21 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Rzekomy rywal YSL, raper YFN Lucci, został skazany na karę więzienia na podstawie zarzutów gangów po przyjęciu ugody

Rzekomy rywal YSL, raper YFN Lucci, został skazany na karę więzienia na podstawie zarzutów gangów po przyjęciu ugodyCNN

Z dokumentów sądowych wynika, że ​​raper z Atlanty, YFN Lucci, przyznał się we wtorek do naruszenia gruzińskiej ustawy o przeciwdziałaniu terroryzmowi i zapobieganiu gangom ulicznym.

Raperowi, którego prawdziwe nazwisko brzmi Rayshawn Bennett, postawiono szereg zarzutów, w tym morderstwo i wymuszenie.

Z dokumentów sądowych wynika, że ​​Bennett został skazany na 10 lat więzienia, a następnie kolejne 10 lat w zawieszeniu jako warunek ugody.

Bennett zwrócił się do władz w 2021 r., po tym jak usłyszał zarzut morderstwa. Jak wynika z oświadczenia jego głównego prawnika, Drew Findlinga, przebywa on w więzieniu w oczekiwaniu na proces i może kwalifikować się do zwolnienia warunkowego już za cztery miesiące.

Findling powiedział, że Bennett nie będzie współpracował w żadnej innej sprawie.

Zgodnie z postawionym mu aktem oskarżenia Bennett był powiązany z frakcją ulicznego gangu Bloods. Prokuratorzy utrzymują, że konkretna frakcja, z którą związany był Bennett, weszła w konflikt z gangiem YSL, czyli Young Stoner Life lub Young Slime Life.

Szereg rzekomych członków YSL, w tym zdobywca nagrody Grammy raper Young Thug, toczy się obecnie proces pod zarzutem ściągania haraczy i morderstwa.

Prokuratorzy zarzucili również, że członkowie YSL dyskutowali o uzyskaniu pozwolenia Young Thug na zabicie Bennetta, jak podało wcześniej CNN.

READ  Taylor Swift, sport i nie tylko przyciągają tłumy