19 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

A few monitors from Black Friday

Oferty monitorów do gier w Czarny piątek na żywo: najlepsze oferty i największe rabaty

odświeża

Monitor do gier Dell S2721DGF QHD | 399 £ 259 £ w Bardzo (Otwiera się w nowej karcie)

(Źródło zdjęcia: Dell)

Szukasz niezawodnego monitora do gier, który zapewnia dodatkowe korzyści? Nie szukaj dalej. W tej chwili składana jest świetna oferta, która przyniesie Ci monitor do gier Dell QHD z 27-calowym ekranem i Oszczędza 140 funtów w Very (Otwiera się w nowej karcie). A jeśli szukasz czegoś do grania, w ramach tej umowy otrzymasz Xbox Game Pass na 3 miesiące, dzięki czemu uzyskasz dostęp do ogromnej biblioteki gier. Wcale nie bardzo zaniedbany.

Samsung Odyssey G9 | 1499,99 USD 999,99 USD w Best Buy (Otwiera się w nowej karcie)

Oferty monitorów do gier w Czarny piątek

(Źródło zdjęcia: Samsung)

Widzimy ogromny spadek cen zakrzywionego monitora do gier Samsung G9. Duży 49-calowy ekran charakteryzuje się ultraszybką częstotliwością odświeżania 240 Hz i zapewnia wciągające wrażenia, które ulepszą konfigurację. z serdecznym Zaoszczędź 500 $ w Best Buy (Otwiera się w nowej karcie)Jest to zdecydowanie okazja, na którą należy teraz uważać.

Zakrzywiony monitor do gier Scepter | 259,97 USD 169,97 USD w Amazon (Otwiera się w nowej karcie)

Oferty monitorów do gier w Czarny piątek

(Źródło zdjęcia: Widmo)

Jeśli chcesz zdobyć zakrzywiony monitor w przystępnej cenie, zaczynamy robić duże oszczędności na ultraszerokim monitorze do gier Spectre przed jutrzejszym Czarnym Piątkiem. Dzięki wbudowanym głośnikom i 30-calowemu ekranowi możesz wybrać ten monitor już teraz Zaoszczędź 90 $ w Amazon. (Otwiera się w nowej karcie)

Alienware AW2521HFL | 249,99 USD 199,99 USD w Best Buy (Otwiera się w nowej karcie)

Obraz oferty Alienware AW2521HFL w Czarny piątek

(Źródło zdjęcia: Alienware)

Dzięki ultraszybkiej częstotliwości odświeżania 240 Hz jest to doskonały wybór dla tych, którzy mają platformę wystarczająco mocną, aby obsłużyć szaloną liczbę klatek na sekundę. Dzięki oszczędności 50 $ teraz możesz Wybierz to za mniej niż 200 USD w Best Buy. (Otwiera się w nowej karcie) Niektórzy mogą nazwać ten 25-calowy monitor Alienware „gwiezdnym” lub „nie z tego świata”, chociaż nie będziemy tutaj uciekać się do takiej gry słownej.

ASUS TUF VG279Q1A | 299,99 USD 169,99 USD w Best Buy (Otwiera się w nowej karcie)

Okazyjne zdjęcie ASUS TUF VG279Q1A

(Źródło zdjęcia: ASUS)

Jeśli szukasz niezawodnego monitora Full HD z solidnymi parametrami do gier, nie możesz się pomylić z tym 27-calowym monitorem firmy ASUS. Z 130 $ oszczędności, dostaniesz Potężny odbiór za 169,99 USD w Best Buy (Otwiera się w nowej karcie) To by ci dobrze służyło do gier 1080p.

Samsung Odyssey G3 | 249,99 USD 179,99 USD w Amazonie (Otwiera się w nowej karcie)

Przedmiotem aukcji jest Samsung Odyssey G3

(Źródło zdjęcia: Samsung)

Szukasz względnego monitora Samsung z solidnymi specyfikacjami do gier w świetnej cenie? Następnie będziesz chciał to sprawdzić na Samsung Odyssey G3. Mając 70 dolarów oszczędności, możesz teraz Zdobądź go za 179,99 USD w Amazon (Otwiera się w nowej karcie). To nie jest całkiem standardowa cena, ale to tylko kilka dolarów taniej.

I ruszamy! Witamy na naszym blogu na żywo na temat najlepszych ofert na monitory do gier w Czarny piątek w 2022 r. — mamy nadzieję, że dobrze sobie radzisz. Z niecierpliwością czekamy na dobrą mieszankę monitorów przed twoimi oczami, od masywnych ultraszerokich monitorów, które wymagałyby zakupu dodatkowego biurka, po superszybkie monitory 1080p dla początkujących e-sportowców. Czarny piątek i Cyber ​​​​poniedziałek są jeszcze za kilka dni, ale oferty wciąż nadchodzą — i nie przestaną się pojawiać — więc upewnijmy się, że ten blog na żywo zacznie działać.