6 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wynik Vikings vs. Gigants: aktualizacje na żywo, statystyki meczów, najciekawsze momenty i analizy dotyczące gry dzikiej karty NFL Playoff 2023

MINNEAPOLIS – Transmitujemy na żywo ze stadionu US Bank Stadium, gdzie Wikingowie podejmują Giants trzy tygodnie po tym, jak ledwo pokonali innych rywali NFC w Wigilię. Kirk Cousins ​​​​i spółka byli w tym roku prawie perfekcyjni u siebie, publikując rekord 8-1 w Minnesocie wchodząc do gry. Ale Nowy Jork okazał się jednym z najpotężniejszych zespołów na konferencji, ponieważ ulepszony Daniel Jones poprowadził pierwszy bieg play-off w swojej karierze.

Obie drużyny radziły sobie w trudnych sytuacjach pod okiem swoich pierwszorocznych trenerów. Kevin O’Connell rozsądnie utrzymywał piłkę w pobliżu Justina Jeffersona, a fizyczność Briana DaPaula powaliła Giants na atak. A niedzielny rewanż był do tej pory przewidywalnie bliski, a Nowy Jork przegrał 17-14 w przerwie. Jones był bystry, a także zajęty na ziemi, podczas gdy Cousins ​​oparł się na TJ Hockensonie, aby pokierował parą przyziemienia.

Pół dekady po Minneapolis Miracles, która drużyna lepiej nadaje się do kontynuowania swojej cudownej podróży? Tak czy inaczej, powinieneś oglądać telewizję. Zapewniamy Ci wsparcie tutaj, prosto ze strony wydarzenia, dzięki aktualizacjom na żywo i analizom.

READ  Otwarcie pracy głównego trenera Colts: Wywiad z prezydentem Ericem Bienemy w czwartek wieczorem