18 sierpnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ronald Akuna Jr. objął prowadzenie u siebie w dziesiątym zwycięstwie Bravesa z rzędu

Ronald Akuna Jr. objął prowadzenie u siebie w dziesiątym zwycięstwie Bravesa z rzędu

Atlanta – Na kilka godzin przed tym, jak LeBron James wyraził dla niego podziw Ronaldo Akunya Junior Na Twitterze menedżer Braves, Brian Snitker, wjeżdżał do Truist Park, zastanawiając się, gdzie jego młody zawodnik jest jednym z najbardziej ekscytujących graczy, jakich kiedykolwiek widział.

„Nie wiem, czy kiedykolwiek widziałem kogoś takiego w swoim czasie, a widziałem kilka Hall of Famers, a niektóre nie z Hall of Famers pukają do drzwi, do których po prostu idziesz” – powiedział Snicker. „Ten dzieciak jest prawie na innym poziomie, jeśli chodzi o to, co może zrobić”.

Acuña stworzyła kolejny niesamowity moment i po raz kolejny wystąpiła jako jeden z najbardziej ekscytujących sportowców w sporcie zawodowym, pomagając Braves rozszerzyć ich zwycięską passę do 10 meczów z 10-4 zwycięstwo Nad piratami w Trust Park w sobotę. Pełen energii defensywny zawodnik wykonał swój ostatni home run i strzelił gola z pierwszej bazy w dramatyczny sposób jeden na jednego.

„Właściwie jest bardzo cichy, a kiedy wychodzi na boisko, ma szansę uwolnić wszystko, co tam jest”, zaczyna Braves. Charliego Mortona Powiedział. „Obserwowanie, jak gra, to okazja do zobaczenia czegoś, czego nie widzę zbyt wiele. Istnieje bariera językowa, a często może istnieć bariera kulturowa. Baseball czasami daje wyjątkowe okno, aby móc kogoś zobaczyć w pewien sposób nie wiedziałeś wcześniej.”

Gdy Braves po raz pierwszy od 2013 roku zdobyli 10 zwycięstw z rzędu, skorzystali ze zdrowej i dynamicznej obecności Aconii, która wróciła z rozdartego prawego ACL 28 kwietnia. Jest obdarzony pięcioma instrumentami, których wielkość jest rozpoznawana przez inne gwiazdy, takie jak James, który napisał na Twitterze „Ayyeeee!! O rany, kocham tego dzieciaka”, po zmuszenie Akuny i Święto Jamesa Rzutu Kredą W pierwszej połowie.

Acuña dorastał zakochany w Jamesie, a teraz jest również znany jako jeden z najlepszych sportowców na świecie. W zeszłym roku budował MVP kalibru sezonu, zanim 10 lipca zerwał prawą listę ACL. Doświadczył bólu i niekonsekwencji, kiedy w tym roku zszedł z listy kontuzjowanych, ale łatwo było zobaczyć jego siłę i szybkość. Uderzył .389 z czterema młynami i 1230 OPS podczas zwycięskiej passy Atlanty.

Wracając do wiosennego treningu, Snitker wielokrotnie zastanawiał się, czy Acuña może rzeczywiście być szybszy niż był przed główną kontuzją kolana. Jego zdziwienie nie zmalało, gdy szybki odtwarzacz osiągnął taktowanie 30,2 stopy na sekundę. Jak zapisano z pierwszej bazy w Dansby SwansonTo trzysuwowy singiel, który przebył 194 stopy i wylądował na płytkim polu wzdłuż zepsutej linii.

„Miałem naprawdę dobry postęp, więc nie sądziłem, że będą mieli duże szanse, by mnie dorwać” – powiedział Acuña.

Acuña strzelił gola na stojąco po minięciu znaku stopu przez trenera trzeciej bazy, Rona Washingtona.

„Nawet nie zdawał sobie sprawy [Washington] powiedział Snicker. „On po prostu latał. Ten rodzaj gry szokuje obronę, ponieważ nie spodziewają się go na takiej piłce. Ale wiem, że kiedy ta piłka uderzyła, był na czwartym biegu. „

Zanim Braves rozpoczęli swoją passę 1 czerwca, mieli 23-27 i 10 1/2 meczu za pierwszymi Mets w Lidze Wschodniej. Z tego deficytu skasowali nie mniej niż cztery mecze i zaczynają wyglądać jak mistrzowie świata. To nie przypadek, że ten wyścig zbiegł się z tym, że Acuña na co dzień grała na prawym boisku.

W międzyczasie skład wykrystalizował się, a Acuña przewodziła każdego dnia. Dynamiczny gracz ustanowił swój rekord franczyzy 25 zawodników z przodu, startując zaledwie 340 na szczycie składu Atlanty. Odpowiada to jednemu Homerowi na 13,6 meczów, który był zaawansowanym strzelcem dla Braves.

„Talent jest absurdalny” – powiedział Morton. „Myślę, że jest dobry do tego, dokąd zmierza mecz. Masz jego osobowość i jest wyjątkowość w jego grze. „