20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ryan Gosling mówi, co wszyscy myślą o tym, że „Barbie” nie ma nominacji do Oscara

Ryan Gosling mówi, co wszyscy myślą o tym, że „Barbie” nie ma nominacji do OscaraCNN

Ryan Gosling jest za to wdzięczny Nominacja do Oscaraale dołączył do chóru ludzi kwestionujących pominięcie jego gwiazdy Margot Robbie i Dyrektor Greta Gerwig Z ich poszczególnych kategorii.

Gosling został nominowany we wtorek w kategorii aktor drugoplanowy za rolę lalki Mattel Ken w ubiegłorocznym filmie „Barbie”. Akbar Iqbalw którym występuje u boku tytułowej Barbie Robbiego.

Nominacja ta jest jednym z ośmiu ukłonów, jakie otrzymał film, ale zgarnął nagrodę dla najlepszego filmu uczucie W trakcie realizacji tego hitowego filmu reżyser Gerwig i Robbie od czasu ogłoszenia nominacji nie otrzymali indywidualnych nominacji odpowiednio w kategorii reżyser i główna aktorka. („Barbie” została wyprodukowana przez Warner Bros. Pictures, która podobnie jak CNN jest własnością Warner Bros. Discovery.)

Mike’a Blake’a/Reutersa

Ryan Gosling w czerwcu w Los Angeles.

Choć Gerwig i Robbie nie zostali wyróżnieni indywidualnie, każdy z nich otrzymał w tym tygodniu nominacje do Oscara. Gerwig został zidentyfikowany w Kategoria scenariusza adaptowanego Robbie, wraz ze współscenarzystą Barbie (i mężem) Noahem Baumbachem, Robbie był nominowany jako producent wraz z trzema innymi osobami i otrzymał nominację do nagrody dla najlepszego filmu.

W swoim oświadczeniu Gosling złożył także hołd swojej gwieździe Ameryka Ferreraktóra otrzymała niespodziewany ukłon w stronę aktorki drugoplanowej za swoją rolę w filmie.

Poniżej znajduje się pełne oświadczenie Goslinga przekazane CNN:

Jestem niezwykle zaszczycony, że zostałem nominowany przez moich rówieśników wraz z tymi wybitnymi artystami w roku wypełnionym tak wieloma niesamowitymi filmami. I nigdy nie myślałem, że to powiem, ale czuję się też niesamowicie dumny i zaszczycony, że reprezentuje on plastikową lalkę o imieniu Ken.

Ale nie ma Kena bez Barbie i nie ma filmu o Barbie bez Grety Gerwig i Margot Robbie, dwóch osób najbardziej odpowiedzialnych za ten historyczny i cieszący się światową sławą film.

Bez ich talentu, wytrwałości i geniuszu nikt w filmie nie zostałby rozpoznany.

Powiedzieć, że jestem rozczarowany, że nie zostali nominowani w swoich kategoriach, byłoby niedopowiedzeniem.

Wbrew wszystkiemu, mając tylko kilka bezdusznych, skąpo ubranych marionetek, na szczęście rozśmieszyli nas, złamali nam serca, napędzali kulturę i tworzyli historię. Ich praca powinna zostać doceniona na równi z pracą innych w pełni zasłużonych nominowanych.

Jednakże jestem bardzo szczęśliwy z powodu America Ferrery i innych niesamowitych artystów, którzy wnieśli swój talent do powstania tego przełomowego filmu.

– Ryan Gosling, „Barbie

READ  Taylor Swift ujawnia prawdziwe znaczenie piosenek TTPD