11 sierpnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Babcia Justina Biebera miała zagrażający życiu wypadek samochodowy, oto co wiemy (zdjęcie)

Babcia Justina Biebera miała zagrażający życiu wypadek samochodowy, oto co wiemy (zdjęcie)

Justin Bieber Babcia brała udział w strasznym wypadku samochodowym z płomieniami w Kanadzie i ludzie nie wiedzieli, kim jest, dopóki mężczyzna o imieniu Brandan Stephen nie przedstawił się babci słynnego piosenkarza.

Zobaczyli zdjęcie na Facebooku

Strona społeczności na Facebooku poświęcona regionowi Stratford w Kanadzie konkretnie podzieliła się skutkami upadku, a urzędnik społeczności chciał wiedzieć, kim jest ta osoba. Stephen, który również mógł być spokrewniony z Bieberem, rozpoznał Cathy Bieber, która jest matką jego ojca, która była właścicielką kabrioletu i która była w samochodzie, gdy zdarzył się wypadek. Na szczęście wyszedłem z tego miejsca bez szwanku.

To był czerwony kabriolet

Post na Facebooku Jamiego Rohana Ramdwara powiedział: „To druzgocąca wiadomość i wydarzyło się to w Stratford! Szczerze żałuję, że nie było złowrogiej gry. Dziękuję Karen Van Scheyndel za zwrócenie mojej uwagi.

Justin Bieber ujawnia swoim fanom na Instagramie szokującą diagnozę paraliżu twarzy

Czy ktoś może zidentyfikować właściciela, czy jest w naszej grupie? „

Udostępnij Jimmy’ego Rohana Ramdwara na Facebooku

Brandan tam był

Najwyraźniej Brandan był na miejscu, ponieważ przedstawił obszerne szczegóły tego, co się stało, gdy członek społeczności poprosił o więcej informacji dotyczących wypadku: „Byliśmy w ślepym zaułku, gdzie samochód skręcał w lewo dwa samochody przed nami. Potem rozkojarzony kierowca rozproszył nas i powiedział, że powinieneś zrobić 70”.

Kontynuował: „Nie było dobrze wyciągnąć babcię z samochodu. Byłoby tak źle, gdybyśmy byli tam przez kolejne 5 sekund, ponieważ drzwi były zamknięte”.

Poznać ją

Kiedy rozeszła się wieść o tożsamości właściciela samochodu, oznaczyli Jeremy’ego Biebera w poście, nazywając ją również, kiedy ludzie zdali sobie sprawę, że to babcia Justina Biebera, ze względu na zdjęcia, które mieli, gdy JB był młodszy. .

Właściwie jest żoną jego babci

Nie ma zbyt wielu informacji o rodzinie Justina Biebera, ale ludzie z TMZ twierdzą, że jest kilka zdjęć i że Kathy wyszła za mąż za George’a Biebera, więc w rzeczywistości jest matką matki Jeremy’ego, co czyni ją jej prababcią.

READ  Nominowani do Oscara: Kevin Costner z Yellowstone, Lady Gaga i Zoe Kravitz z Batmana