5 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

PS5 Czarny piątek: Walmart ma już dostępne konsole PS5

PS5 Czarny piątek: Walmart ma już dostępne konsole PS5

Po rozdzierającej serce odprawie pakiety PS5 God of War powracają w Czarny piątek Walmart. Jeśli szukałeś PS5 dla siebie lub jako najlepszy prezent na Boże Narodzenie, oto Twoja szansa, aby go zdobyć. To najlepsza oferta na Czarny piątek na PS5, a nawet nie jest to okazja. Ale kogo to obchodzi! W końcu łatwo kupić PS5.

W tej chwili jedynymi dostępnymi konsolami PS5 są pakiety God of War, ale to w porządku, bo bądźmy szczerzy: i tak kupiłbyś tę grę. Walmart dodał przycisk Kup teraz, jeśli masz konto, dzięki czemu możesz być jeszcze szybszy.

Zdobądź PS5 teraz w Walmart

Niezmontowane PS5 są dostępne w znacznie wyższej sugerowanej cenie detalicznej, więc nie marnuj na nie czasu i pieniędzy.

Kiedy pakiety pojawiły się po raz pierwszy, musiałeś mieć Walmart +, ale już tak nie jest. Nadal możesz zarejestrować się w Walmart +, aby uzyskać przyszłe korzyści, ale na razie PS5 jest otwarte dla wszystkich, którzy chcą czekać w wirtualnej kolejce.

Walmart+ kosztuje 12,98 USD za miesiąc lub 98 USD rocznie.

Czy Amazon ma PS5 na stanie?

To dobre pytanie. Jeśli chodzi o Czarny piątek, Amazon nie ma nic wspólnego z PS5 (przynajmniej nie wiemy). Możesz jednak zapisać się na zaproszenie na PS5 w kilku różnych SKU PlayStation 5 wymienionych poniżej. Z tego, co widzieliśmy za pośrednictwem IGNDeals na Twitterze i naszych własnych raportów, te zaproszenia pojawiają się dość szybko.

Amazon playstation 5 zaproszenia

Kiedy PS5 trafi do sprzedaży w Walmart na Czarny piątek?

  • Poniedziałek, 21/11 o 12:00 ET na Walmart.com tylko dla członków Walmart+
  • Poniedziałek, 21/11 o 19:00 czasu wschodniego na Walmart.com
  • Czarny piątek, 25.11, w sklepach

Dostępność konsol PlayStation 5 to tylko jedna z wielu ofert na PS5 w Czarny piątek, choć nie jest to umowa w pełnej cenie. Ale to bije ceny skalperów!