29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Red Sox wyznacza Hansela Roblesa na spotkanie

Red Sox wyznacza Hansela Roblesa na spotkanie

Red Sox powołuje rozcieńczalnik Jaś Robles na spotkanie, Raporty Sean McAdam z Boston Sports Magazine. Ten krok zwalnia aktywne miejsce na liście, aby wyświetlić potencjalne możliwości Brian Bellokto zostanie powołany, aby to zrobić Po raz pierwszy w ekstraklasie Jutro przeciw promieniom. 40-osobowy skład Bostonu spadnie do 39.

Pierwotnie przejęty od Deadline Twins zeszłego lata, Robles spędził ostatnie dwa miesiące sezonu 2021 w Bostonie. Pomimo niestabilnej kontroli był ogólnie sprawnym ramieniem w późnej fazie gry dla menedżera Alexa Cory. Do 25 inningów Robles zanotował 3,60 ERA, podczas gdy ponad 30% hitlerów trafiło na pojedynek. Po spędzeniu czasu z dala od pozostawania na otwartym rynku, praworęczni wrócili do organizacji po pomniejszą ligową umowę na wiosenne treningi.

Robles znalazł się na liście dnia otwarcia w Bostonie, zarabiając przy tym 2,25 miliona dolarów. Ogłasza jeden z najgorszych sezonów w swojej karierze, mimo że walczy o ERA 5,84 w 24 klatkach 2/3. Robles nadal walczył z niestabilną kontrolą, chodząc 12,6% przeciwników. Jednak obietnica swingu i porażki, którą pokazał pod koniec zeszłego sezonu, skutecznie wyparowała, przy czym wystawiało się mniej niż 19% hitterów. Robles ma również rozstawiony do pięciu home runów, z którym borykał się w przeszłości ze względu na swoje zamiłowanie do siatkówki.

Sezon 2022 był ogólnie rozczarowujący, a zakres jego zmagań wydaje się podtrzymywać Soxa. 31-latek w swoim CV odniósł ogromny sukces w lidze. Opublikował ERA poniżej 4,00 w czterech ze swoich pierwszych pięciu kampanii w lidze, w tym wynik 2,48 podczas 72 rund 2/3 z Aniołami 2019. Przed tym sezonem Robles wykonywał uderzenia huśtawek i ciosy ze średnią lub lepszą stawkę w niemal każdym roku kariery (poza kontraktami z Mets w 2017 roku). Nadal ma dużą moc ramienia, średnio 96 mil na godzinę na gejzerze i nieco poniżej 89 mil na godzinę na suwaku, który służy jako główny wtórny.

READ  Phillies Slam Braves w grze 3 Popychanie obrońców na krawędzi, kolekcja gier Dodgers-Padres

Połączenie działania Roblesa sprzed 2022 r. i odpoczywającej siły ramion z pewnością przyciągnie zainteresowanie innych drużyn, chociaż prawdopodobnie nastąpi to po tym, jak wyjaśni ustępstwa. Wciąż jest mu należne około połowy tegorocznej pensji (nieco na północ od 1 miliona dolarów). Każdy zespół, który domaga się zwolnień, przejmie pozostałą część tego zobowiązania, co wydaje się mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę ich słabe wyniki w pierwszych trzech miesiącach roku.

Jeśli usunie zwolnienia, Robles będzie miał prawo odmówić przydziału do pomniejszej ligi na rzecz wolnej agencji, jednocześnie pobierając pozostałą część pensji. (Jest to przyznawane na mocy CBA niezależnym graczom z pięcioletnim lub dłuższym stażem MLB.) W tym momencie inna drużyna może je dodać w zamian za proporcjonalną część minimów ligowych za dowolny czas spędzony w głównych turniejach. Red Sox pozostanie na haczyku przez resztę kwoty.