14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kolekcja HanuMan Box Office, dzień 5: Film Teji pokonuje Guntura Kaarama

Kolekcja HanuMan Box Office, dzień 5: Film Teji pokonuje Guntura Kaarama

Legendarny film o superbohaterach w języku telugu, HanuMan, przewyższył Guntur Kaaram Mahesha Babu w codziennych kolekcjach.

Pomimo tego, że pierwszego dnia Guntur Kaaram otrzymał zaledwie jedną piątą zarobków, HanuMan zyskał popularność dzięki pozytywnym przekazom szeptanym, pokazując siłę filmu pomimo mniejszego budżetu, braku wielkich gwiazd i młodego reżysera.

Jak podał serwis monitorujący branżę Sacnilk, piątego dnia od premiery HanuMan zarobił 12,75 crore rupii. Choć początkowo film miał cenę 8 crore rupii, w weekend zaprezentowano ulepszone zbiory.

Czwartego dnia (poniedziałek) zebrano 15 crore rupii, co stanowi niewielki spadek o 5% w porównaniu z niedzielnymi zbiórkami wynoszącymi 16 crore rupii. Skumulowane zarobki krajowe HanuMana wynoszą obecnie 68 crore rupii, co wskazuje na możliwość przekroczenia progu 100 crore rupii w kraju do piątku lub soboty.

Wyreżyserowany przez Prashantha Varmę i z udziałem Teji Saji HanuMan w wersji telugu osiągnął 68% obłożenia piątego dnia. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się wieczorne i nocne przedstawienia, których obłożenie sięgało 70%. W Hyderabadzie i Vijayawadzie obłożenie przedstawień osiągnęło ponad 90%. Jednak piątego dnia film w wersji hindi zapełnił się jedynie 12%, co wskazuje, że nie jest to jeszcze ogromny hit.

Z drugiej strony mówi się, że Guntur Kaaram zarobił w Indiach 11 crore rupii piątego dnia, zwiększając swoją kolekcję krajową do 94 crore rupii.

Według analityka biznesowego Manobala Vijayabalan na całym świecie HanuMan przekroczył granicę 100 crore rupii. Biorąc pod uwagę wtorkowe zbiory krajowe, łączna wartość filmu prawdopodobnie przekroczy 112 crore rupii. Jak podaje Variety, HanuMan zarobił 3,3 miliona dolarów z zaledwie 430 ekranów w USA, co skłoniło krajowego dystrybutora do zwiększenia liczby ekranów.

Mówi się, że kontynuacja, zatytułowana Jai ​​Hanuman, ma ukazać się w 2025 roku.