21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Chet Holmgren: Najlepszy wybór nr 2 zabłysnął w swoim debiucie w NBA Summer League, gdy ustanowił rekord

Chet Holmgren: Najlepszy wybór nr 2 zabłysnął w swoim debiucie w NBA Summer League, gdy ustanowił rekord

Ogólny wybór nr 2 w 2022 r. NBA Projekt Oklahoma City Thunder nosił kolor niebieski golf Po raz pierwszy we wtorek w letniej lidze NBA.
Liga letnia to rozgrywki poza sezonem, w których różnica Gra głównie graczy NBA Rookie, Sophomore i Fringe, aby dać minuty na rozwój talentów i zobaczyć, kto pasuje, a kto nie.

W wygranym 98-77 meczu z Utah Jazz Holmgren zachwycił fanów swoimi 24 minutami na boisku, ustanawiając rekordy.

Potężny 20-latek zakończył z 23 punktami – w tym 4 z 6 prób z zakresu trzech punktów – siedmioma zbiórkami i czterema asystami.

Ukończył także sześć przecznic, najwięcej w historii letniej ligi NBA.

Kiedy powiedziano mu, że pobił rekord, Holmgren powiedział, że chce więcej. „Tylko sześć? Czy to rekord? Och, cóż, znowu go pobiję” – powiedział ESPN powiedział W swoim wywiadzie telewizyjnym po meczu.

Według ESPN Holmgren stał się pierwszym graczem w historii ligi letniej, który zdobył co najmniej pięć bloków i trafił cztery „trójki”.

Grając u boku wielu młodych talentów Thundera – Josha Giddeya, Alekeseja Pokusevskiego, Jaylina Williamsa i Jalena Williamsa – rozmiar i umiejętności strzelania Holmgrena od razu się wyróżniły.

Siedmionożny zawodnik z Gonzagi oderwał farbę od swojego rozmiaru i pokazał kilka sprytnych umiejętności ofensywnych, których już się nauczył.

Zdecydowanie wbił piłkę, aby zdobyć swoje pierwsze punkty, trafiając trzypunktowe strzały przeciwko dwumetrowemu Taco Fall i oddając słabe uderzenie na średnim dystansie, które było niesamowicie podobne do Dirka z Galerii Sław NBA Nowicki.

„Wołaj moich kolegów z drużyny za przygotowanie mnie, rozmowę ze mną i umożliwienie mi odniesienia sukcesu” Holmgren PowiedziałA jego ramię obejmuje Jedi.

– Wołaj na tego gościa – powiedział, wskazując na Jedi. „Podwójny dublet z asystami. Świetna noc dla niego i to bardzo mi pomogło.”

Holmgren rozmawia z innymi Jedi.
Jedi był bardzo poirytowany pochwałami Holmgrena. „Hype, w którym wszedł, i sposób, w jaki grał dzisiejszego wieczoru, był dla nas wielką sprawą” – australijski bramkarz Powiedział.

„Będąc tak dużym wyborem, pojawia się duża presja, a on poradził sobie z tym najlepiej, jak potrafił. Sprawia, że ​​moja praca jest łatwa, aby grać z kimś takim jak on. Potrafi rozszerzyć teren, wykończyć krawędź. chroni mnie, chroni moje plecy w defensywie. Dlatego uwielbiam grać z nim. To był jeden mecz, a chemia jest coraz silniejsza.

READ  Elias Theodoro, weteran wojenny i zwolennik medycznej marihuany, umiera w wieku 34 lat po walce z rakiem wątroby

Sztab szkoleniowy Thunder był również pod wrażeniem debiutu Holmgrena.

„Myślałem, że był naprawdę dobry w ofensywie” – powiedział Cameron Woods, trener letniej drużyny Thunder. „To, co zrobiło na mnie największe wrażenie, to sposób, w jaki grał w naszym dobrym stylu”. Powiedział.

„Oczywiście miał świetny mecz, ale najbardziej imponujące było dla mnie to, że zrobił to w naszej linii ataku. Wyglądało to jak koszykówka dla tamtejszej drużyny, a on odnosi sukcesy w tym, co robimy”.