19 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Prey ustanawia Hulu Record, przebija wszystkie premiery filmowe i telewizyjne - The Hollywood Reporter

Prey ustanawia Hulu Record, przebija wszystkie premiery filmowe i telewizyjne – The Hollywood Reporter

W weekend 5-7 sierpnia media społecznościowe huczały od nowego filmu ofiaratysięczna partia w drapieżnik Działalność franczyzowa. Wielu zastanawiało się, dlaczego XX wiek i Disney nie otworzą filmu w kinach, biorąc pod uwagę, że sierpniowy kalendarz teatralny w tym roku będzie zauważalnie lekki. Chociaż to, ofiara Po raz pierwszy na żywo na Hulu.

We wtorek Disney powiedział, że film zdobył jak dotąd swoją pierwszą premierę w Hulu, w tym wszystkie pierwsze filmy i seriale. Ponadto zdjęcie Była to najczęściej oglądana premiera filmu na Star+ w Ameryce Łacińskiej i Disney+ pod szyldem Star we wszystkich innych regionach, w oparciu o godziny obejrzane w ciągu pierwszych trzech dni od premiery. Disney nie udostępnił łącznych godzin oglądania, podobnie jak Netflix. Ponieważ firmy nie zgłaszają liczby wyświetleń strumieniowych do centralnej izby rozliczeniowej, nie ma weryfikacji przez stronę trzecią.

ofiara Od dawna jest przeznaczony do przesyłania strumieniowego, a przedprodukcja rozpoczęła się przed pandemią COVID-19 i nie znalazła się wśród filmów, które zmieniły taktykę po wybuchu pandemii.

Disney uważa, że ​​wysłanie filmu bezpośrednio do Hulu – które, podobnie jak inni operatorzy, walczą o to, by stać się miejscem docelowym dla oryginalnych treści – było mądrą decyzją i nie można ustalić, czy ofiara Mógł skorzystać na przedstawieniu teatralnym. Doświadczony analityk kasowy mówi, że XX wiek i Disney dokonał właściwego wyboru, wysyłając go bezpośrednio do Hulu, biorąc pod uwagę, że ostatni film z serii, 2018 drapieżnikTo właśnie popiersie rozmazało markę. „Może mieliby trudną kłótnię, gdyby poszli do teatru” – mówi źródło.

The drapieżnik Franczyza ma burzliwą historię kasową. Oryginał z 1987 roku był podziwiany z prawie 60 milionami dolarów brutto przy budżecie 15 milionów dolarów, ale nowsza wersja z serii zostanie wydana w kinach, drapieżnik, stale spada, osiągając 51 mln USD w kraju i 160 USD na całym świecie, po zsumowaniu za 88 mln USD. Najbardziej udanym filmem Predator był film crossover z 2004 roku Obcy kontra drapieżnikiktóry zarobił 177 milionów dolarów na całym świecie.

READ  Trumna królowej Elżbiety przybywa do Edynburga, gdy żałobnicy ustawiają się na ulicach

Rozmawiając z THR W marcu tego roku na początku XX wieku Steve Aspel Zauważył, że z wyjątkiem dwóch lub trzech wydań kinowych rocznie, XX-wieczne tytuły będą wydawane na Hulu w kraju i na świecie Star+. Należy zauważyć, że filmy XX wieku, które doczekały się premiery kinowej, mają umowę reżyserską z HBO Max, która została zaprojektowana, zanim Disney przejął 20th Century Fox.

Jeśli chodzi o listę XX wieku Hulu, Asbell powiedział, że filmy gatunkowe, których Disney nie robi w innych działach – jak średniobudżetowe filmy science fiction w drapieżnik Różnorodność – będzie jego studiem, jeśli chodzi o projekty transmisji na żywo. „Aby sprostać ilości, na którą czekamy – czyli do 2023 roku tylko ponad 10 filmów do przesyłania strumieniowego – będzie to mieszanka oryginałów z tych gatunków. Co najlepsze dla fanów, znajdziemy ostre sceny ukochanych właściwości Foxa.”

Jej wydarzenia mają miejsce w XVIII wieku naszej ery. ofiara gwiazdy bursztynowy śródgrzmot Jako młoda kobieta Komanczów, która ma nadzieję udowodnić, że jest łowczynią, gdy napotyka morderczego kosmitę pośród drapieżnik Działalność franczyzowa. Dan Trachtenberg, który zrobił furorę w kasie swoim ostatnim filmem fabularnym, 10 Cloverfield Lanew 2016 roku, z jego tekstu.

wentylatory drapieżnik Według firmy analitycznej ScreenEngine, franczyza wykazała wyraźne powiązanie Midthunder i Trachtenberg. Generalnie film był męskim zboczeńcem, jak to było w przeszłości powszechne drapieżnik Kino. (ScreenEngine nie ujawnia liczby widzów.)

„Pozyskujemy więcej tych graczy i możemy postawić na nowe talenty” – powiedział Aspel w swoim poprzednim wywiadzie. Jednym z tych zakładów było: ofiara, który był oryginalnym zdjęciem słynnego adresu IP, ale pojawił się szeroko z nieznanym zespołem.

Dyrektor generalny Walt Disney Company, Bob Chuckle, wielokrotnie podkreślał znaczenie elastyczności, jeśli chodzi o tworzenie i dystrybucję treści na różnych platformach. Ta polityka nie skończy się wraz z wyjściem przemysłu z pandemii.

READ  „20 funtów wagi i bagażu emocjonalnego”.

Inne studia idą w przeciwnym kierunku, gdy oglądanie filmów zostaje wznowione. Na początku tego miesiąca Warner Bros. Discovery zaskoczyło Hollywood, gdy znalazło się na półkach sklepowych Dziewczyna nietoperzoryginalny projekt HBO Max, będący częścią dekretu prezesa WBD Davida Zaslava, aby skupić się na scenie.