21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Reklama Kawasaki Super Bowl z udziałem Stone Colda Steve'a Austina i barweny

Reklama Kawasaki Super Bowl z udziałem Stone Colda Steve'a Austina i barweny

Co roku fani z niecierpliwością wyczekują reklam Super Bowl tak samo, jak samej gry, a podczas tegorocznego Super Bowl LVIII w jednej z nich pojawiła się legenda WWE „Stone Cold” Steve Austin.

Austin pojawił się w reklamie japońskiej firmy samochodowej Kawasaki, promującej ich ciężarówkę typu side-by-side Ridge. „The Texas Rattlesnake” nosił w reklamie cefalę, która odegrała kluczową rolę w temacie reklamy, a głównym tematem reklamy był podpis „Biznes z przodu, impreza z tyłu”. W dziwaczny sposób każde zwierzę lub osoba na drodze ciężarówki nosiło barwę, gdy przejeżdżała.

WWE Hall of Famer drażniło się, że reklama zostanie wyemitowana podczas Super Bowl na kilka dni przed wydarzeniem. Opublikował swoje zdjęcie z cefalą, w charakterystycznej koszulce Austina z numerami „2:11”, oznaczającymi datę Super Bowl.

Nowa gwiazda WWE Jade Cargill była kolejną wrestlerką występującą w tegorocznej reklamie Super Bowl, jako reklama Mountain Dew z aktorką Aubrey Plaza, również wyemitowana podczas jednej z przerw reklamowych. W reklamie była gwiazda AEW skacze z najwyższej liny i rzuca się na aktorkę żabim kopnięciem.

WWE postanowiło także wykorzystać popularność Super Bowl Przedstawiamy zwiastun tegorocznej WrestleManiiWśród nich byli Roman Reigns, The Rock, Seth Rollins i Cody Rhodes. W niedzielę Kansas City Chiefs zwyciężyli w Super Bowl, pokonując San Francisco 49ers 25:22.

READ  Oczekuje się, że SAG-AFTRA będzie prowadzić negocjacje w weekend