20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Przełożeni wyższego szczebla Kate Middleton „nie widzieli jej ani nie rozmawiali”: zgłoś

Przełożeni wyższego szczebla Kate Middleton „nie widzieli jej ani nie rozmawiali”: zgłoś

Pałac „ściśle milczy” w okresie rekonwalescencji pooperacyjnej króla.

Kate Middleton, księżna Walii, od grudnia pozostaje poza zasięgiem opinii publicznej, przez co użytkownicy mediów społecznościowych spekulują na temat brytyjskiej księżniczki. Według Pałacu Kensington 42-letni książę dochodzi do siebie w domu po „planowanej operacji jamy brzusznej” w styczniu, ale niektórzy użytkownicy uważają, że książę znajduje się w „indukowanej śpiączce”. W obliczu tych spekulacji starsi pracownicy rodziny królewskiej nie są świadomi procesu rekonwalescencji. Niektórzy pracownicy twierdzili, że nigdzie jej nie można znaleźć.

Źródło podało: „Kilku członków personelu wyższego szczebla Kate nie mogło się z nią widzieć ani rozmawiać, a nawet nie wiedzieli o operacji do czasu jej ogłoszenia, więc byli zaskoczeni”. Tygodnik „Nas”..

Według Poczta nowojorskaCzęść z nich nie miała pojęcia o operacji, dopóki Pałac Kensington nie ogłosił jej. Kontynuowali: „Tylko kilka osób wie, co się naprawdę dzieje, i milczą. To jest mylące i powoduje pewien niepokój”.

W raporcie czytamy dalej, że „zasłona tajemnicy” otacza panią Middleton, dodając, że jedynymi gośćmi byli chory na raka król Karol III i jego żona, królowa Camilla. Dodała, że ​​w pałacu „w ścisłej ciszy” okres rekonwalescencji króla po operacji.

„Kate powiedziała, że ​​czuje, że ma prawo wyleczyć się i wyzdrowieć bez tych wszystkich gorączkowych spekulacji. Ani Kate, ani William nie uważają, że jej dokumentacja medyczna powinna być udostępniana opinii publicznej. Stara się nie zwracać uwagi na wszystkie plotki i plotki, a William robi, co on chce.” Dodali: „Lepiej ją chronić, ale to smutne”.

Tymczasem kontrowersje rozpoczęły się po tym, jak księżna Walii udostępniła rodzinne zdjęcie z dziećmi z okazji Dnia Matki. Agencje informacyjne wycofały zdjęcie po tym, jak okazało się, że zostało „zmanipulowane”. Księżniczka później przeprosiła, mówiąc: „Jak wielu fotografów amatorów, czasami eksperymentuję z montażem”. 42-latkowi powiedziano, że jest „bardzo smutny”, że szczęśliwe rodzinne zdjęcie wywołało takie zamieszanie.

READ  Gwiazda „Mężczyzny i kobiety” była ikoną

Jednak incydent wywołał nową falę teorii spiskowych na temat brytyjskiej rodziny królewskiej, nazwanych w Internecie „Katespiracy”. Wiele osób było również ciekawi, czy członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej sfałszowali zdjęcia, a media takie jak CNN ogłosiły, że przyjrzą się wszystkim opublikowanym zdjęciom dostarczonym wcześniej przez Pałac Kensington.