29 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Paris Hilton będzie sprzedawać NFT i organizować wirtualne imprezy w The Sandbox

Paris Hilton będzie sprzedawać NFT i organizować wirtualne imprezy w The Sandbox

Paris Hilton ogłosiła w tym tygodniu, że jej firma 11:11 Media przeniesie swój świat do wciągającego wirtualnego świata gier The Sandbox.

Tam uruchomi „krainę”, w której będzie wchodzić w interakcje ze swoimi fanami i sprzedawać cyfrowe towary. Platforma podała, że ​​Hilton „planuje wydarzenia towarzyskie i społecznościowe, takie jak imprezy na dachu i magiczne doświadczenia towarzyskie w swojej wirtualnej rezydencji w Malibu” — z 11 kopiami awatarów inspirowanych Hiltonem.

Sandbox, który określa się jako wiodący „zdecentralizowany wirtualny świat”, który jest „częściowo wirtualną nieruchomością, a częściowo parkiem rozrywki”, ma 300 ustalonych partnerstw, takich jak Warner Music Group i producent gier wideo Ubisoft, a także inne gwiazdy, takie jak jako Snoop Dogg i Steve Aoki, a także takie marki jak The Smerfs i Adidas.

W ekskluzywnym wywiadzie dla CNBC Hilton powiedziała, że ​​chce przenieść swój własny metaverse z Roblox na inne platformy.

„Snoop Dogg uruchomił tam swój świat, co jest niesamowite, i byłam bardzo podekscytowana, kiedy go zobaczyłam” – powiedziała. „Jestem naprawdę podekscytowany tym, że świat Paryża będzie wszędzie – będziemy pracować z jeszcze dwiema platformami”.

W The Sandbox inspirowane Paryżem NFT będą sprzedawać i organizować wirtualne imprezy, ale mówi, że to dopiero początek tego, co ma nadzieję zbudować.

„W tej chwili koncentrujemy się głównie na eksperymentach, a nie na zarabianiu, ponieważ w tej chwili nie jest to w centrum uwagi” – powiedział Hilton. „Ale będziemy tworzyć cyfrowe urządzenia do noszenia i pracować z różnymi markami, a jest wiele ekscytujących projektów, których jeszcze nie mogę ogłosić”.

Pierwszym krokiem Hiltona do metaverse było zbudowanie pod koniec ubiegłego roku „Paris Hilton World” w Robloxie. Uruchomiła przestrzeń wirtualną imprezą sylwestrową, w której uczestniczyła postać DJ-a. Potem zrobiła robotę jako DJ na festiwalu „Neon Carnival” z czasem Coachella. Roblox powiedział, że wirtualny świat Hiltona odwiedziło prawie 544 000 fanów – ale nie powiedziałby, ile wygenerowano przychodów.

READ  Członek ASTRO umiera w wieku 25 lat - Billboard

Dla Hilton wirtualna obecność jest okazją do dotarcia do większej liczby osób — bez podróżowania przez 250 dni w roku przed pandemią.

„W sylwestra grałem na Malediwach. To był mój miesiąc miodowy i grałem, a w Paris World było więcej ludzi niż na Times Square w Nowym Jorku” – powiedział Hilton. „Na Neon Carnival mieliśmy tam prawie pół miliona ludzi, a na prawdziwej imprezie było ich 5000. To jest siła metawersu, w której ludzie z całego świata mogą się dobrze bawić i doświadczać rzeczy, które są zazwyczaj, no wiesz, ekskluzywnymi wydarzeniami”.

Paris Hilton uczestniczy w specjalnej prezentacji „Vogue x Snapchat: Redefiniing The Body, kuratorowanej przez Edouarda Enninfula OBE”, interaktywnej wystawie Augmented Reality (AR), w Centre d’art La Malmaison, 19 czerwca 2022 r. w Cannes we Francji.

David M. Bennett | Obrazy Getty

Hilton zaczął inwestować w kryptowaluty w 2016 r. — przed wzrostem i upadkiem kryptowalut — i sprzedaje NFT od kwietnia ubiegłego roku. Zanim ten rynek ostatnio spadł, w zeszłym roku sprzedała jeden za ponad milion dolarów. Zainwestował również w wiele start-upów w przestrzeni, w tym Genies, która tworzy niestandardowe awatary i przyciągnęła inwestycje od byłego dyrektora generalnego Disneya Boba Igera, artystki i modelki Priyanki Chopra i innych osobistości.

Hilton zastanawia się teraz, jak połączyć swój rzeczywisty biznes – taki jak linia odzieży sportowej – z biznesem cyfrowym.

„Chcemy być w stanie to zrobić [something] Gdzie ludzie mogą kupić dres, a następnie mieć jego cyfrową kopię, aby go nosić” – powiedział Hilton. To właśnie będziemy robić bardzo często – rzeczy, które dzieją się w prawdziwym życiu, sprawię, że będą się również dziać w metawersie w tym samym czasie”.

Rozmawia z innymi platformami Metaverse, aby rozszerzyć swoją obecność. Nie powiedziała, który, ale powiedziała, że ​​lubi jacy są jego rodzice na Facebooku nie żyje on zrobił.

READ  Taylor Swift jest drugą najbogatszą kobietą, która sama doszła do wszystkiego w muzyce: Forbes

Media Hilton 11:11 są prywatne i nie ujawniają spraw finansowych, ale podają, że działalność firmy podwoiła się od zeszłego roku do tego roku i spodziewa się, że w tym roku przyniesie dziesiątki milionów dolarów.

Nie ma również słowa o tym, jakie zyski – lub straty – widziała ze swoich inwestycji w kryptowaluty na przestrzeni lat, ale jej firma powiedziała, że ​​wygenerowała w tym roku 3,5 miliona dolarów przychodów z NFT.

Jeśli chodzi o to, co dzieje się z metaverse i NFT, które promowały go przez lata, jest za wcześnie, by mówić.