6 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Oferta dnia: teraz możesz uzyskać dożywotni dostęp do pakietu Microsoft Office 2021 za mniej niż 50 USD

Oferta dnia: teraz możesz uzyskać dożywotni dostęp do pakietu Microsoft Office 2021 za mniej niż 50 USD

Stacksocial

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz programu Word do pracy, aplikacji Teams na spotkania, czy programu Excel do śledzenia finansów rodziny, długo używane aplikacje pakietu Office są niezwykle przydatne, a ich dokumenty można udostępniać na całym świecie. Jednak! Licencja może być droga, zwykle kosztuje 349 USD. Dlatego podkreślamy tę umowę licencyjną od Stacksocial: możesz uzyskać pełny pakiet Microsoft Office 2021 za jedyne 49 USD. Jest dostępny zarówno dla komputerów Mac, jak i okna w tej samej cenie.

Microsoft Office Home & Business dla komputerów Mac 2021: licencja dożywotnia

349 zł 49,99 USD

Ten pakiet jest przeznaczony dla rodzin, studentów i małych firm, które potrzebują klasycznego pakietu Microsoft Office i aplikacji e-mail. Obejmuje Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams i OneNote.

Co recenzenci mówią o pakiecie Microsoft Office: PCMag Najnowsza wersja pakietu Office mówi: „Jest szybszy i ma kilka mile widzianych dodatków – teraz jest dostarczany z Microsoft Teams i dodaje natychmiastowe tłumaczenie językowe do Outlooka, na przykład. Office 2021 nie jest rewolucyjną zmianą w pakiecie zabójców, ale to jest w porządku. ”

Recenzenci na Stacksocial Uważasz, że pakiet jest bardzo przydatny. „Microsoft Office to złoty standard w aplikacjach biurowych. Chciałem mieć najnowszą wersję dla komputerów Mac i to odpowiadało moim potrzebom” – powiedział jeden z recenzentów. Recenzenci twierdzą, że sama umowa jest godna uwagi, a pobranie oprogramowania po zakupie jest łatwe. Inny napisał: „Moje pobranie zostało wysłane od razu, a sam pakiet wydaje się jak dotąd niezawodny… Zdecydowanie polecam ten produkt, jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszą wersją tego pakietu oprogramowania”.

Inne rzeczy do rozważenia: PCMag Pamiętaj, że zakup zastrzeżonego oprogramowania może nie być preferencyjny dla osób, które mogą zdecydować się na subskrypcję Microsoft 365: „Jeśli podoba Ci się pomysł comiesięcznej pomocy dotyczącej nowych funkcji i potrzebujesz najnowszych i najlepszych — wraz z terabajtami pamięci online tworzenie kopii zapasowych i synchronizowanie — a następnie pobierz wersję subskrypcyjną”.

Trudno wywrzeć nacisk na tego edytora, aby znalazł tutaj wiele wad, ponieważ ta oferta jest dla fanów Microsoft Office. Ale jeśli jesteś podobny do mnie i ewangelisty Dysku Google, zakup tej oferty może nie umożliwić Ci przejścia na ciemną stronę jakiegokolwiek oprogramowania Office.

O tej kolumnie: Skoro już tu jesteś, pozwól, że się przedstawię: jestem Maddie Perkins, zastępca redaktora działu handlowego w MarketWatch Picks! Jestem wielkim klientem internetowym i uwielbiam dobre okazje – zwłaszcza jeśli chodzi o gadżety kuchenne, elektronikę, modę i kosmetyki. Będę tu kilka razy w tygodniu, aby podzielić się z Tobą najlepszymi ofertami, jakie mogę znaleźć w Internecie. Czy masz coś, co chcesz, żebym gonił? Napisz do mnie na [email protected] dzięki!

READ  Procent baterii powrócił w iOS 16 i jest okropny