25 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Cotygodniowe odczyty horoskopów dla każdego znaku zodiaku: 11-17 lutego

Cotygodniowe odczyty horoskopów dla każdego znaku zodiaku: 11-17 lutego

Kerry Washington, Wodnik.
Zdjęcie: The Cut; Zdjęcia: Getty Images

Późnym poniedziałkowym wieczorem Mars przechodzi do Wodnika; W piątkowy poranek dołącza do niej Wenus. Kiedy te dwa ciała niebieskie przechodzą przez znak niezależności i niekonwencjonalności, jest to dobry tydzień na zmianę swojej rutyny. Jeśli Twoje życie miłosne nie jest satysfakcjonujące, spróbuj poznać ludzi spoza Twojego zwykłego kręgu znajomych. Jeśli ogólnie się nudzisz, zadaj sobie pytanie, czy nie grasz zbyt bezpiecznie. Może nadszedł czas, aby wyznaczyć większe i bardziej znaczące cele. Sprzedawanie się krótko doprowadzi tylko do frustracji. Bądź na tyle odważny, aby pójść w nowym kierunku. Tymczasem poniżej znajdziesz swój tygodniowy horoskop dla każdego znaku zodiaku.

Nie jesteś naturalny, więc czasami czujesz się nieswojo w ustawieniach grupowych. Cenisz swoją wolność. Chcesz robić, co chcesz i kiedy chcesz. Potrzebujesz jednak plemienia – i taka jest także Twoja natura, jak natura każdego człowieka – nawet jeśli wprowadza to pewne komplikacje w Twoje życie. W tym tygodniu masz okazję dowiedzieć się, jak skutecznie angażować się w społeczność i współpracować z nią dla Ciebie. Możesz łączyć się z innymi i osiągać rzeczy, z którymi nigdy nie poradziłbyś sobie sam. Możesz być częścią grupy, nie tracąc przy tym swojej niezależności i tożsamości.

Masz dobre pojęcie o swoich mocnych i słabych stronach. Nie jesteś ani arogancki, ani fałszywie pokorny, wiesz, co robisz dobrze, i robisz wszystko, co w Twojej mocy, aby utrzymać się na właściwej drodze. Jednak w tym tygodniu możesz zostać poproszony o zrobienie czegoś więcej: przyjęcie nieoczekiwanej roli lidera lub projektu innego niż wszystkie, które wykonywałeś wcześniej, lub zrobienie więcej, niż myślałeś, że jesteś w stanie. Nie cofaj się przed wyzwaniem. Kiedy już wpadniesz w wir wydarzeń, może ci się to wydawać ekscytujące.

Chociaż wierzycie w ludzkość jako zbiorowość, czasami trudno wam uwierzyć w jednostki. Tutaj, w prawdziwym świecie, wszyscy są chaotyczni, sprzeczni i często irytujący. Każdego dnia obserwujesz, jak zachowują się leniwie, samolubnie lub sprzecznie z wyznawanymi ideałami. To wystarczy, żebyś chciał zrezygnować z ludzi. Jednak w tym tygodniu spróbuj przeciwstawić się swojemu cynizmowi. Zwłaszcza teraz lepiej być hojnym niż podejrzliwym. Daj innym szansę na zwątpienie, a zaskoczą Cię, stając na wysokości zadania.

READ  Marvel pogrąża się w konflikcie wokół Spider-Mana i Doktora Strange’a – The Hollywood Reporter

To jest możliwe Ostatnio byłeś wobec innych ostrzejszy, niż miałeś zamiar być – bardziej wymagający, mniej tolerancyjny i niechętny do dawania ludziom (zwłaszcza tym, których jeszcze dobrze nie znasz) korzyści w postaci wątpliwości. To nie ty Chce Bycie zamkniętym tylko dlatego, że martwisz się, że twoja dobra natura zostanie odebrana jako słabość. Zakładając najgorsze, wyobrażasz sobie, że możesz uchronić się przed rozczarowaniem. Ale w tym tygodniu im bardziej hojny będziesz dla innych, tym będziesz szczęśliwszy. Jasne, niektórzy ludzie nie odwzajemnią się, ale to cię nie złamie. Nieważne, jak zachowują się inni, Ty musisz żyć tak, jak żyjesz Chce.

Czasami wyobrażasz sobie, o ile lepsze życie mogłoby być dla wszystkich, gdybyś ty rządził. Dzięki czystemu umysłowi i kochającemu sercu możesz uczynić świat bardziej miękkim, milszym i sprawiedliwszym miejscem do życia. Ale w tym tygodniu nie musisz marzyć. Możesz podjąć działania, aby wesprzeć swoją społeczność, dzięki czemu będziesz mniej beznadziejny co do przyszłości. Kluczem jest współpraca z innymi. nie jesteś sam. Masz ludzi, na których możesz polegać, którzy dzielą się z Tobą pomysłami i którzy pomogą Ci nawet w najdziwniejszych chwilach.

Niektórzy ludzie czują się znudzeni i uwięzieni, ale w Twoim przypadku codzienne nawyki pomagają nadać Twojemu życiu stabilność i sens. Ale to nie znaczy, że jesteś sztywny. daleko stąd. Twoja rutyna nie jest stała i jesteś gotowy ją zmienić, kiedy zajdzie taka potrzeba. Jeśli więc w tym tygodniu plany nie potoczą się zgodnie z oczekiwaniami, staraj się nie martwić zbytnio. Kiedy wydarza się coś nieoczekiwanego, nie traktuj tego jako oznaki, że popełniasz błąd, ale raczej jako zaproszenie do spróbowania czegoś nowego, zaskoczenia siebie i uczynienia życia ciekawszym.

W obliczu decyzji, Wywierasz na siebie dużą presję, aby rozważyć wszystkie opcje, a kiedy to zrobisz, wymyślisz najlepszą Jeden. Zdajesz sobie sprawę, że Twój czas na Ziemi jest ograniczony i nie chcesz go marnować na ludzi lub projekty, których pewnego dnia możesz żałować. Pamiętaj tylko, że Twoje wybory nie muszą być bezpieczne ani przewidywalne, aby były opłacalne. Czasami lepiej jest biec zygzakiem tam, gdzie inni kręcą się. Możesz odpowiedzieć na wezwanie do przygody nie dlatego, że uważasz, że przyniesie ci to wymierne korzyści, ale dlatego, że wzbogaci twoje życie.

READ  Ryk „RRR” dla bijących rekordy łuków – międzynarodowy box office – termin

W tym tygodniu możesz czuć się trochę emocjonalnie. Nawet najmniejsza krytyka wywołuje złość, bezmyślne komentarze ranią głęboko i jesteś gotowy walczyć o najmniejszą różnicę zdań. Jesteś pełen niespokojnej energii i potrzebujesz produktywnego ujścia, w przeciwnym razie spowodujesz problemy. Znajdź projekt, w który możesz się zaangażować, powód do walki, a nawet nowy związek, którym możesz się ekscytować. Kluczem jest nie pozwolić, aby cała ta cudowna energia w tobie się skoagulowała, ale znaleźć sposób, aby ją wykorzystać.

Twój umysł pracuje teraz na pełnych obrotach, pełen pomysłów. Może myślisz o ambitnym projekcie społecznym, którego chciałbyś się podjąć, powieści, którą chciałbyś napisać, lub przygodzie, o której zawsze marzyłeś. Twoim zadaniem w tym tygodniu jest wymyślenie sposobu użycia Ta twórcza energia. Tak łatwo jest pozostać w tyle i trzymać się swoich pięknych pomysłów, aż więdną, więc pozwól im ujrzeć słońce. Jeśli będziesz czekać na idealne warunki lub na kogoś innego, kto wykona ciężką pracę za Ciebie, będziesz czekać wiecznie. Nie ma idealnego momentu. Kontynuuję.

Swobodnie mówisz „nie” innym, gdy zachowują się nierozsądnie. Nie boisz się wyznaczać granic swojemu szefowi, przyjaciołom i rodzicom. Czasami jednak wymagasz od siebie niemożliwego. Zatem Twoim wyzwaniem w tym tygodniu jest rozjaśnienie się. Przestań się przepełniać rezerwacjami i zacznij rezerwować wystarczająco dużo czasu na odpoczynek. Przestań pracować, kiedy nie masz czasu i pamiętaj, że musisz być kreatywny, dobrze się bawić i zapewniać rozrywkę. Jesteś dla siebie bardziej surowy niż ktokolwiek inny i nawet jeśli masz trudności z prawdziwym zadowoleniem siebie, przynajmniej staraj się być dla siebie milszy.

Czasami trudno ci poczuć, że przynależysz. Nawet jeśli życie toczy się dobrze, brakuje ci równowagi; Nawet wśród tych, którzy kochają Cię najbardziej, czujesz się trochę nie na miejscu. W tym tygodniu otrzymasz ułaskawienie. Nie będziesz musiał ciężko pracować, aby zostać zrozumianym. Twoi znajomi to dostaną. Inni zobaczą, jak wiele masz do zaoferowania. Nie martw się, że będziesz wyglądać „normalnie” i że będziesz próbował się dopasować. Wszystko, co musisz zrobić, to zrelaksować się i pozwolić, aby przejawiła się Twoja prawdziwa osobowość.

READ  Wypadek Jeremy’ego Rennera z pługiem śnieżnym nauczył go, że nie należy marnować życia

Wygląda na to, że w tym tygodniu wszyscy są w pracy. Chcą poznać Twoje najgłębsze uczucia, najciemniejsze traumy i najcenniejsze sekrety. Część ciebie może czuć, że jesteś winna swoim przyjaciołom obnażenie swojej duszy, ale tak nie jest. Możesz otworzyć się na własnych warunkach, kiedy tylko masz na to ochotę gotowy. Twoje historie to Twoje historie i Ty decydujesz, komu je udostępnisz – jeśli w ogóle chcesz się nimi podzielić.

Przeczytać Horoskopy tygodniowe Na tydzień 4 lutego. Horoskopy tygodniowe na tydzień rozpoczynający się 18 lutego będą dostępne online w następną niedzielę.

Kup książkę Claire Comstock Jay, Przewodnik Madame Jasnowidza po gwiazdach, Tutaj.