24 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Donna Derico, lat 54, upuściła zdjęcie IG swojego epickiego ciała

Donna Derico, lat 54, upuściła zdjęcie IG swojego epickiego ciała

  • Donna Derico Właśnie opublikowała kolejne zdjęcie na Instagramie pokazujące jej stonowaną sylwetkę i wykorzystuje ten moment, aby klaskać w komentarzach, które dostaje w mediach społecznościowych.
  • The Słoneczny patrol 54-letnia gwiazda i modelka po raz kolejny oklaskiwała związane z wiekiem komentarze w mediach społecznościowych.
  • Donna przestrzega diety wegańskiej i ciężko pracuje na siłowni.

Donna Derico po raz kolejny szczerze bije brawo. 54-latek Słoneczny patrol Gwiazda opublikowała zdjęcie w uroczym zestawie bielizny i mówi, że patrzy silny i pewny siebie To mało powiedziane. proszę upuść Ochrona skóry I schemat treningu, Donna.

„O nie, ona nie tylko opublikowała swoje zdjęcie w bieliźnie teraz. #O tak zrobiłemgwiazda skomentuj zdjęcie. „Po prostu uwielbiam to zdjęcie. Myślę, że wyglądam pięknie 🥰.”

Żeby było jasne, Donna jest konsekwentna wszędzie w swoim biało-niebieskim koronkowym zestawieniu, od epickiego rdzenia po wyrzeźbione nogi, co z pewnością zauważyli jej zwolennicy.

„Piękny!” Książki Carmen Elektry. Jeden z obserwatorów, którego aplikacja tezaurusowa działała po godzinach, napisał: „Wyglądasz cudownie, Donna. Ślicznie. Ponętna. Poza pięknem”. Mogę potwierdzić, że to wszystko prawda.

To jest pierwszy raz Donna Nigdy nie używałem ognistych słupków IG Do walki z trollami.

„Wiele kobiet skarżyło się na mój film z 4 lipca, który opublikowałem w czerwonym, białym i niebieskim bikini, ponieważ uważały, że jestem„ ładniejszy niż to ”i„ za stary, aby nosić bikini ”i moje ulubione„ zdesperowany ”” napisała w innym podpisie pod zdjęciem. „Pozwól, że powiem ci coś, co może cię zaskoczyć. Właściwie mogę się ubrać i robić dosłownie, co zechcę. W tym momencie jestem w bikini, kucając przy stoliku do kawy”.

Donna mówiła wcześniej o tym, jak często jej mówię, że onaWygląda świetnie jak na swój wiekA dlaczego nie uważasz, że to bardzo interesujący komentarz.

READ  Gina Ortega powraca do Krzyku 6 wraz z innymi Ocalonymi z Krzyku

„Czuję więcej niż to”, powiedziała. Fox News. „Nie jest dobrze słyszeć, jak ktoś mówi: „Wyglądasz świetnie w swoim wieku” lub „Nadal wyglądasz świetnie. Dlaczego po prostu nie powiesz: „Wow, wyglądasz fajnie” i nie pójdziesz dalej? Myślę, że krytykowanie kobiet ze względu na ich wiek jest niesprawiedliwe. Mężczyźni nie są poddawani takiej samej kontroli i nie sądzę, by im się to podobało. Ale wiem, że to nie zniknie, ponieważ jest częścią naszej kultury”.

Dodała: „Rozumiem, że wiąże się to z terytorium. I rozumiem, że kiedy patrzysz na moje media społecznościowe, jest tego rodzaju rzeczy. Ale myślę, że dla wielu kobiet i dla mnie jest bardzo ważne, aby czuć się dobrze ze sobą .Uwielbiam patrzeć Robię to najlepiej jak potrafię i robię to sama.Nie robię tego, aby być porównywaną do innych kobiet lub być chwaloną.Nie robię tego z tych powodów.Robię to dla ja.”

Donna zdecydowanie wykonuje poważną pracę na siłowni. Oto jest tonowanie jej pupą Z kilkoma uniesieniami nóg.

A oto ona boks. Donna zdecydowanie wie, co robi w tym poście, więc prawdopodobnie dużo ćwiczyłeś.

Formularz jest również zgodny z a wegetariański dieta w dzisiejszych czasach. Mówi, że została poważnie pokryta bliznami po obejrzeniu filmu z fermami zwierząt. „W tym czasie nie miałam pojęcia, że ​​istnieją farmy przemysłowe ani czym one są. Nie wiedziałam, w jakich warunkach były te zwierzęta, zanim trafiły na nasze talerze i do sklepów spożywczych. Żyłam w ciemności” – powiedział. Fox News.

Dodała: Obejrzałam wideo. Wróciłem do pokoju, w którym założył studio podcastów i płakałem. Powiedziałem mu, że jestem Nigdy więcej nie zjem mięsa. Powiedział: „Dobrze, świetnie. Skończmy podcast. I zrobiliśmy. Ale od tego momentu nie potrzebuję już mięsa”.

READ  Dlaczego Travis Kelce nie był zaskoczeniem? Nie był obecny na uroczystościach urodzinowych Taylor Swift w Nowym Jorku

Wygląda na to, że wszystko, co robisz, to praca, Donna. badź silny!