20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Próbowałem wrócić do gier JRPG z FFVII Rebirth i to był duży błąd

Próbowałem wrócić do gier JRPG z FFVII Rebirth i to był duży błąd

Kwadrat

Mówią, że nigdy więcej nie będziesz mógł wrócić do domu, i teraz pamiętam, jakie to prawdziwe. Niedawno wydałem ponad 500 dolarów na PlayStation 5, głównie napędzany możliwością grania i recenzowania Odrodzenie Final Fantasy VIITo tytuł pobudzający młodzieńcze wspomnienia (premiera 29 lutego). To był duży błąd. Może będziesz mógł się od niego uczyć.

Nic z tego nie jest szczególnie złe Nowe narodziny. Chociaż w ciągu 11 dni wczesnego dostępu mogłem spędzić w grze tylko około 12 godzin, zdałem sobie sprawę, że ci, którzy naprawdę cenią oryginalną grę i nadal ogólnie lubią japońskie gry RPG („JRPG”), znajdą Bardzo mi się tu podoba. Jest to ładnie wyglądająca gra, która działa płynnie w środowisku wysokiej jakości. Ścieżka dźwiękowa jest całkiem niezła i podczas spaceru z psem lub robienia kawy lubiłem odtwarzać melodie z map świata. Wiele rzeczy z pierwowzoru, w które obecnie trudno się wczuć, jak przypadkowe spotkania i monotonna walka turowa, zostało tu zamienionych na bardziej przyjemne formy. Liczba rzeczy, które możesz zrobić w tej grze, po prostu patrząc na zrzuty ekranu tego, co ma nadejść, wydaje się prawdziwym wstydem bogactwa.

Jestem pewien, czy miałem lepsze wspomnienia z oryginalnej gry, czy przez ostatnie 25 lat utrzymywałem nawyk JRPG, czy może zacząłem od poprzedniej gry przerobić Rozdział, może znalazłem więcej, których mogę się trzymać Nowe narodziny. Większość ludzi nie postawiłaby 70 dolarów, nie mówiąc już o 500, mając nadzieję, że w magiczny sposób przeniosą się z powrotem do wieku 16 lat, z niezbędnym wolnym czasem i chemią mózgu nastolatka, która pomaga nawiązać kontakt z grupą przyjaciół, którzy walczą z karykaturą. Opresyjni złoczyńcy.

Ale ja to zrobiłem. Objąłem stanowisko dyrektora kreatywnego Sugestia Tetsuyi Nomury że „nowi gracze mogą cieszyć się początkiem”. Final Fantasy VII Podróż” z Nowe narodziny, Muszę grzecznie się nie zgodzić. Może nauczysz się na moim błędzie. Albo chociaż się z tego pośmiać.

READ  Znawcy twierdzą, że bezpośredni obrót usług PlayStation może nie pójść dobrze

Zanim przejdziemy dalej, pozwólcie, że wyjaśnię kilka rzeczy:

  • Nie mam pojęcia, co dzieje się z Aerith (dla niektórych Aeris), ponieważ wydaje się, że to koniec tej gry, do której jeszcze nie dotarłem. „Nowe narodziny„Tytuł i przerobićDosłowny Walka z koncepcją losuSugeruję, że można to zmienić. Zepsuj to gdzie indziej, według własnego uznania.
  • To bardzo przypomina grę przerobić zanim Nowe narodziny Gorąco polecam, polecam zajrzeć na naszą stronę internetową przerobić Recenzja pozwalająca na głębsze spojrzenie na tę serię jako całość. Nie będę tutaj opisywać wszystkich opcji i szczegółów.
  • To nie jest typowa „recenzja”, która ma sprawdzić, jak gra zostanie przyjęta przez szeroką publiczność pod kątem jej zalet i opcji. To opowieść idioty o próbie odzyskania nawyku gry i być może poczucia zachwytu, ale bez skutku.

Odrodzenie Final Fantasy VII „Ostatni zwiastun”.

Widzisz tego delfina? Można nim jeździć.

Nowe narodziny Jest to drugi remake sagi Square Final Fantasy VII (Trzydziesty siódmy). przerobić Omówiłem samouczkową sekcję Midgar z gry z 1997 roku, która pierwotnie zajmowała większości graczy około 4-6 godzin. Nowe narodziny Rozpoczyna się tam, gdzie oryginalna gra rozpoczęła się po Midgar, wpychając twoją drużynę do świata, który mogą eksplorować według własnego uznania, traktując priorytetowo zadania, które chcą. Ty i twoja partia, grupa ekoterrorystów zwana Avalanche, próbujecie powstrzymać gigantyczną korporację Shinra przed wyssaniem ze świata jej esencji w imię władzy, a złemu Sephirotowi wyglądać niewiarygodnie fajnie, gdy staje się postacią boską jakiś obcy meteor… strumień życia planety… Porozumienie.

Po prawie dwugodzinnej sekwencji początkowej jest to po części tutorial, a po części retrospekcja filmu Incydent w NibelheimieTwoja partia została pozostawiona luźna. To ogromny świat do odkrycia, z tak wieloma rzeczami do zrobienia, że ​​graniczy to z parodią (podobnie jak wiele innych aspektów tej gry). Zaczynasz w wiejskim miasteczku o pozornej nazwie Calm, a następnie wędrujesz przez rozległe pola zielonej trawy i skalistych głazów.

READ  Ogłoszono nowy gameplay, który pokazuje okno wyboru, walkę i jesienną premierę – Xbox Direct 2024

Gdy już zabierzesz Chocobo do jazdy i ustawisz punkty szybkiej podróży, możesz wcielić się w dowolnego rodzaju Chocobo Trzydziesty siódmy Gracz, którym chcesz być. Możesz sprawdzić każdy punkt danych, przystanek na odpoczynek, bitwę ze „złoczyńcą”, świątynię, dom Moogle'a, punkt „Wywiad Chocobo” i misję pobrania/zabicia NPC. Możesz wędrować bez celu, zbierając przedmioty rzemieślnicze i podnosząc poziom przedmiotów ze spotkań bitewnych, lub biegać, całkowicie ich unikając. Możesz ustawić każdy aspekt swojej postaci lub sprawić, że gra automatycznie ustawi niektóre z nich. A w najnowszej funkcji, którą autor uznał za bardzo przydatną, możesz w dowolnym momencie zmienić poziom trudności, co znacznie zmniejsza barierę umiejętności oferowaną przez niektórych złoczyńców i bossów.

بالطبع هناك القليل من <em>Liga Rakietowa</em> wewnątrz <em>Odrodzenie</em>.  To kluczowe dla historii.” src=”https://cdn.arstechnica.net/wp-content/uploads/2024/02/EN_10_ff7rebirth_SS_0207_Minigame-copy.jpg” szerokość=”1920″ wysokość=”1080″/><figcaption class=

Oczywiście, że jest ich kilka Liga Rakietowa wewnątrz Nowe narodziny. To kluczowe dla historii.

Kwadrat

To tylko ten rozdział, który zbadałem. Za otwartymi polami znajduje się Strefa Złotych Spodków, imponujący plac zabaw, na którym można jeździć na kolejce górskiej skaczącej po szynach, ścigać się z Chocobos, ścigać się z wodnymi ssakami podobnymi do delfinów, pilotować statek kosmiczny do bitwy, zwiedzać nawiedzony dom i podejmować pewne cele . Pokonuj wyzwania platformowe i ścieraj się z robotami bojowymi, które składają hołd oryginałowi Trzydziesty siódmyWygląd Low Poly i nie tylko. Tego się oczekuje Nowe narodziny Obejmie wydarzenia z oryginalnej gry do obszaru Zapomnianej Stolicy, chociaż dokładna kolejność może ulec zmianie.