14 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Reakcja: Pierwsza właściwa prezentacja Sony Flubs PS5 od ponad 18 miesięcy

Reakcja: Pierwsza właściwa prezentacja Sony Flubs PS5 od ponad 18 miesięcy

To było jak rozciąganie stan gryA jeśli śledziłeś bardzo krytykowane BTEC Nintendo Directs platformy, wiesz, że to nie jest komplement. Nie ma wątpliwości, że producent wydał na to trochę gotówki: złowieszcza muzyka techno podczas odliczania i przejść do skrzynek na listy, pokazująca migające światła stroboskopowe i ikony PlayStation wyświetlane na zasłonach, była fajna. Szkoda, że ​​tak naprawdę byli wysokiŚwiatła!

Jesteśmy oczywiście zabawni i nie ma w ogóle żadnego wydarzenia reklamowego To Źle, ale to było bardziej to samo od Sony, które wydaje się, że chce powiedzieć więcej, niż pokazuje. Z zawartości oferowanej przez PS Studios otrzymaliśmy kilka przerywników filmowych CGI z przejęć Haven i Firewalk, z których żaden nie wyglądał szczególnie atrakcyjnie – ani nie dawał nam pojęcia, czego się spodziewać. Była założycielka studia, Jade Raymond, opowiedziała o innowacjach z nagłówka swojego zespołu. Wyniki? Wygląda na to, że kooperacyjna strzelanka z napadami.

Całkowity demontaż byłby niesprawiedliwy Wszystko Pokazane dziś wieczorem przez Sony, bo tam On był ekscytujące gry. Po raz kolejny platformówka w dużym stopniu polegała na Capcom, aby udźwignąć ciężar, a Dragon’s Dogma 2 ujawnił prawdziwą niespodziankę – a Resident Evil 4 wydaje się być w pełni PSVR2 The Cure, podobnie jak Resident Evil Village na początku roku. Konami ujawniło, że Metal Gear Solid Delta: Snake Eater nie miał sprytnego akcentu Hideo Kojimy, ale nadal będzie na co czekać.

Jednak pomimo wszystkich nazw, które właśnie wymieniliśmy, tej niesamowitej playliście ze zwiastunami brakuje emocji, jakich oczekiwalibyśmy od prawdziwego, pełnego programu PlayStation – zwłaszcza takiego, nad którym trwają prawie dwa lata. Jeśli intencją było pokazanie przyszłości PS5, całkowicie się zawaliło przy pierwszej przeszkodzie: szczerze mówiąc, nie czujemy, że wiemy nie więcej O projektach scenografa czy naszych postępach przed spektaklem.

READ  Google udostępnia Androida 15 Beta 2.1 z poprawką Private Space

Nawet wielkie ogłoszenia, momenty prawdziwego boomu, przychodziły z płaszczami i sztyletami. Project Q, o którym mówiono wcześniej, że jest to podręczne akcesorium do zdalnego sterowania, jest w rzeczywistości prawdziwe – ale nie ma jeszcze nazwy ani daty premiery, a nawet nie otrzymało posta na blogu PS w momencie pisania. Prezydent Jim Ryan obiecał, że „więcej informacji już wkrótce”. Ale kiedy, Jim? Można śmiało powiedzieć, że Twoja firma nie będzie zbyt otwarta w najlepszych czasach.

Reakcja: Sony Flubs pierwsza prawidłowa prezentacja PS5 od ponad 18 miesięcy 3

Być może wisienką na torcie, gdy fani na całym świecie z niepokojem spoglądają na zegar, gdy zbliżamy się do godziny z logo PS Studios, o którym ledwo się mówi, było wykorzystanie przez producenta dużej publiczności PS Showcase do promowania nadchodzącego filmu Gran Turismo. Dostosowanie. Słuchaj, rozumiemy, że film to wielka sprawa dla wszystkich pod parasolem Sony, ale mamy nadzieję, że przyniesie pożądany efekt, ponieważ w tym przewodniku nie będzie zbyt wielu gałek ocznych podczas następnej prezentacji.

Oczywiście nie wszystko jest ponure i jak pisaliśmy na Twitterze przed wydarzeniem: Żadna pojedyncza prezentacja nie przesądzi o przyszłości PS5. Opierając się tylko na tym programie, istnieje On jest Wiele czeka na Ciebie od deweloperów, zarówno dużych, jak i małych – prawdopodobnie znajdziesz je na dowolnej liczbie posiadanych konsol lub innych urządzeń. Czy to jest ważne? Może nie w wielkim schemacie rzeczy, ale w ofercie PlayStation był zaskakujący brak Stacja Play Pokazany dzisiaj.


Co sądzisz o programie PlayStation? Czy spełnił twoje oczekiwania, czy poważnie cię zawiódł? Jak zawsze, daj nam znać swoje przemyślenia w sekcji komentarzy poniżej.