28 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Fani gromadzą się wokół Mayim Bialik po tym, jak ujawniła bardzo obraźliwy komentarz, który tak często otrzymywała

Fani gromadzą się wokół Mayim Bialik po tym, jak ujawniła bardzo obraźliwy komentarz, który tak często otrzymywała

Źródło obrazu: Paul Archuleta – Getty Images

„Hearst Magazines i Yahoo mogą uzyskiwać prowizję lub przychody z niektórych pozycji, korzystając z poniższych łączy”.

Z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży rozrywkowej, Mayim Bialik Słyszałem wiele opinii o niej i jej pracy. Teoria Wielkiego Wybuchu gwiazda i W tej chwili-Ryzyko! współprowadzący Niedawno otworzyła swój podcast, Upadek Mayima Bialika, o tym, jak to jest być odbieranym przez nieuzasadnione komentarze. Niestety, kolega aktor Justin Long natychmiast istotne.

Wszystko przeszło Spojrzenie Justina W podkaście Mayima, kiedy ujawnił, dlaczego jest podekscytowany, że może się zaangażować. według Godzina pożegnania aktorOn i jego rodzina są „duzi” Ryzyko! wentylatory. Justin bez wahania skorzystał z okazji, by zapytać Mime, czy kiedykolwiek słyszała, że ​​jest faworyzowana Ryzyko! legenda Ken Jennings, który go udostępnia. „czasami [and] Czasami słyszę zdanie „Nie lubimy cię od Kena”. Powiedziała.

W tym czasie Justin zwrócił uwagę na to, jak traktuje się wyjątkowe gwiazdy Hollywood. „Czy to nie dzikie – cóż, to jedyny zawód, jaki przychodzi mi do głowy – w którym ludzie będą mówić ci bardzo obraźliwe rzeczy, ale z szerokim uśmiechem?” – powiedział Justin.

„[People will tell you] Maj odpowiedział. „Jak” widziałem cię w magazynie. Byłem zmieszany. Wyglądałaś pięknie. Dużo dostaję”.

„O mój Boże… to brzmi, jakbym się chwalił” – zaczął Justin. „Lepiej popatrz oko w oko?!” Mayme dokończył zdanie. „Tak, to trudne, ponieważ myślisz wtedy: „Cóż, co mnie obchodzi, co lubisz? To oznacza, że ​​dla milionów innych ludzi jestem w gorszej sytuacji” – podsumował Justin.

Po usłyszeniu, że obaj dzielą się swoimi nieprzyjemnymi doświadczeniami tam iz powrotem, fani szybko owinęli się wokół nich szczerymi wiadomościami w sekcji komentarzy na Instagramie. “Kocham was oboje!!!!! Xoxo,” Jedna osoba napisała. Inny dodał: „Zawsze uważam panią za piękną, pani May”. „Wspaniale!!! Fakt, że nie uważają tego za obraźliwe, mówi ci, że kawałek materiału został odcięty”, powiedział inny fan.

READ  „Dream Journal” Jonathana Majorsa wypuszczony przez Scouta – IndieWire

To nie pierwszy raz, kiedy Mayim otrzymuje szczere komentarze od widzów. W inny sposób Upadek Mayima Bialika epizod, Mów mi Kat Aktorka Dołączył do niej jej kolega Teoria Wielkiego Wybuchu Costar Szymon Helberg. Obie historie podzieliły się momentami, kiedy ludzie otwarcie zbliżali się, aby wyrazić swoją niechęć do popularnego sitcomu CBS, który przestał być emitowany. W 2019 po 12 sezonach.

„Słynne jest to, że ludzie mają tendencję do przedstawiania mi wstępu, zwłaszcza gdy jest to program, podchodzą i mówią:„ Posłuchaj, nienawidzę twojego programu ”. Simon powiedział Do Mayim i jej kolegi/chłopaka Jonathan Cohen. Dodała: „Ludzie mówili: „Nie podoba mi się twój program, ale moja babcia go uwielbia”.

Na szczęście Mime nie traktuje tych słów poważnie i śmieje się z nich. Hej, pomaga też to, że jej fani są tak wspierający!

Może Ci się spodobać