23 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Selena Gomez dzieli się pozytywnym przesłaniem dotyczącym ciała, zamieszczając zdjęcia strojów kąpielowych

Selena Gomez dzieli się pozytywnym przesłaniem dotyczącym ciała, zamieszczając zdjęcia strojów kąpielowych

W 2016 roku gwiazda ponownie pojawiła się w Internecie po tym, jak została oskarżona o bycie „modelką Thinspo” dla „imponujących nastolatek”.

„Czy uważasz to za zabawne? Napiszę kolejny akapit, aby cię też pouczyć #youreallywannabenext?” napisała na Twitterze, a później dodała: „Teraz… wszyscy patrzą w lustro na swoje piękne ciała i podoba im się to – #thickgirlswining #skinnygirlswind #weallwind”.

Również w 2016 roku Zendaya wezwała magazyn do zrobienia jej Photoshopa i napisała na Instagramie: „To są rzeczy, które sprawiają, że kobiety są nieświadome, które tworzą nierealistyczne ideały piękna, które mamy. Każdy, kto wie, kim jestem, wie, że jestem zwolennikiem uczciwość.” „I czysta miłość do samego siebie. Więc podjąłem się opublikowania prawdziwego zdjęcia (po prawej stronie) i bardzo mi się podoba”.

Gwiazda powiedziała później tak o nadmiernej ilości zdjęć w pliku Nowy ty Wywiad: „Nie ma czegoś takiego jak brzydota. To słowo nie wchodzi w ogóle do mojego słownika. Jeśli istnieje jakakolwiek definicja doskonałości, jesteś doskonały w byciu sobą. Nikt inny nie może być w 100% Tobą; Nikt nie ma Twojego odcisku palca; Nikt nie ma Twojego DNA. Jesteś w 120% sobą, to jasne. Niezależnie od tego, czy dzieje się to za pośrednictwem mediów społecznościowych, czy w inny sposób, chcę, aby każdy, kto na mnie patrzy, wiedział, że walczę z tymi samymi problemami. Muszę być pewny tego, kim jestem”.

READ  Taylor Swift cieszy się towarzystwem Travisa Kelce'a w Argentynie po odwołaniu koncertu