9 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Przetworzone przez krew fałszywe wiadomości skandalicznie oszukały miękkiego fana

Przetworzone przez krew fałszywe wiadomości skandalicznie oszukały miękkiego fana

Zamaskowany człowiek trzymający berło siedzi w zamglonym pokoju oświetlonym świecami.

zrzut ekranu: Z oprogramowania

Jeśli w ten weekend spędziłeś jakiś czas w Internecie, być może widziałeś jakieś wiadomości na ten temat Zremasterowany przez krew Pojawi się na PC i PS5 w sierpniu. To ogłoszenie pochodzi z szeroko znanego konta z wiadomościami o rozrywce i grach autorstwa kogoś o imieniu nipoleon, który jest na Twitterze co najmniej od maja 2012 roku. Ale wiadomości były całkowicie fałszywe, a konto, Parodia Nibellionoszukał wielu fanów, by uwierzyli, że FromSoftware i Sony pracują nad remake’iem przenoszone przez krew.

Opracowany przez FromSoftware i wydany w marcu 2015 na PS4, przenoszone przez krew Jest to RPG akcji w stylu wiktoriańskiego gotyku, które szturmem podbiło świat. ona nie miała Ten sam poziom sukcesu komercyjnego, co elden pierścieńale przenoszone przez krew Następnie zdobył wysokie noty od krytyków Dzięki teksturowanej rozgrywce, klimatycznej ścieżce dźwiękowej, intrygującemu światu i motywom Lovecrafta. Dla wszystkich zamiarów i celów, przenoszone przez krew To był taki hit wśród fanów serialu, że ludzie po prostu zginęli, aby wrócić do świata Yharnam, nawet po tym. starożytni łowcy DLC zostało wydane w listopadzie 2015 roku.

To właśnie pozwoliło fałszywemu kontu NIbellion na Twitterze rzucić się i zacząć trochę przenoszone przez krew Dyskurs z fałszywymi wiadomościami. 30 maja NIbellion – zwróć uwagę na „ja” tutaj –Napisał na Twitterze, że zmodyfikowana wersja przenoszone przez krew Już w tym roku. Będzie zawierał „ulepszenia”, takie jak 60 klatek na sekundę, natywna rozdzielczość 4K i odbicia ray tracingu, a nad projektem pracują wspólnie Sony Bluepoint Games i Nixxes Software.

Po prostu sprawdź przez chwilę powyższy tweet. Wspomniałem już o błędnie napisanym nazwisku jako martwym geście, że to fake news. Jeśli jednak spojrzysz na Łącze do bloga PlayStation Udostępnij NIbellion razem z reklamą, zobaczysz, że jest to post archiwalny z 2015 r. Kliknięcie linku przeniesie Cię do bloga ze stycznia 2015 r. na temat przenoszone przez krewdługość życia. Jeszcze przed przejściem na blog PlayStation wiele wskazywało na to, że NIbellion nie jest Nibellionem, którego znamy jako znawcę branży.

Still, because NIbellion looked like the real deal, folks happily gobbled up the falsehood. Some powiedział To była „najlepsza wiadomość w historii”, podczas gdy inni z niej korzystali Morbiusz Memy na żart o phishingu. nie Wszyscy zapisali się na niąz niektórzy ludzie ostrzegaj innych Wiadomość była fałszywa. Nawet prawdziwy Nibellion Interweniowałem, żeby wszystko naprawićmówiąc, że nie ma „żadnego przenoszone przez krew wiadomości „dla nas.

Powiedz fałszywemu NIbellionowi, który przechodzi przez a1 online Kotaku Za pośrednictwem wiadomości DM na Twitterze podszywał się pod Nibelliona, ponieważ jego konto nie zostało zweryfikowane i łatwo jest stworzyć „nieprawidłową wersję” jego nazwiska, ponieważ jest ono pełne małych liter i oraz l. a1 powiedział, że nie próbuje rozpocząć przemówienia. Tak naprawdę chciał tylko „smaku dwóch” [his] Może więcej”, ale wyczyn trwał dłużej niż oczekiwano. Mimo to powiedział a1 przenoszone przez krew Oczywistym początkiem gry była plotka.

Czytaj więcej: przenoszone przez krew W 2022 r. robi się straszniej niż kiedykolwiek

przenoszone przez krew Jest to gra, o której dużo mówi się na Twitterze” – powiedział a1.ciche wzgórzeA przenoszone przez krewa ’GTA VI” i dwie inne gry, które jak co miesiąc zyskują popularność lub są prawie bezpodstawne, więc wybór był dla mnie łatwy. przenoszone przez krewGdzie ciche wzgórze Dostałem plotkę i rzeczywiście tak się stało GTA VI jeden ale przenoszone przez krew Nie rozumiałem, więc pomyślałem, że będzie to łatwy wybór”.

Chociaż reakcja internetu na jego tweet dla a1 była zabawna, to naprawdę ma nadzieję na kolejny przenoszone przez krew W przygotowaniu.

„Cóż, oczywiście, kto nie chciałby sequela jednej z najlepszych gier ostatniej generacji”, powiedział a1. „To była moja pierwsza gra Fromsoftware i bardzo chciałbym, aby była jej kontynuacją, a nawet zmodyfikowaną wersją pierwszej gry”.

Jeśli chodzi o prawdziwego Nibelliona, powiedział… Kotaku za pośrednictwem wiadomości DM na Twitterze, które lubi „trzymać poza zasięgiem wzroku” i postanowił nie udzielać bardziej szczegółowej odpowiedzi. Mimo to na Twitterze pojawia się, że jest Nie mniej niż trochę bum przez fałszywe konto.

READ  Remake Resident Evil 4 – Zapowiedziano trzeci zwiastun trybu Mercenaries, demo i DLC