24 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Program Vince’a Staplesa w serwisie Netflix już brzmi naprawdę dziwnie

Program Vince’a Staplesa w serwisie Netflix już brzmi naprawdę dziwnie

Vince Staples otrzyma własny serial na Netfliksie. Raper, a czasami aktor, Po raz pierwszy napisał na Twitterze o swoim programie w poniedziałek, ale dopiero w środę po raz pierwszy zobaczyliśmy go w nowym zwiastunie Netflix i już wygląda całkiem fajnie. Seria nazywa się Pokaz Vince’a Staplesaktórego premiera odbędzie się 15 lutego.

Zwiastun zaczyna się, gdy Vince wraca do domu i siedzi na kanapie i ogląda telewizję ze swoją dziewczyną. Kiedy pyta go, jak mu minął dzień, widzimy krótkie migawki z programu, w którym Vince wdaje się w bójkę z kimś przebranym za maskotkę, zostaje rozpoznany podczas napadu na bank i stara się zamówić fast food.

Zwiastun wydaje się bardziej skupiać na oddaniu atmosfery serialu niż na jakichkolwiek szczegółach fabuły, ale mimo to jest całkiem udany. Każda scena wydaje się dziwniejsza, zabawniejsza i bardziej pełna napięcia niż poprzednia. Trudno byłoby niecodziennemu serialowi stworzonemu przez rapera uniknąć porównań do serialu stworzonego przez Donalda Glovera. Atlantaale co dziwne, zwiastun sprawia podobne wrażenie Nieoszlifowane kamienie szlachetne Poza tym, jako drobna gwiazda w Nowym Jorku, zabiera go do naprawdę okropnych miejsc.

Chociaż Staples jest głównie muzykiem, nie jest to pierwszy raz, kiedy próbuje dać show. Stworzył także znacznie mniejszą wersję Pokaz Vince’a Staplesa na Facebooku w 2019 r., ale ta seria była krótkotrwała. Od tego czasu Staples pojawił się w serialach takich jak Szkoła podstawowa Abbotta I Niebezpieczny.

READ  Kanye West zdziwiony złą reakcją na program „White Lives Matter”