22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Reżyser Flash przekazuje Ezrze Millerowi aktualizację: „Podejmują kroki w celu wyzdrowienia”

Reżyser Flash przekazuje Ezrze Millerowi aktualizację: „Podejmują kroki w celu wyzdrowienia”

Andrés Muschietti, reżyser nadchodzącego filmu DC The Flash, wierzy w Ezrę Millera pomimo wielu różnic między nimi.

Muschietti wie, że Miller od jakiegoś czasu pojawia się na pierwszych stronach gazet, ale utrzymuje, że praca Millera nad Flashem była świetna. Według Muschiettiego Miller, używając ich zaimków, jest „niezwykłym aktorem”.

„To było prawdopodobnie jedno z moich najlepszych doświadczeń w pracy z aktorem” — powiedział Muschietti podczas niedawnego spotkania z prasą. „oni są świetni. [Their] Wkłady są stałe, a oni też lubią robić dużo tego, co robię, czyli dużo”.

Kontynuował: „Są przepełnieni niesamowitymi emocjami i za każdym razem wnoszą je na plan. [They] Jest też świetnym komikiem, na co nie byłem jeszcze gotowy. To znaczy, widziałeś je wcześniej w filmach. Myślałem, że są zabawni, ale kiedy zacząłem z nimi pracować, zdałem sobie sprawę, że są świetnymi komikami”.

Flash ma trafić do kin 16 czerwca, a pierwsze spojrzenia z tegorocznego CinemaCon przyniosły więcej pozytywnych recenzji filmu pomimo kontrowersji Millera. Nowo wydany zwiastun dał widzom głębsze spojrzenie na kolejny śmiały ruch DC, w którym zobaczymy powrót Batmana Michaela Keatona. Film ma podobno podążać za Barrym Allenem, znanym jako Flash, gdy podróżuje w czasie, aby uratować swoich rodziców. Igranie z czasem jest trudne i okazuje się, że działania Barry’ego spowodowały niesamowity bałagan.

Zwiastun pokazuje również, że będą dwie różne wersje Barry’ego, co jest wyborem, który Muschietti rozszerzył. Pochwalił także zdolność Millera do skutecznego złapania obu Barrysów.

„Fakt, że grali dwie wersje tej samej postaci, dwie całkowicie przeciwne wersje” – powiedział Muschietti. „Barry, którego wszyscy znamy, jest neurotyczny, niespokojny, pełen trudności, traum z dzieciństwa itp. A Barry w zasadzie nic z tego nie ma i jest całkowicie spokojny. Eksploracja tych dwóch postaci dla niego, dla Ezry, była bardzo zabawnym wyzwaniem. dla mnie. To była świetna zabawa.

READ  Recenzja Heart of Stone - IGN

Przeszłe zachowanie Millera było ostatnio tematem bardzo niepokojącym, ponieważ aktor był zamieszany w kilka niesmacznych historii. Oskarżono ich, że rzucili w kobietę krzesłem, oczyścili pałac i ukrywali się przez jakiś czas, kiedy to wszystko się działo. Mieli także szereg spraw sądowych na Hawajach, Massachusetts i Północnej Dakocie.

Rozważane przez Warner Bros. Odkryj krótkie rozstanie z Millerem z powodu ich działań, ale od tego czasu gwiazda przeprosiła. Powiedzieli, że mają „złożone problemy psychologiczne” i obiecali poddać się leczeniu. Spotkali się również z kierownictwem WB w sierpniu zeszłego roku, aby przeprosić za zwrócenie negatywnej uwagi na Flasha.

Mając to wszystko na uwadze, Muschietti przedstawił aktualizację aktualnego statusu Millera.

„Ezra czuje się już dobrze” – powiedział menedżer. „Wszyscy mamy nadzieję, że im się polepszy. Podejmują kroki w celu wyzdrowienia. [They’re] Radzenie sobie jednak z problemami zdrowia psychicznego [they’re] Dobry. Rozmawialiśmy z nimi niedawno i są bardzo zaangażowani w poprawę. ”

Carson Burton jest niezależnym autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze pod adresem @carsonsburton