29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Rangers Trade Targets, edycja All-Star Break – nieobecność Filipa Chytila ​​zmienia punkt ciężkości w ostatecznym terminie

Rangers Trade Targets, edycja All-Star Break – nieobecność Filipa Chytila ​​zmienia punkt ciężkości w ostatecznym terminie

W tym tygodniu rozpoczyna się sezon terminów handlowych, a do terminu przypadającego 8 marca pozostało niecałe sześć tygodni. W połączeniu z popadnięciem Rangersów w przeciętność w ciągu ostatnich kilku miesięcy, kiedy w ostatnich 26 meczach osiągali bilans 12-12-2 po gorącym początku 18-4-1, GM Chris Drury miał już wiele pilnych spraw do załatwienia. spróbować ulepszyć swój skład, szczególnie w ataku.

Potem przyszedł piątek. Prawie dwa miesiące po wstrząśnieniu mózgu Filip Chytil podczas swojego drugiego występu na lodzie musiał skorzystać z pomocy w szatni Garden po tym, jak podczas porannej trzyosobowej jazdy na łyżwach przeciekał. W niedzielę ogłoszono, że Chytil zostanie zawieszony na pozostałą część sezonu 2023–24, w tym na okres posezonowy, co jest szokujące dla 24-latka.

Zatem Drury musi teraz ruszyć naprzód, mając na celu znalezienie pozycji, a to być może jest większym priorytetem niż znalezienie napastnika po prawej stronie czołowej dziewiątki po trzeci z rzędu ostateczny termin. Ogromne sukcesy w sezonie 2021-2022 odnieśli Frank Vatrano i Andrew Cobb; W zeszłym roku Vladimir Tarasenko i Patrick Kane byli mieszanką.

Rangersi odejmą kwotę 4,44 miliona dolarów Chytila ​​z długoterminowych kontuzjowanych rezerw, co jest jedynym pozytywnym rozwiązaniem w całej tej sytuacji. To z pewnością zwiększa możliwości Drury’ego, być może nawet do tego stopnia, że ​​będzie mógł mieć dwóch napastników, jeśli obaj będą zepsuci.

W zeszłym miesiącu kilka z tych nazwisk znajdowało się na naszej bardzo początkowej liście, ale teraz jest więcej nazwisk, na które warto zwrócić uwagę.

Centra

Adam Henrique, Kaczki: Ma to sens, jako że jest bardzo zdolnym środkowym z numerem 3, który wciąż może produkować, co pokazał dwoma golami przeciwko Rangersom w Anaheim w ubiegły weekend. Nie sprawi, że Rangersi będą oczywiście szybsi, ale gra wszechstronnie i nie będzie nie na miejscu między Willem Coylem a Kaapo Kakko, dając Rangersom niebezpieczną trzecią linię. Wygląda na to, że Ducks są skłonni pochłonąć część swojego limitu wynoszącego 5,825 miliona dolarów, co oznacza, że ​​pula kupujących może być duża. Nie zasługuje na to, aby zostać wybranym w pierwszej rundzie, ale może warto oddać szansę w drugiej rundzie, aby tak się stało.

READ  Liczby F1 muszą odpowiadać wzorowi do naśladowania podczas śledztwa w sprawie Hornera

Elias Lindholm, Płomienie: Jeśli Drury jest za tym – i jak zauważył na początku tego tygodnia jeden z dyrektorów Konferencji Wschodniej – „dlaczego nie pójdą na całość, skoro Wschód jest szeroko otwarty?” – Być może warto za Lindholm zapłacić wysoką cenę. Oczekująca umowa UFA jest daleko poza zasięgiem Rangersów pod względem kontraktu, więc byłby to wówczas rygorystyczny i kosztowny wynajem, biorąc pod uwagę, że inne zespoły mogłyby chcieć podpisać kontrakt z Lindholmem po wymianie za niego. Zawodnik grający w pierwszej rundzie z pewnością jest pożądany przez Calgary, ale Lindholm zapewniłby Rangersom poważną głębię w środku pola.

Jack Roslovic, Niebieskie marynarki: Ma ogromną atrakcyjność dla Rangersów, biorąc pod uwagę, że 27-latek gra jako pomocnik i prawy skrzydłowy i oferuje pewne punkty, które pasują do przyzwoitego profilu na trzeciej linii. Jest także oczekującym na wygranie UFA, który po tym sezonie może nie rozbić banku i na pewno nie będzie kosztował więcej niż druga runda.

Sean Monahan, Kanadyjczycy: Idealnie pasuje do stylu Henrique, ale ludzie zaznajomieni z sytuacją od tygodni powtarzają to, co Elliott Friedman donosił w sobotni wieczór: Nie ma żadnej miłości pomiędzy byłym dyrektorem generalnym Rangers Jeffem Gortonem, obecnie dyrektorem naczelnym Montrealu, a Drurym. Jest też kwestia zatrudnienia przez Gortona dwóch długoletnich pracowników Rangers, których Drury dawno temu zwolnił, dyrektora skautingu Nicka Bobroffa i trenera medycznego Jima Ramseya. Osoba, która regularnie rozmawia z Canadiens, powiedziała, że ​​biuro Montrealu od jakiegoś czasu wierzy, że Drury w ogóle nie skontaktuje się z dyrektorem generalnym Canadiens, Kentem Hughesem. To może się zmienić, ale wiele wskazuje na to, że obie strony szukają gdzie indziej.

Aleksander Weinberg, Kraken: Kolejny komentator UFA, który nie oferuje tego samego typu wszechstronnej gry co Henrique, ale pomoże Rangersom. Cena może nie jest zbyt wysoka, choć wygląda na to, że Seattle nadal nie jest przekonane do ich sprzedaży.

READ  Carlos Correa podpisuje kontrakt z Giants: Star wolny agent ląduje w San Francisco na 13-letnim kontrakcie o wartości 350 milionów dolarów

Yanni Jordi, Kraken: Będzie to wymagało trochę kreatywności, biorąc pod uwagę, że po tym sezonie Gourde ma przed sobą kolejny sezon warty 5,16 miliona dolarów. Zatem Rangersi będą musieli przesłać kontrakt w drugą stronę – ci, którzy domagają się odejścia Barclaya Goodreau, miejcie na uwadze – wraz z pewnymi zasobami, aby to zadziałało. To strzał z dystansu, ale Gord ma odpowiednią kombinację, aby być solidnym zawodnikiem trzeciej rundy dla Rangersów.

Kevin Hayes, Blues: Witamy ponownie, stary przyjacielu? Hayes był popularnym obrońcą i ponownie będzie miał pięć ostatecznych terminów po tym, jak został przekazany Jets w celu wyboru w pierwszej rundzie draftu. Głównym problemem jest to, że The Blues mają szansę na awans do play-offów i że Hayesowi pozostały dwa lata, aby osiągnąć pułap 3,57 miliona dolarów. Jeśli The Blues uda się zachować część pensji, może to zadziałać i zapewnić Rangersom trzeciego lub czwartego środkowego o wysokich umiejętnościach na jakiś czas.

Morgan Frost, ulotki: Jest tu nieco inna opcja, ponieważ Frost, 27. pick w drafcie na rok 2017, ma mnóstwo talentów, ale nie jest wielkim fanem trenera Flyers Johna Tortorelli. Rangersi muszą w pewnym momencie odmłodzić się w środku pola, nawet jeśli Chytil będzie mógł wrócić w przyszłości. Mróz z pewnością będzie ich kosztował za pierwszym razem, ale po tym roku będzie kontrolował koszty przez kolejne dwa lata.

skrzydełka

Władimir Tarasenko, senatorowie: Aby to zadziałało, Ottawa będzie musiała utrzymać pensję po przekroczeniu limitu 5 milionów dolarów Tarasenko, zwłaszcza w związku z kolejną zmianą stanowiska, ale ponowne spotkanie ma sens. Tarasenko był solidnym uzupełnieniem skrzydłowego Miki Zibanejada w zeszłym sezonie i dobrą passą wiosny i play-offów będzie zmotywowany do zdobycia dłuższego kontraktu. Dopóki tym razem nie będzie za nim kolejnej zmiany za prawego skrzydłowego, Tarasenko może ponownie być odpowiedzią na jego problemy z prawą skrzydłem.

READ  Największe zdenerwowanie dla każdego zespołu MLB do tej pory w 2023 roku

Jordan Eberle, Kraken: Być może Drury będzie w stanie obsadzić obie główne pozycje napastników w ramach jednej transakcji, dodając Eberle, który pozostaje napastnikiem z pierwszej szóstki, na jedną z powyższych pozycji. Wśród tłumu oczekujących napastników UFA Rangersi mogli spisać się znacznie gorzej niż Eberle, który niedawno miał dwa duże występy w fazie play-off z Islanders.

Anthony Duclair, Rekiny: Zignoruj ​​brzydkie wskaźniki, ponieważ wszystko, co San Jose robi w zakresie danych w tym sezonie, jest zaznaczone na każdym wykresie ciemnoczerwonym kolorem. Duclair nadal może pochwalić się zawrotną szybkością i bardziej płynną grą z czasów, gdy jako nastolatek walczył o czas na lodzie jako rozgrywający. To też nie będzie dużo kosztować.

Alexander Barabanov, Rekiny: To rodzaj wysokomotorowej trzeciej linii, której Rangersi najwyraźniej nie mają. Ma też trochę kontaktu z piłką. Będzie jednym z tych zawodników, którzy zostaną rozpatrzeni w ostatecznym terminie, a którzy gdzieś zrobią różnicę.

Jason Zucker, Kojoty: Arizona wciąż uczestniczy w play-offach Konferencji Zachodniej, więc może to być wreszcie rok, w którym Coyotes nie wyprzedają wszystkich miejsc. Z drugiej strony… Zucker jest nadal produktywny i lubi sobie ubrudzić sobie nos, a to dwie cechy, które Rangersi mogliby wykorzystać.

Frank Vatrano, Kaczki: Wybiera się na mecz All-Star, a Ducks nie mają zbyt wielu talentów, więc przeniesienie go wydaje się strzałem w dziesiątkę. Kilka lat temu dobrze współpracował z Chrisem Kreiderem i Zibanejadem, więc warto przynajmniej zadzwonić do Drury’ego.

Brooke McGinn, Kaczki: Facet, który strzelił kilka ważnych goli w Karolinie i Pittsburghu, a nic nie zrobił w Anaheim. Ma kolejny rok za 2,75 miliona dolarów, więc byłby to jeden z tanich dodatków, jakie Rangersi mogliby zaoferować pod względem aktywów, ale prawdopodobnie nie jest to facet, z którym chciałbyś związać się na kolejny sezon.

Patrick Kane, Czerwone Skrzydła: Tylko żartuję.

(Zdjęcie Franka Vatrano (77) i Adama Henrique (14): Andrew Mordzinski/Icon Sportswire za pośrednictwem Getty Images)