7 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Florida State psuje debiut trenera Briana Kelly'ego w LSU

Florida State psuje debiut trenera Briana Kelly’ego w LSU

NOWY ORLEAN – Debiut Briana Kelly’ego jako trenera piłki nożnej LSU nie zmniejszył dramatu.

Po zdobyciu 14 punktów w czwartej kwarcie w niedzielę wieczorem przeciwko Florida State – i potrzebowali tylko dodatkowego punktu, aby doprowadzić grę do dogrywki – Tygrysy zobaczyły, że ich próba powrotu została nagle przerwana, gdy Seminoles wrócili do defensywy. Podkładka Brązowa zapobiec Damian RamosKopnij, aby zapewnić Florydzie wygraną 24-23.

To był zakazany rzut drugiej nocy dla Florydy, który zablokował próbę LSU field goala w pierwszej połowie.

Ale walka Tygrysów w specjalnych zespołach nie ograniczała się do gry w kopnięcia. Nie udało im się również wykonać pary kopnięć i obaj wyzdrowieli z Seminoles.

„Błąd za pomyłką dla nas, szczególnie w pierwszej połowie”, powiedział Kelly w swojej prezentacji rankingowej. „I jak wiesz, w drugiej połowie widać więcej błędów”.

Kelly powiedział, że jest dumny ze sposobu, w jaki rywalizował jego zespół, ale wyjaśnił: „Nie jestem tutaj, aby mówić, że pocieszamy się w przegranej”.

„Prawda jest taka, że ​​musimy się trochę nauczyć” – dodał. „Musimy lepiej trenować, musimy grać lepiej”.

To był niepomyślny początek kadencji Kelly’ego w LSU. Został pierwszym trenerem Tygrysów, który stracił swój pierwszy występ od czasu Jerry’ego Dinardo w 1995 roku.

Kelly – który spędził ostatnie 12 sezonów w Notre Dame, strzelając 113-40 – podpisał 10-letni kontrakt o wartości 95 milionów dolarów, aby dołączyć do LSU pod koniec listopada, zastępując Eda Orgerona, który został znokautowany niecałe trzy lata po wygraniu National Mistrzostwo.

Kelly zmieniła skład w okresie świątecznym, dodając kilka transferów, w tym start rozgrywający Jaden Daniels z Arizony.

Trafiając siedem punktów na linii 2 jardów na zaledwie 1 sekundę przed końcem, Daniels rzucił coś, co wyglądało na przyłożenie związane z grą. Gary Jenkins, przed dodatkowym zakazanym punktem. Grając za słabnącą linią ofensywną, Daniels miał 26 z 35 podań na 209 jardów i dwa przyłożenia bez żadnych przejęć. Pokonał także piłkę 16 razy na 114 jardów.

READ  Drew Tim z Gonzaga udzielił wywiadu pełnego przekleństw po wygranej: „Dobra st”

Floryda zwolniła Danielsa cztery razy.

– Przód jest bardzo dobry – powiedział Kelly. „Przynieśli dużą presję. Ich defensywne zakończenia były wyzwaniem dla prawdziwego nowicjusza [left tackle Will Campbell] I nasze prawidłowe leczenie [Cam Wire]. Oni walczyli.”

Szeroki odbiornik LSU Kiszon Pot – Potencjalny wybór w pierwszej rundzie w przyszłorocznym NFL Draft – miał parę dropów i został złapany dwa razy na 20 jardów.

Butt wydawał się wyraźnie sfrustrowany w niektórych momentach meczu.

„To świetny zawodnik, który stara się osiągać duże prędkości, może stara się robić dużo i próbuje złapać piłkę, zanim ją zdobędzie” – powiedział Kelly. – Nie będę się w tym zbytnio zagłębiał. Myślę, że dziś wieczorem wie, że powinien po prostu pozwolić, by zapałka do niego przyszła.

W pierwszym kwartale LSU straciło wybitny styl defensywny, Mason Smith, na kontuzję kolana. Były typ Freshmana All-SEC wrócił na linię boczną po przerwie w ortezie nogi i szedł o kulach.

Rozgrywający stan Floryda Jordan Travis Przez większość nocy unikał wykroku LSU, wykonując 20 z 32 podań na odległość 260 jardów i dwa przyłożenia bez żadnych przejęć. Zajął drugie miejsce w drużynie w biegu 31 jardów na ośmiu koncertach.

Było to pierwsze zwycięstwo Seminoles przeciwko SEC od czasu ich zwycięstwa nad Florydą w 2017 roku.

„Nauczyliśmy się, że musimy lepiej trenować” – powiedział Kelly. „Nasze dzieci trzeba szkolić w taki sposób, aby były gotowe. I ja za to odpowiadam”.