26 września, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dodgers umieszcza Walkera Buehlera w 15 dni IL ze względu na stres związany z elastycznością

Dodgers umieszcza Walkera Buehlera w 15 dni IL ze względu na stres związany z elastycznością

23:58Roberts powiedział: Buehler nie będzie rzucał przez 6-8 tygodni Jack Harris i inni reporterzy, gdzie rezonans magnetyczny ujawnił naprężenie zginacza. Podczas gdy Buehler będzie musiał po tym odbudować siłę ramion prawie do zera, Roberts wierzy, że prawica będzie mogła ponownie grać w 2022 roku.

16:30: po, po Walker Buhler Opuścił wczorajszy mecz z dyskomfortem w prawym łokciu, menedżer Dodgersów Dave Roberts Dla reporterów (w tym Odzież sportowa Fabian A Jack Harris z Los Angeles Times), aby Buehler został umieszczony na liście zarażonych na 15 dni. Zespół oficjalnie ogłosił umowę, wymieniając sytuację Buehlera jako spowodowaną obciążeniem prawego przedramienia.

Buehler jest obecnie poddawany rezonansowi magnetycznemu, aby określić zakres i charakter urazu, ale Roberts powiedział, że praworęczni nie trafią „mało czasu. ” prawa ręka Michael Grove Zostanie powołany do zastąpienia Buehlera na aktywnej liście. Buehler przeszedł operację Tommy’ego Johna w 2015 roku i chociaż od tego czasu uniknął poważnych problemów z łokciem / przedramieniem, to naturalne, że Buehler ponownie zostanie odsunięty na bok z powodu jakiegokolwiek rodzaju kontuzji. Więcej będzie wiadomo po opublikowaniu wyników MRI, ponieważ nie jest jeszcze jasne, czy sezon Buehlera (lub później) jest zagrożony.

Przynajmniej Dodgersi będą mieli duże wolne miejsce, aby wypełnić pole startowe, nawet jeśli Buehler nie będzie tak samo asem w 2022 roku. Buehler ma 4,02 ERA na 65 przejazdów, z bardzo stałym współczynnikiem chodzenia 6,2%, ale niższym uderzeniem stawka poza średnią na poziomie 21,2%, co jest rozczarowujące statcast Przygotowanie. Największym problemem jest czteromiejscowa szybka piłka Buehlera, która momentami dominowała, podobnie jak pole w sezonie 2018-21, ale w tym roku zawodnicy przebijali się przez czteromiejscowe. Prędkość spadła do średnio 95,2 mil na godzinę, choć niewiele mniej niż profesjonalna średnia prędkość Buellera wynosząca 96,1 mil na godzinę na jego czterościegu.

READ  NFL Wyniki drugiego tygodnia przedsezonowego, najważniejsze wydarzenia, aktualizacje: Chris Olaf w pierwszej rundzie WR Saints strzelił w pierwszej karierze TD

Dodgersi mogą mieć rotacyjny zamiennik Buehlera w stosunkowo krótkim czasie, na przykład Roberts powiedział ten który Andrzej Heaney We wtorek ponownie rozpocznie rehabilitację i może zostać aktywowany z IL na mecz Dodgersów z The Guardians 19 czerwca. Los Angeles ma również wolne poniedziałki i czwartki, więc nie byłoby konieczne natychmiastowe rozpoczęcie piątego turnieju w krótkim terminie.

W szerszej perspektywie, oczywiście, utrata Buehlera na tak długi okres zdecydowanie zwiększyłaby koncentrację Dodgersów na dodaniu startu w terminie. Podczas gdy Los Angeles miało typowe dobre wyniki z rotacji w tym roku, oczekiwano już, że promocja będzie obszarem docelowym, aby dodać więcej głębi i jakości do początkowej piątki. Szef operacji baseballowych Andrew Friedman nie wahał się dodawać głównych nazwisk (w tym gwiazd meloników, takich jak Max Scherzer lub ty darwish) do listy poprzednich terminów transakcji, więc wszystko, od głębokich dodatków po mega transakcje, może znaleźć się na stole Dodgersów przed 2 sierpnia.

Buehler jest odsunięty na bok, tak jak Clayton Kershaw Wraca z własnego zadania w IL, zostawiając Dodgersów wciąż daleko od idealnej góry na przejażdżkę. Kershaw, Julio UriasA Tony JohnslinA Tyler Andersona Heaney tworzą teraz obecną piątkę, z Dustin May (chirurgia TJ) i Danny Duffy (operacja ścięgna zginaczy) ma powrócić później w sezonie. dzbanki jak rowki, Ryan BabyA Mitch Biały Mają też kilka startów w tym sezonie i mogą zostać ponownie wezwani do większej liczby rotacji lub potencjalnych ról pomocowych, w zależności od tego, jak klub zdecyduje się rozmieścić któryś z tych bombowców.