22 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Rangersi dominują nad Blue Jackets, po czym następuje główny test przeciwko Devils

Rangersi dominują nad Blue Jackets, po czym następuje główny test przeciwko Devils

NHL

28 marca 2023 | 22:06

W swoim pierwszym meczu od czasu zdobycia miejsca w play-off Rangers zadbali o interes.

To pozostanie wyzwaniem dla pozostałych ośmiu meczów sezonu regularnego, ale ich zwycięstwo 6-2 nad Blue Jackets w Madison Square Garden we wtorek wieczorem – w którym sześciu Rangersów strzeliło różne bramki – było zachęcającym początkiem dla klubu. ostatnia partia.

Zwycięstwo postawi Rangersów przeciwko Devils w czwartek w Prudential Center, gdzie stawką będzie drugie miejsce w dywizji metropolitalnej i być może przewaga gospodarzy na lodzie w pierwszej rundzie playoffów.

W harmonogramie Rangersów pozostało niewiele znaczących meczów, ale muszą kontynuować swoją grę, przygotowując się do play-offów.

„To będzie mentalna część tego” – powiedział trener Rangers Gerard Gallant we wtorek o przygotowaniach do ostatnich zawodów sezonu zasadniczego.

„Musimy upewnić się, że jesteśmy gotowi do gry. Płacą nam za przyjazd tutaj i bycie gotowym do gry i wygrywania meczów hokejowych. Pozostało dziewięć meczów, nie możesz anulować żadnego meczu bez względu na to, z kim grasz. „

Władimir Tarasenko świętuje po strzeleniu gola w wygranym 6:2 meczu Rangersów z Blue Jackets.
Robert Sabo dla New York Post

Rangersi, którzy byli bez obrońcy Ryana Lindgrena po raz 14. w ostatnich 15 meczach, odnieśli trzecie zwycięstwo z rzędu i siódme w ostatnich ośmiu meczach.

Kawałki wpadają na swoje miejsce. Przestępstwem jest zaniedbanie z życzliwością. Mocną stroną były trzecie tercje.

Bramkarz Igor Shesterkin zbliża się do swojej szczytowej formy, którą pokazał we wtorek 28 interwencjami.

Patrick Kane strzelił gola w pierwszej połowie, gdy Rangers wygrali.
Robert Sabo dla New York Post

Rangersi jechali z mocą i przez większość meczu dominowali na lodzie w strefie ofensywnej.

Z prowadzeniem 3:0 po pierwszej połowie, agresywność Rangersów w ataku zamieniła się w rzuty rożne w obronie. To pozwoliło Blue Jackets na rywalizację z dwoma bramkami na 7:31 na koniec pierwszej połowy.

Wynik był automatyczny dla Rangersów w ciągu pierwszych ośmiu minut meczu.

READ  Zobacz, jak gwiazda Warriors, Stephen Curry, zdobywa niesamowity strzał całym kortem z przeciwległego tunelu podczas rozgrzewki przed meczem Golden State z Clippers.
Igor Shesterkin wykonał jedną ze swoich 28 obron podczas zwycięstwa Rangersów.
Robert Sabo dla New York Post

Filip Chytil strzelił pierwszego gola, odbijając się od zatłoczonej bramki Blue Jackets o 5:23 pierwszej tercji. Następnie Braden Schneider wysłał królewskie podanie do Władimira Tarasenko, który po niespełna półtorej minuty podwyższył na 2:0.

Po wybiciu piłki ze słupka po wspaniałym ruchu między nogami, Patrick Kane zażądał wygranej i zakończył krótkim bocznym strzałem w bramkarza Blue Jackets, Michaela Hutchinsona, w ósmej minucie.

Rangersi przyznali, że czasami są winni siedzenia z tyłu, a ich rozluźnienie w strefie obronnej znacznie osłabiło tym razem ich grę w przewadze.

Artemi Panarin świętuje z kolegami z drużyny po zdobyciu zwycięskiego gola dla Rangers.
Robert Sabo dla New York Post

Kirill Marchenko strzelił gola w grze przewagi, zanim Johnny Goudreau podkręcił górny róg bramkarza Rangersów, Igora Shesterkina, i zdobył 3: 2 na 28,1 sekundy przed końcem pierwszej klatki.

Słaby występ Artemiego Panarina i Rangersów był decydującym czynnikiem dla gospodarzy, którzy objęli prowadzenie po bramce rosyjskiego skrzydłowego z prowadzeniem 17:36 drugiej tercji.

Celem jest pierwsza przewaga Rangersów w trzech meczach, podczas których osiągnęli wynik 0 na 9 z przewagą mężczyzn.

Później Panarin wyprzedził rozgrywającego, przyciągając graczy Blue Jackets, a następnie przegrywając z Miką Zibanejadem, który zdobył jednorazową bramkę z szerokim otwarciem i prowadził 5:2 na nieco ponad 5 minut przed końcem. Następnie Vincent Troshek wyrównał wynik, strzelając pustą bramkę.

Rangersi zrobili to, co powinni zrobić z drużyną zajmującą ostatnie miejsce w dywizji.

Zamknięcie tego sezonu regularnego będzie trudne, ale będzie wiele okazji do dalszej poprawy, gdy Rangers będą zbliżać się do swoich oczekiwań na ten rok.


Załaduj więcej…
https://nypost.com/2023/03/28/rangers-dominate-blue-jackets-key-test-vs-devils-up-next/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj udostępniony adres URL