2 października, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ben Affleck wymienia Los Angeles House - DIRT

Ben Affleck wymienia Los Angeles House – DIRT

Zanim Ben Affleck i jego pierwsza żona Jennifer Garner rozstali się w 2018 roku, zapłacił aż 19 milionów dolarów za zupełnie nową, tradycyjną rezydencję na Wschodnim Wybrzeżu zbudowaną za bramą na ponad pół akra nad luksusowym Los Angeles Riviera Country Club. Deluxe Bariery Pacyfiku.

Teraz, gdy poślubił swoją byłą narzeczoną Jennifer Lopez, z którą jest zaręczony od 20 lat, i wychodzą na zakupy za 50 milionów dolarów, aby pomieścić swoją wspólną rodzinę — Affleck ma dwoje dzieci z Garnerem i Lopezem, bliźniaki z Markiem Anthonym, dwukrotny zdobywca Oscara gwiazda filmowa, scenarzysta, producent i dwukrotny zdobywca Oscara… Przenosząc swoją tablicę licencjacką z PacPal na otwarty rynek za mniej niż 30 milionów dolarów.

Zasłonięty rzędem małych drzewek posadzonych pośród starannie wyrzeźbionych krzewów, okazały ganek frontowy rezydencji z białej cegły, otoczony czernią, ustępuje 13500 stóp kwadratowych powierzchni mieszkalnej A-lister; Zakrzywione schody podkreślają foyer, w jadalni znajduje się coś, co materiały marketingowe nazywają „żyrandolem”, a kuchnia dla smakoszy wyposażona jest w nowoczesne niebieskie szafki.

Drugi pokój rodzinny jest pokryty tapetą, a domowe biuro ma całą ścianę z wbudowanymi dodatkami. Inne funkcje obejmują niestandardową szafę w podstawowym apartamencie, pokój odnowy biologicznej, kino domowe wraz z pełną piwnicą zawierającą pokój rozrywki, piwnicę z winami z kontrolowaną temperaturą i siłownię.

Odchodząca szklana ściana w pokoju rodzinnym otwiera się na zadaszone patio, na którym można zjeść posiłek i zrelaksować się z grzejnikami sufitowymi, kominkiem i telewizorem z płaskim ekranem. Otoczone drzewami, które zdobią sąsiednie domy, płaskie podwórko zapewnia ciastkom dużo miejsca do rozłożenia. Oprócz trawnika otoczonego bukszpanem i basenu ze zjeżdżalnią, znajduje się tu także kuchnia na świeżym powietrzu i podniesiony ogródek rabatowy do uprawy ziół i warzyw. Pensjonat przy basenie posiada aneks kuchenny i łazienkę z wejściem na zewnątrz.

READ  Kontynuacja „Venom 3”, „Ghostbusters: Afterlife” jest w przygotowaniu w Sony

Nieruchomość jest reprezentowana przez Santiago Arana A Zac Mastam Z Agencja.

Oczywiście Affleck i Lopez potrzebują innego domu tak samo, jak węgorz potrzebuje balonu na ogrzane powietrze i bez wątpienia wszystkie ich liczne domy z łatwością pasowałyby do ich nowo wymieszanej rodziny. Posiadłości Afflecka obejmują 87-akrowy kompleks w pobliżu Savannah w stanie Ga, który nabył w 2003 roku – kiedy on i Lopez po raz pierwszy umawiali się na randki i zaręczyli – i wielokrotnie bezskutecznie próbował sprzedać, ostatnio w 2020 roku o godz. 7,6 miliona dolarów. Rozdęte portfolio Lopeza obejmuje, ale nie ogranicza się do ośmiu akrów Bel Air, zakupionego w 2016 roku za 28 milionów dolarów Od Sela Ward, 8-pokojowej rezydencji w dzielnicy Water Mill w Hamptons i ogromnego penthouse’u w Nowym Jorku, który nabyła w 2014 roku za 20,2 miliona dolarów, jest na rynku od 2017 roku, ostatnio zeszłej jesieni o godz. cena 25 dolarów. milion.