11 sierpnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zagrożenia: rzekomy prześladowca Taylor Swift został aresztowany po tym, jak „pojawił się w mieszkaniu gwiazdy na Manhattanie” i „groził, że ją skrzywdzi, jeśli nie odpowie na jego telefon” (Zdjęcie: 2019)

Taylor Swift twierdzi, że aresztował prześladowcę

Taylor Swift Domniemany prześladowca został aresztowany po tym, jak „pojawił się w mieszkaniu gwiazdy na Manhattanie” i „groził, że ją skrzywdzi, jeśli nie odpowie na jego telefon”

  • Nowojorska policja aresztowała w piątek mężczyznę oskarżonego o prześladowanie gwiazdy pop Taylor Swift
  • Joshua Christian rzekomo zadzwonił do gwiazdy przez domofon w zeszłym miesiącu
  • Podobno przybył do jej mieszkania na Manhattanie
  • Pojawia się wśród plotek, że jest potajemnie zaręczona z ukochanym Joe Alwynem

Taylor Swift była w zeszłym miesiącu ofiarą rzekomego prześladowcy, który został aresztowany przez Departament Policji Nowego Jorku.

Joshua Christian został zaksięgowany w piątek pod zarzutem prześladowania po tym, jak władze wytropiły go w jego domu, TMZ raporty.

Aresztowanie nastąpiło po kilku rzekomych kłótniach z piosenkarką i jej zespołem bezpieczeństwa.

Źródła policyjne twierdzą TMZ, że Christian przybył do domu Taylora na Manhattanie 12 czerwca około 10:47 rano, z „zamiarem drażnienia i nękania” gwiazdy pop.

Zagrożenia: rzekomy prześladowca Taylor Swift został aresztowany po tym, jak „pojawił się w mieszkaniu gwiazdy na Manhattanie” i „groził, że ją skrzywdzi, jeśli nie odpowie na jego telefon” (Zdjęcie: 2019)

Źródło twierdzi również, że następnie zadzwonił do domofonu Taylora przed jej domem i rzekomo groził, że ją skrzywdzi, jeśli odmówi mu wpuszczenia.

Nie jest jasne, czy Taylor była wtedy w domu, ponieważ to jej ochrona wezwała policję.

To nie pierwszy raz, kiedy piosenkarka Love Story musi znosić groźby ze strony stalkerów, którzy widzieli, jak gwiazda przez lata podwoiła swoje zabezpieczenia.

Aresztowanie nastąpiło po tym, jak Taylor został niedawno zaręczony z brytyjskim chłopakiem Joe Alwynem po ponad pięciu latach randek, chociaż raport pozostaje niepotwierdzony.

Jeśli to prawda, będzie to pierwsze zaręczyny gwiazdy pop po długim okresie niefortunnych związków.

The Sun twierdzi, że 32-letnia piosenkarka nosiła pierścionek zaręczynowy „za zamkniętymi drzwiami” i że para poinformowała o tym swoich bliskich przyjaciół.

Taylor zaczął spotykać się z 31-letnią gwiazdą Rozmów z przyjaciółmi pod koniec 2016 roku, po tym, jak podobno wtrącili się na tegoroczną galę Met w Nowym Jorku.

„Taylor i Joe są niesamowicie szczęśliwi i bardzo zakochani” – powiedziało w środę źródło, które twierdzi, że jest blisko Joe.

Właściwie zaręczyli się kilka miesięcy temu, ale powiedzieli tylko swojemu najbliższemu kręgowi – najbliższej rodzinie i zaufanym starym przyjaciołom.

Raport: Ta wiadomość pojawia się, gdy powiedziano, że Taylor była zaręczona ze swoim chłopakiem od ponad pięciu lat, Joe Alwyn,

Raport: Ta wiadomość pojawia się, gdy mówi się, że Taylor była zaręczona ze swoim chłopakiem od ponad pięciu lat, Joe Alwynem, „przez kilka miesięcy”; (Zdjęcie w 2019 r.)