23 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

ranbir kapoor

Ranbir Kapoor jeszcze nie spotkał „Pierwszej żony”, mówi „Nie mogę się doczekać spotkania z tobą kiedyś”

Ranbir Kapoor świetnie się bawi zarówno osobiście, jak i zawodowo. podczas gdy on Alia Bhatt wyszła za mąż Na początku tego roku ma również zaplanowane dwa filmy, które mają wejść na ekrany w 2022 roku. kociak Wejdzie do kin 22 lipca, a długo oczekiwany dramat przygodowy fantasy Brahmastra ukaże się 9 września. Ostatnio aktor odpowiedział na niektóre z najczęściej zadawanych przez Google pytań na swój temat, z których jedno obejmowało dyskusję o swojej pierwszej żonie.

W wywiadzie dla Mashable Ranbir opowiedział, jak jeszcze jej nie spotkał. Mówiąc o swoich najbardziej szalonych spotkaniach z fanami, powiedział, że wiele lat temu do jego rodzinnego domu przyszła kobieta i poślubiła strażnika bungalowu. „Była tam dziewczyna i nigdy jej nie spotkałem. Ale mój obserwator powiedział mi, że przyjechała z ekspertem i poślubiła mojego strażnika. Na bramie było trochę „teeki” i trochę kwiatów. Więc to jest totalne szaleństwo” – powiedział Ranbir , dodając: „Jeszcze nie spotkałem mojej pierwszej żony, więc nie mogę się doczekać spotkania z tobą”.

Podczas wywiadu Ranbir ujawnił, że jego dwie ulubione gwiazdy to: Czekolada kwaśna Współpracował z nimi przy trzech filmach, m.in. Barfi, Jagga Jasoos, Shamshera i Anushka Sharma. Mówiąc o Anushce, która dzieliła ekran w Ae Dil Hai Mushkil, Ranbir powiedział: „Jesteśmy naprawdę bliskimi przyjaciółmi i bardzo sobie nawzajem przeszkadzamy, wciąż walczymy. Mamy dobrą energię twórczą”.

Aktor powiedział, że jest zadowolony z prywatnego konta w mediach społecznościowych i nie chce go jeszcze publikować. Wspomniał również, że nie ma jeszcze tatuaży, ale może wkrótce go otrzymać. Powiedział, że w przyszłości może to być jego ulubiona cyfra 8 lub imię jego dzieci.

Ranbir Kapoor opublikował w piątek zwiastun Shamshiry. Podczas premiery zwiastuna aktor obiecał, że jego fani będą go częściej oglądać. Powiedział: „Muszę teraz dużo pracować, najpierw pracowałem dla siebie, teraz chcę, aby moja rodzina pracowała dla mojej rodziny”.

READ  Prawie każdy ocalały członek obsady gliniarzy z Beverly Hills powróci w sequelu Netflix