w 23. sezonie „Prawa i porządku”. Reed Scott dołączył do obsady po odejściu Jeffreya Donovana, który podobno odszedł z powodu różnic twórczych.

Producentem „Prawa i porządku” są Universal Television i Wolf Entertainment. Rick Eid pełni funkcję showrunnera, a Wolf, Eid, Pamela Wechsler, Alex Hall, Arthur Forney i Peter Jankowski pełnią funkcję producentów wykonawczych.